growshop Growbox.pl Najlepszy , Najszybszy , Profesionalny Growshop

powerseed 16.10.2011

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić nowość w naszym sklepie jakim jest SMART BAG CO2 GEMINI


  SMART BAG CO2 GEMINI POWDÓJNA

  Smart Organic CO2 Bag Hydroponics daje możliwość uzyskania większych plonów, działa podobnie jak Exhale Duo.

  Dłuższe podawanie CO2 - można jej używać jako 1 torebkę, lub oddzielnie 2 osobno.

  Pokrycie do 20m2.
  Zwiększa plony, wydajność, jakość i produkcję

  Smart Bag CO2 GEMINI to naturalny, bezpieczny i ekonomiczny sposób dostarczania roślinom CO2 (dwutlenku węgla). Inne metody, takie jak generatory lub zbiorniki Co2, mogą być zbyt drogie i czasochłonne. Wystarczy zawiesic Smart Bag CO2 za pomocą gotowych "zipów"

  KORZYŚCI Z UPRAWY PRZY POMOCY SMART BAG CO2?

  Korzyści z podwyższonego poziomu CO2 w szklarni są powszechnie znane, czyli wcześniejsze kwitnienie, większe plony, zwiększona siła łodygi i cięższe kwiaty. Rośliny stosują proces zwany fotosyntezą, który zamienia wodę, światło słoneczne i CO2 w istotne składniki, aby wspomóc ich wzrost i ogólne odżywianie. Dzięki większej ilości CO2 w powietrzu rośliny, stają się bardziej aktywne i wydajniejsze jeśli chodzi o absorbcję. Szybsza konwersja CO2 w niezbędne składników odżywcze, powoduje szybszy i bardziej intensywny wzrost rośliny. Absorbują one również CO2 przez małe pory na spodniej stronie liści, zwane szparkami.

  Gdy poziomy CO2 jest wysoki, rośliny nie wymagają otwierania tych porów tak często lub tak szeroko, co powoduje mniejszą utratę wody i mniejsze prawdopodobieństwo pochłaniania krytycznie szkodliwych zanieczyszczeń powietrza.

  W JAKI SPOSÓB DZIAŁA SMART BAG CO2

  Smart Bag CO2 zawiera masę grzybni (grzyb) i wystarczającą ilość substratu organicznego, aby utrzymywać produkcję przez co najmniej 4 miesiące. Masa grzybni działa w sposób odwrotny do normalnej rośliny, wdycha tlen i wydycha dwutlenek węgla, 24 godziny na dobę przez otwór zrobiony na worku. W ten sposób powstaje naturalny, samowystarczalny, ekonomiczny i pozbawiony zapachu generator CO2. Smart Bag CO2 nie wytwarza ciepła i wydziela CO2 od momentu. Po prostu powiesić to, zostaw to w spokoju, a to zadziała!

  JAK STOSOWAĆ SMART BAG CO2

  Po zakupie Smart Bag CO2 należy ją zawiesić w obszarze uprawy, tuż nad wysokością roślin. Zalecamy jedną torbę CO2 na 120 cm x 120 cm, ponieważ CO2 jest cięższy od tlenu, spadnie na rośliny, dając im cały potrzebny CO2. Po zawieszeniu na wymaganej wysokości nie trzeba wykonywać żadnych regulacji ani uzupełniać worka. Po około 4 miesiącach produkcja CO2 będzie powoli spadać, pozostaje tylko wymienić Smart Bag CO2 na nową. Jeśli chcesz wyrzucić zużyty worek CO2, po prostu wylej zawartość na kompost lub ogródek. Plastikowe opakowanie można poddać recyklingowi.

  RZECZY, KTÓRE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

  Smart Bag CO2 zacznie być brązowa i z czasem zmieni kolor na białawy, nie martw się, to jest całkowicie normalne, to rozwój masy grzybni.
  Smart Bag CO2 spuchnie, nie martw, to także normalne.
  Smart Bag CO2 działa od momentu zakupu. Torba nie powinna być otwierana, a zgrzewy nie powinny być otwierane do momentu zużycia produktu, inaczej zanieczyścisz masę grzybni, a produkcja CO2 zatrzyma się.

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!
   
 2. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić nowość w naszym sklepie ! Zasilacz nowej generacji firmy LUMATEK zasilacz CMH - (Ceramic Metal Halide)

  Zasilacze cyfrowe firmy Lumatek to najbardziej zaawansowane rozwiązanie stosowane w nowoczesnym ogrodnictwie. Małe, kompaktowe i całkowicie ciche dostarczają większą ilość lumenów przy mniejszym zużyciu energii niż standardowe zasilacze magnetyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli np. "Core i Coil", Lumateki kontrolowane są przez mikroprocesor i są w stanie ocenić i zrekompensować faktyczny stan degradacji lampy i wahania napięcia w zasilaniu z lokalnej sieci. Oznacza to, że Lumatek jest w stanie zapewnić precyzyjnie kontrolowane napięcie wyjściowe lampy, zapewniając optymalne poziomy PAR.  LUMATEK 315W CMH


  Lumatek stworzył to niezawodne cyfrowe urządzenie, które z powodzeniem stosuje się w obiektach uprawnych na całym świecie. Wykorzystuje technologię fal prostokątnych do wydajnego świecenia i obsługi lamp CMH.

  Zasilacz Lumatek 315w CMH w połączeniu z lampami CMH o mocy 315 W zapewnia zdrowe, wydajne plony, znakomity poziom wyjściowy PAR na wat(W) zużytej energii i zapewnia znakomite wyniki w przystępnej cenie. Wydajność technologii CMH to współczynnik CRI (współczynnik oddawania barwy)> 90%, daje to więcej światła umol (PAR) niż tradycyjne oprawy HID / HPS / MH, również więcej UV-A i UV-B. Inne marki określają tę technologię jako LEC. Zalecamy używanie zasilacza z lampami Lumatek CMH dla uzyskania najlepszych rezultatów. (dostępne są światła dzienne 4200K i agro 3100K).

  Więcej światła - mniej ciepła - optymalna kontrola - większa wydajność

  Dane techniczne:

  • Statecznik elektroniczny do lamp CMH 315W
  • Napięcie: 240 V 50 / 60Hz
  • Natężenie: 1,50A
  • Moc wejściowa: 334W
  • Moc wyjściowa: 315W
  • Współczynnik mocy:> 0,97
  • Zakres napięcia: od 185 do 275V
  • THD: <10%
  • CF: <1,6
  • Częstotliwość robocza: niska częstotliwość
  • Brak słyszalnego hałasu, brak migotania
  • Temperatura otoczenia przy pełnym obciążeniu: 40 ℃
  • Wzrost temperatury obudowy (Δt):) 30 ℃
  • Stopień ochrony IP: IP20
  • Wilgotność: 90%

  ŻARÓWKA 315W CMH


  Dane techniczne:

  • Napięcie zasilania: 240V
  • Moc lampy (W): 315
  • Prąd lampy (A): 3.15
  • Żywotność znamionowa (H): 12000
  • Początkowe lumenki (lm): 32500 (3100K); 33000 (4200K)
  • Efektywność świetlna (lm / W): 104 (3100K); 105 (4200K)
  • PAR (mikromole / s): 575 (3100K); 540 (4200K)
  • Żarówka: T38
  • Podstawa: PGZX18
   
 3. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić Zestaw MINI firmy Hesi !!


  Zestaw nawozów Hesi Pack - mały, ale potężny !!!!

  Skład nawozów firmy HESI zawiera wyłącznie składniki wysokiej jakości i tylko te, które są niezbędne do prawidłowej uprawy. Dla każdego okresu z życia rośliny opracowano konkretną formułę która zapewnia maximum wydajności.

  Wszystko, czego potrzebuje każdy grower zawarte jest w poręcznym i wygodnym, formacie. Praktyczne i użyteczne opakowanie Hesi towarzyszy twoim roślinom przez całe życie.

  Zawiera:

  Hesi TNT Complex 250ml
  Hesi Bloom Complex 250ml
  Hesi Phosphor Plus, 250ml
  Hesi Boost 100ml
  Hesi TNT Complex

  Hesi TNT Complex jest bardzo mocnym stymulatorem wzrostu, łatwo przyswajalnym przez rośliny. Azot wykorzystany w TNT jest w 100% pochodzenia organicznego. Składniki azotu organicznego nie mają wartości EC, ponieważ nie są solami, ale maja wysokoprocentową zawartość azotu, dlatego młode rośliny są zaopatrzone w minimalną zawartość soli, co stwarza idealne warunki wzrostu. Okazuje się, że TNT Complex ma niską wartość EC, ale jego stopień efektywności jest bardzo wysoki. TNT Complex zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze i może być wzbogacony wieloma komponentami (witaminy, aminokwasy, aktywne węglowodany), które gwarantują udany wzrost. Rośliny w których stosowany jest TNT Complex, rozwijają ogromna ilość oczek wzrostu, stają się mocniejsze oraz mają intensywny, zdrowy, zielony kolor. TNT Complex jest idealny dla roślin macierzystych oraz przy rozsadach.

  Hesi Bloom Complex

  Hesi Bloom Complex zapewnia roślinom kwitnącym wszystkie substancje niezbędne do spełniania ich dodatkowych potrzeb w okresie kwitnienia. Oprócz substancji odżywczych (azot, fosfor, potas, magnes, wapń, mikroelementy itp.), Hesi Bloom Complex jest również wzbogacony składnikami podstawowymi (aminokwasy i witaminy) stymulującymi w optymalny sposób rozwój rośliny. Wynikiem tego jest nadzwyczajny rozkwit! Dodatkowo, Hesi Bloom Complex zawiera korektor pH. Poziom pH wody użytej do podlewania jest korygowany do lekko kwaśnych wartości. Roślina może absorbować wszystkie składniki odżywcze w lekko kwaśną wartością. Bloom Complex nie zawiera zbędnych substancji i dlatego jest całkowicie wchłonięty przez roślinę. Mikroelementy utrwalone są w związkach organicznych, dlatego pozostają dostępne i stabilne na wszystkich poziomach pH, aż do momentu gdy zostaną one wchłonięte przez korzenie. Co więcej, Bloom Comnplex zawiera dwa rodzaje azotu: mineralny i organiczny. Wszystko to najwyraźniej utrzymuje zawartość EC na niskim poziomie w wysoka efektywnością i aktywnością składników odżywczych. To jest powodem dla którego nie należy opierać dozowania substancji odżywczych HESI na wartościach EC, których używa się stosując dodatki innych marek. Dlatego – należy uważać by nie przedawkować!!

  Hesi Phosphorus Plus

  Hesi Phosphorus Plus jest stosowany w połączeniach z Complexem Hesi Bloom w drugiej połowie okresu kwitnienia. W czasie kwitnienia roślina ma zwiększone zapotrzebowanie na fosfor i potas. Stosując Phosphor Plus dajemy roślinie właściwe środki we właściwym momencie: fosfor dla dodatkowych formacji kwiatowych a potas do szybszego transportu substancji odżywczych do kwiatów. Nawóz została zbalansowany odpowiednio do proporcji panujących w środowisku glebowym i zapewnia roślinom optymalną pielęgnację. Dzięki użyciu składników wysokiej jakości roślina wchłania wszystkie podane substancje odżywcze bez strat.

  Hesi Boost

  Hesi Boost to kompletny nawóz organiczny do intensyfikacji kwitnienia. jest to w pełni wartościowa mieszanka enzymów owocowych, cukrów roślinnych i ekstraktów owocowych. Jest również bardzo skutecznym stymulatorem kwitnienia. Powoduje szybkie inicjowanie kwitnienia a także wielkość kwiatów. HESI Boost jest odpowiedni dla wszystkich mediów. Jest to specjalnie zaprojektowana kombinacja składników odżywczych zwiększająca gęstość liści, zmniejsza rozdzielanie się warstw, a także wspiera energię roślin, zapewniając silny, zwarty przekrój uprawy. HESI Boost to aktywator kwitnienia, a jednocześnie delikatny nawóz do liści w fazie kwitnienia. Wzmacnia kwitnienie, zwiększa zawartość cukru w owocach i poprawia kondycję całej rośliny.
   
 4. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić Zestaw MINI firmy Hesi !!


  Zestaw nawozów Hesi Pack - mały, ale potężny !!!!

  Skład nawozów firmy HESI zawiera wyłącznie składniki wysokiej jakości i tylko te, które są niezbędne do prawidłowej uprawy. Dla każdego okresu z życia rośliny opracowano konkretną formułę która zapewnia maximum wydajności.

  Wszystko, czego potrzebuje każdy grower zawarte jest w poręcznym i wygodnym, formacie. Praktyczne i użyteczne opakowanie Hesi towarzyszy twoim roślinom przez całe życie.

  TERAZ W SPECJALNEJ CENIE 33 ZŁ

  Zawiera:

  Hesi TNT Complex 250ml
  Hesi Bloom Complex 250ml
  Hesi Phosphor Plus, 250ml
  Hesi Boost 100ml
  Hesi TNT Complex

  Hesi TNT Complex jest bardzo mocnym stymulatorem wzrostu, łatwo przyswajalnym przez rośliny. Azot wykorzystany w TNT jest w 100% pochodzenia organicznego. Składniki azotu organicznego nie mają wartości EC, ponieważ nie są solami, ale maja wysokoprocentową zawartość azotu, dlatego młode rośliny są zaopatrzone w minimalną zawartość soli, co stwarza idealne warunki wzrostu. Okazuje się, że TNT Complex ma niską wartość EC, ale jego stopień efektywności jest bardzo wysoki. TNT Complex zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze i może być wzbogacony wieloma komponentami (witaminy, aminokwasy, aktywne węglowodany), które gwarantują udany wzrost. Rośliny w których stosowany jest TNT Complex, rozwijają ogromna ilość oczek wzrostu, stają się mocniejsze oraz mają intensywny, zdrowy, zielony kolor. TNT Complex jest idealny dla roślin macierzystych oraz przy rozsadach.

  Hesi Bloom Complex

  Hesi Bloom Complex zapewnia roślinom kwitnącym wszystkie substancje niezbędne do spełniania ich dodatkowych potrzeb w okresie kwitnienia. Oprócz substancji odżywczych (azot, fosfor, potas, magnes, wapń, mikroelementy itp.), Hesi Bloom Complex jest również wzbogacony składnikami podstawowymi (aminokwasy i witaminy) stymulującymi w optymalny sposób rozwój rośliny. Wynikiem tego jest nadzwyczajny rozkwit! Dodatkowo, Hesi Bloom Complex zawiera korektor pH. Poziom pH wody użytej do podlewania jest korygowany do lekko kwaśnych wartości. Roślina może absorbować wszystkie składniki odżywcze w lekko kwaśną wartością. Bloom Complex nie zawiera zbędnych substancji i dlatego jest całkowicie wchłonięty przez roślinę. Mikroelementy utrwalone są w związkach organicznych, dlatego pozostają dostępne i stabilne na wszystkich poziomach pH, aż do momentu gdy zostaną one wchłonięte przez korzenie. Co więcej, Bloom Comnplex zawiera dwa rodzaje azotu: mineralny i organiczny. Wszystko to najwyraźniej utrzymuje zawartość EC na niskim poziomie w wysoka efektywnością i aktywnością składników odżywczych. To jest powodem dla którego nie należy opierać dozowania substancji odżywczych HESI na wartościach EC, których używa się stosując dodatki innych marek. Dlatego – należy uważać by nie przedawkować!!

  Hesi Phosphorus Plus

  Hesi Phosphorus Plus jest stosowany w połączeniach z Complexem Hesi Bloom w drugiej połowie okresu kwitnienia. W czasie kwitnienia roślina ma zwiększone zapotrzebowanie na fosfor i potas. Stosując Phosphor Plus dajemy roślinie właściwe środki we właściwym momencie: fosfor dla dodatkowych formacji kwiatowych a potas do szybszego transportu substancji odżywczych do kwiatów. Nawóz została zbalansowany odpowiednio do proporcji panujących w środowisku glebowym i zapewnia roślinom optymalną pielęgnację. Dzięki użyciu składników wysokiej jakości roślina wchłania wszystkie podane substancje odżywcze bez strat.

  Hesi Boost

  Hesi Boost to kompletny nawóz organiczny do intensyfikacji kwitnienia. jest to w pełni wartościowa mieszanka enzymów owocowych, cukrów roślinnych i ekstraktów owocowych. Jest również bardzo skutecznym stymulatorem kwitnienia. Powoduje szybkie inicjowanie kwitnienia a także wielkość kwiatów. HESI Boost jest odpowiedni dla wszystkich mediów. Jest to specjalnie zaprojektowana kombinacja składników odżywczych zwiększająca gęstość liści, zmniejsza rozdzielanie się warstw, a także wspiera energię roślin, zapewniając silny, zwarty przekrój uprawy. HESI Boost to aktywator kwitnienia, a jednocześnie delikatny nawóz do liści w fazie kwitnienia. Wzmacnia kwitnienie, zwiększa zawartość cukru w owocach i poprawia kondycję całej rośliny.
   
 5. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić nowy produkt firmy CANNA - CANNA Start !!!! ​  CANNA Start to 1-składnikowy zrównoważony pokarm przeznaczony dla siewek i sadzonek (ukorzenionych). CANNA Start może być stosowana na różnych podłożach, takich jak minidoniczki z wełny mineralnej, krążki kokosowe, minidoniczki Jiffy, mieszanki do sadzonek i większość innych środków propagacyjnych, z wyjątkiem systemów recyrkulacji i maszyn do rozmnażania. Środki propagacyjne to takie, przy użyciu których można reprodukować rośliny.


  CANNA Start zawiera wszystkie mikro- i makroelementy odżywcze do siewki lub sadzonki, które umożliwiają rozwój silnej i zdrowej rośliny.

  Dodanie do oferty CANNY, "CANNA Start" oferta zawiera pełny asortyment umożliwiający hodowlę od startu do zbiorów! Dzięki CANNA Start można używać produktów CANNA cały czas, od kiełka do zbioru.

  Zalety CANNA Start:

  Wszystko co potrzeba jest w jednej butelce. CANNA Start to pełnowartościowy 1-składnikowy zrównoważony pokarm, (nie potrzeba dwuskładnikowych A, B nawozów).
  CANNA Start idealnie łączy się ze wszystkimi innymi środkami odżywczymi CANNA. Po przesadzeniu siewek z minidoniczek do ostatecznego środka można zamienić CANNA Start na środek odżywczy CANNA (Vega) przystosowany do środka, w którym odbywa się hodowla (CANNA TERRA, COCO, HYDRO lub AQUA) na pozostały okres cyklu. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w połączeniu z CANNA RHIZOTONIC. Dzięki takiej kombinacji rośliny będą miały silniejsze i grubsze korzenie.
  Zmniejsza ryzyko nadmiernego odżywiania. Siewki i sadzonki mają inne potrzeby niż ukształtowane rośliny. Normalny środek odżywczy do fazy wegetacji nie jest odpowiedni dla siewek i sadzonek, ponieważ zachodzi ryzyko nadmiernego odżywiania.
  Zmniejsza ryzyko żółknięcia roślin. Rozcieńczanie wegetacyjnego środka odżywczego w celu przystosowania go do siewek i sadzonek nie jest rozwiązaniem. Taki roztwór nie zawiera dostatecznej ilości mikro- i makroelementów. Powoduje to żółknięcie roślin, co nie jest dobre na początku życia rośliny. Aby na pewno uzyskać na końcu silne i zdrowe rośliny, należy zacząć prawidłowo już od samego początku. Dlatego firma CANNA opracowała CANNA Start, co pozwala uzyskać dokładne proporcje wszystkich składników odżywczych, właściwe dla siewek i sadzonek.
  CANNA Start to produkt idealny dla hodowców, którzy:

  hodują od sadzonek,
  korzystają z własnych siewek
  wstawiają sadzonki lub siewki najpierw do małej doniczki, zanim przesadzą je do ostatecznego środowiska.
  Instrukcja stosowania

  Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelkę.
  Wlać wodę do pojemnika na pożywienie.
  Rozpuścić 40 ml koncentratu w 10 litrach wody (proporcja 1:250).
  Wartość EC CANNA Start po rozpuszczeniu w wodzie (z kranu) wynosi od 0,7 do 1,3 mS/cm2 (= EC roztworu + EC wody).
  Zalecana wartość pH: 5,2–6,2, w zależności od substratu.
  Pozostałe zalecenia

  Firma CANNA opracowała specjalne pożywienie do fazy po przesadzeniu.
  Przechowywać w miejscu zabezpieczonym przed mrozem, zamkniętym i ciemnym (światło UV rozbija chelaty znajdujące się w pożywieniu).
  Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
   
 6. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić nowość w naszym sklepie. Nowy model lampy firmy Spectrolight - STARTER 100W !!!​


  SPECTROLIGHT STARTER 100W

  SPECTRO LIGHT to firma tworząca wysoce efektywne rozwiązania w zakresie techniki świetlnej, oraz produkująca najbardziej efektywne i wydajne oświetlacze z zakresu:

  • Hodowli roślin- oświetlacze przewyższają swoimi parametrami i wydajnością konwencjonalne oprawy HPS
  • Oświetlanie hal produkcyjnych i magazynów
  • Osiedlenia drogowego
  • Oprawy oświetleniowe bazujące LEDach COB o skuteczności ponad 2.1Âľmol/J

  SPECTRO LIGHT STARTER 100W - jest równie bezkompromisowa co jej mocnieszy brat 130W. Polecana jest dla mniejszych, ale równie ważnych dla nas bardzo istotnych hodowców. Konstrukcja nowej lampy wykonana jest w sposób ekonomiczny, ale bez utraty jakości komponentów. Jej promieniowanie przewyższa parametrami i efektami klasyczne lampy HPS 250W. Tak samo jak w mocniejszym modelu mamy pełne widmo oparte na diodzie COB DualBand z najnowszej dostępnej obecnie generacji. Za układ chłodzenia odpowiada szwajcarski wentylator z 5 letnia gwarancją. A widmo o temperaturze barwy czerwonej z domieszką barwy niebieskiej jest idealne zarówno do wczesnej fazy wzrostu jak i dające wysoki plon w fazie kwitnienia.

  Główne cechy produktu:

  • Moc rzeczywista: 100W
  • Niespotykana wydajność PAR/W
  • wydajność >2.1umol/J
  • Pełne widmo od 400 NM do 780 NM - Zastępuje zwykłego HPS 250W !!!
  • Ultra ciche chłodzenie ~24dB
  • Soczewka ze szkła optycznego o transmisji 97%
  • kąt rozsyłu 120°
  • LED COB DualBand – znacznie wydajniejszy od Cree czy Bridgelux
  • Idealna do Growboxa 60cm x 60cm lub 80cm x 80cm
  • Długość kabla 3m + krótki kabel z zasilaczem

  Nasze produkty zostały przetestowane przez największe Instytuty Hodowli Roślin w Polsce i pozytywnie przeszły testy przemysłowe w szklarniach! Gwarancja 5 lat!
   
 7. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby poinformować że jako jedyni w polsce zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem Mega !! wydajnych nawozów marki Aptus
  [​IMG]

  Nawozy firmy Aptus to przede wszystkim nawozy profesjonalne, wysokiej jakości i zwiększające produkcję kwiatów. Działanie nawozów, Aptus opiera się na utrzymaniu wysokiego współczynnika przyswajalności składników odżywczych, na działaniach prewencyjnych przeciwko szkodnikom i pleśni, utrzymywaniu podłoża w jak najlepszym stanie oraz wspieraniu i stymulowaniu procesów życiowych rośliny.

  Firma Aptus swoją strategię opiera na trzech filarach:

  1. Edukacja - Nawozy są tworzone dla ogrodników świadomych swoich działań i efektów jakich się spodziewa

  2. Jakość - Nawozy są tworzone w oparciu o podstawowe zasady odżywiania roślin, nie ma w tym temacie kompromisów, najwyższa jakość stosowanych składników do tworzenia nawozów Aptus

  3. Wartość - Wysokie stężenie oznacza lepszą wydajność w cyklach podlewania, łatwiejszą dystrybucję i przechowywanie.

  Produktu oferowane przez firmę Aptus to najlepsze profesjonalne nawozy wykorzystywane do upraw roślin kwitnących w pomieszczeniach zamkniętych. Oferowane nawozy to produkty przygotowane z najlepszych substancji czynnych, lepiej przyswajalnych od standardowych nawozów NPK. Spełniają one najwyższe standardy, są stale ulepszane i testowane.

  Nawozy Aptus są bardzo wysoko skoncentrowane, jednak zawierają one standardowo dwadzieścia pięć razy więcej składników odżywczych niż dominujące na rynku typowe nawozy. Warto zwrócić na to uwagę decydując się na określoną linię nawozów. Ponadto silnie skoncentrowany nawóz obniża koszty dystrybucji i transportu, mniejsze butelki są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma Aptus działa zgodnie z zasadą: "nie wysyłamy wody".

  Nawozy Aptus to produkty ekologiczne zawierające aktywne składniki z naturalnych biologicznych źródeł. Oznacza to, żę są one łatwiej przyswajalne, uprawiana roślina korzysta z nich efektywniej i wydajniej. Oczywiście nie wszystko udało się jeszcze wypracować, część składników ma nadal charakter chemiczny, to jest mineralny. Jednak wszędzie tam gdzie było to możliwe konkretne nawozy składają się w 100% z aktywnych składników biologicznych. Staranie o to nie są bez znaczenia, jakość zastosowanych składników wpływa na jakość wyników w uprawie.

  Unikatowość nawozów Aptus to nie tylko stosowanie w produkcji biologicznych składników aktywnych. Kluczem jest również ich spektrum działania oraz poziom ich przyswajalności. Roślina kwitnąca w poszczególnych fazach rozwoju potrzebuje ściśle określonych składników odżywczych i substancji wspierających określone procesy życia rośliny. Skuteczność stosowanego nawozu w tym obszarze jest bardzo ważna, bowiem wszystkie składniki które nie zostaną wykorzystane przez roślinę trafią do podłoża, a to oznacza ze będą się w nim gromadzić i przez to zwiększą ryzyko pojawienia się szkodników i chorób. Stosowanie bardzo skoncentrowanych nawozów Aptus w postaci małych dawek bardzo ułatwia unikania tego ryzyka, a także terminowość w zakresie wymagań rośliny na określone składniki odżywcze.

  Nawozy Aptus dzieli się zasadniczo na cztery grupy nawozów specjalistycznych, skupiają one swoją siłę na trzech obszarach, nawożenie specjalistyczne i pielęgnacja; ulepszanie parametrów podłoża; biologiczne środki odstraszające szkodniki.  Grupy nawozów to:

  1. [​IMG] 2. [​IMG] 3.[​IMG] 4. [​IMG]


  W wymienionych grupach nawozy to nawozy certyfikowane, profesjonalne, wysoko skoncentrowane, oparte na składnikach aktywnych.  Zapraszamy do naszego sklepu. Growbox.pl do przejrzenia oferty nawozów firmy Aptus. !!!!!!!

  Nawozy firmy Aptus!!!!!
   
 8. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić produkt jeden z nawozów marki Aptus [​IMG]  Pierwsza seria produktów [​IMG] [​IMG]

  Dislike

  Preparat firmy APTUS - Dislike zapewnia ochronę przeciwko latającym, ssącym, oraz pełzającym insektom, które gnieżdżą się dookoła rośliny Zapobiegawcze stosowanie Dislike zapobiega problemom pojawianiu się pająków, wciornastek, oraz mszyc. Zawiera odpowiednią ilość olejków eterycznych, które trzymają insekty z dala od rośliny.

  Dislike jest w 100% organicznym produktem.

  Skład:
  Dislike składa się z mieszanki olejków eterycznych. Te olejki posiadają specjalne zadanie, trzymanie insektów z dala od rośliny, Kombinacja 5 olejków zawarta w jednym produkcie gwarantuje szerokie spektrum podjęcia akcji. Dislike jest jedynym takim produktem na rynku, który zawiera tak skondensowaną formułę.

  Podawanie i dawkowanie:

  Należy wymieszać 4-8 ml preparatu na 1 litr wody (temperatura pokojowa). Należy opryskiwać powierzchnię rośliny co 7 dni. Wymagane jest stosowanie maski podczas opryskiwania. Należy wstrząsnąć przed użyciem.

  Dislike jest dostępny w 100ml butelce.

  Zalety:
  • Rozwiązanie problemu z latającymi, pełzającymi i ssącymi insektami
  • 100% organiczny produkt, nie szkodzący roślinie.
  Wskazówki i sztuczki:
  • Zanurz swoje rośliny lub sadzonki w roztworze Dislike by ujawnić niebezpieczne insekty(4ml/1l)
  • Opryskuj rośliny za pomocą Dislike przy zgaszonym świetle. Opryskiwanie przy zapalonym świetle może powodować prowadzić do miejscowego poparzenia liści.
   
 9. Prosimy o więcej szczegółów 4 czy 8 miesięcy po terminie ??? Zdjęcie z daty produkcji poprosimy. Rozwiążemy problem.
  Pozdrawiam
   
 10. Przepraszam, popełniłem pomyłkę i nierozważnym postępowaniem mogłem narazić opinie, ów sklepu. Niestety nie widzę możliwości usunięcia komentarza, a nie ma sensu, żeby ten komentarz wisiał, więc proszę Moderację/Administracje o usunięcie go. Jeszcze raz przepraszam sklep Growbox.pl za popełnienie takiej gafy, a co do sklepu nie mogę się jednak przyczepić i zakupy na pewno jeszcze w nim zrobię :)
   
 11. Data na spodzie opakowania to data produkcji opakowania a nie nawozu. Nasze produkty są zawsze aktualnej daty.
  Pozdrawia Growbox.pl
   
 12. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić Wam jeden z nawozów marki Aptus [​IMG]  Pierwsza seria produktów [​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  Mikromix występuje w dwóch rodzajach: Soil&Drip. Oba produkty zawierają mieszankę mikroorganizmów i stymulantów.

  Podczas procesu produkcji substratu całe "mikro życie" jest usuwane, aby nie pozostały żadne szkodliwe elementy. Problem w tym podejściu polega na tym, że usuwane są również inne korzystne elementy potrzebne roślinom. Powoduje to że podłoże staje się bardziej podatne na szkodniki i choroby. Ważne jest, aby mieć bogate, korzystne "mikro życie" w podłożu, co zapobiega problemom i optymalizuje warunki wzrostu roślin. Nagromadzone sole są rozkładane przez enzymy wytwarzane przez pożyteczne bakterie. Systemy korzeniowe są chronione przez korzystne mikroorganizmy przed szkodliwymi mikroorganizmami. Poprzez dodanie Micromix powstaje bogate podłoże pełne, korzystnych mikroorganizmów, który zapewniają optymalne warunki wzrostu.

  Skład:

  Micromix zawiera mieszankę mikroorganizmów i stymulantów. Mikroorganizmy zostały wybrane na podstawie funkcji jakie pełnią i zostały specjalnie potraktowane aby pozostawały aktywne w substracie. Aby zapewnić trwałość mikroorganizmów w celu ich ochrony i odżywiania, zastosowano specjalne środki. Gwarantuje to, że mikroorganizmy działają stabilnie, oraz dają, oraz mają silny, bezpośredni efekt po podaniu.

  Podawanie i dawkowanie:
  Micromix dostępny jest w dwóch wersjach: Micromix Soil i Micromix Drip. Oba produkty są w postaci proszku. Należy wymieszać substrat poprzez podłoże z 0,5-1 g / 1 L gleby lub słomy. 1 g w każdym dziurze (przed przesadzaniem), Micromix podaje się raz podczas sadzenia. Opcjonalnie, można powtórzyć leczenie po 21 dniach za pomocą Micromix Drip. Należy wymieszać 1 g/L w zbiorniku i mieszać roztwór do momentu całkowitego rozpuszczenia Micromix. Następnie należy podlać roztworem rośliny. Opcjonalnie można powtórzyć leczenie po 30 dniach.

  Zalety:

  • Chroni system korzeniowy przed szkodliwymi grzybami i bakteriami
  • Stymuluje procesy ukorzeniania i wzrostu
  • 100% ekologiczny
  Wskazówki i sztuczki:

  • Podczas stosowania Micromix mniej młodych roślin umiera w fazie wzrostu
  • Używaj Micromix tylko na naturalnych podłożach (gleba / kokos)
   
 13. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić Wam jeden z nawozów marki Aptus [​IMG]  Pierwsza seria produktów [​IMG]

  [​IMG]

  Mycor Mix

  Rozszerza system korzeniowy i ułatwia wchłanianie składników odżywczych, oraz powiększa system korzeniowy i ułatwia wchłanianie składników odżywczych. Mycor Mix zawiera mieszankę różnych gatunków powodujących mikoryzę. „Mycorrhizae” to dobroczynne grzyby, które łączą się z systemem korzeniowym. Drobne nici strzępkowe przekazują substancje odżywcze do systemów korzeniowych i faktycznie powiększają powierzchnię z której rośliny mogą wchłaniać składniki odżywcze. Zastosowanie Mycor Mix daje widoczne rezultaty w fazie kwitnienia, ponieważ zjawisko mikoryzy zwiększa pobór fosforu. Rośliny potrzebują fosforu do kwitnienia, zwiększony pobór fosforu tworzy większe kwiaty i daje bardziej obfity plon. Łatwo jest obserwować wpływ Mycor Mix, jako że produkt może być podawany na roślinę od samego początku cyklu. Rośliny potraktowane produktem można łatwo porównać tymi które nie korzystają z dobrodziejstw Micro Mix.

  Skład:
  Mycor Mix zawiera mieszaninę różnych gatunków endomikoryz. Jest więcej rodzajów mikoryz poza endomycorrhizae, ale tylko endomycorrhizae zadziała na twoją uprawę. Mikoryza jest osadzona na roślinnym nośniku, który odżywia i chroni grzyby.  Zastosowanie i dawkowanie:

  Nasyp w dziurce do sadzenia 1 gram Mycor Mix raz przed sadzeniem. Mycor Mix ma wtedy bezpośredni dostęp do systemu korzeniowego.


  Zalety:

  • Powiększa system korzeniowy 700x!
  • Poprawia pobieranie substancji odżywczych (zwłaszcza fosforu)
  • 100% ekologiczny
  • Grzyby Mycorrhizae ułatwiają pobór fosforu dając większe kwiaty i plon.

  Wskazówki i sztuczki:

  • Zaszczep nowe podłoże miksturą Mycor podczas przesadzania, szczególnie w pobliżu korzeni roślin
  • Użyj wody bez chloru, inaczej zabijesz populację mikroorganizmów
   
 14. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić Wam jeden z nawozów marki Aptus z serii ALL IN ONE.

  - ALL IN ONE GRANULAT

  [​IMG]

  All-in-One Pellet to uwalniany w czasie 100% organiczny nawóz peletkowy, który zapewnia pełne odżywianie rozwoju roślin przez okres do 3 miesięcy. Każda aplikacja trwa około 2-3 miesiące. Można ją ponownie stosować przy dłuższych cyklach. Jest specjalnie opracowany z makroelementów i mikroelementów, aminokwasów i biostymulantów (L-aminokwasy stymulują naturalne procesy i wzrost roślin), które zwiększają rozwój roślin w określonym odstępie czasie. All-in-One Pellet można podać podczas przesadzania, lub podczas przygotowywania gleby, bezpośrednio, lub jako opatrunek ochronny w celu przedłużenia cyklu wzrostu. Kompletna formuła składników odżywczych która minimalizuje stres roślin ze względu na środowisko, szkodniki i patogeny.

  Skład:

  Złożony nawóz NPK w którym znajdują się także: magnez(Mg) i siarka (S) a także chemicznie chelatowane mikroelementy, takie jak bor (B), żelazo (Fe), mangan (Mn), cynk (Zn)L-aminokwasy

  Podawanie i dawkowanie:

  Należy wymieszać Pellet z podłożem przed sadzeniem, Można również rozłożyć na dole każdej studzienki, lub wymieszać granulki do wierzchniej gleby z wodą.

  Do krótkiej uprawy (3 miesiące)Torf:

  • Należy użyć 50-100 g na roślinę, na cykl
  Glina lub ciężka gleba:

  • Należy użyć 100 g na roślinę, na cykl
  Ziemia kokosowa lub piaszczysta:

  • Należy użyć 200 g na roślinę, na cykl
  Jeśli cykl trwa dłużej niż 3 miesiące, należy podać drugi raz (po 2 miesiącach) lub zmieszać pelet z górną warstwą gleby z wodą (5 cm).

  Wskazówki i sztuczki:

  • Zastosuj Mircromix podczas przesadzania w celu uzyskania idealnego startu.
  • W przypadku wystąpienia niedoborów należy dodać sproszkowane granulki jako topdressing w celu szybszej absorpcji i wody z góry. Pelet rozpuści się, a składniki odżywcze zostaną zasymilowane przez roślinę.
  • Aby uzyskać lepszy efekt nazewnątrz, użyj Regulatora, Startbooster i NutriSpray
  • Aby uzyskać lepszy efekt w pomieszczeniach w donicach, użyj Regulatora, Startbooster, Topbooster,P-Boost, K-Boost i CaMg-boost
  • Należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Przy odpowiednim przechowywaniu wytrzyma nawet do 3 lat.
  - ALL IN ONE LIQUID

  [​IMG]  Jeden Płyn Dla Wszystkich Podłoży

  All-in-One Liquid to w 100% mineralny nawóz odpowiedni dla wszystkich mediów i systemów. Można go stosować od fazy wegetatywnej do fazy kwitnienia. Unikalny proces produkcji sprawia, że All-in-One Liquid nie jest wrażliwy na zmiany pH i dlatego ma zastosowanie w szerokim zakresie.

  Jest w 100% mineralnym nawozem zawierającym niezbędne pierwiastki: azot, fosfor, potas, magnez i mikroelementy: bor, molibden, żelazo, mangan, cynk i miedź.

  Stworzony nawóz ma kilka wyjątkowych cech:

  • Jest wysoce skoncentrowany: standardowa współczynnik rozcieńczania wynosi 1 ml na litr wody (1: 1000)
  • Czyste surowce: brak soli balastowych i optymalna biodostępność
  • Unikalny proces produkcyjny: brak dodanych chlorków
  Może być stosowany na wszelkiego rodzaju podłożach: glebie, torfie, wełnie mineralnej, glebie, oraz może być stosowany na różnorodnych uprawach, od roślin okopowych i bulwiastych po owoce, kwiaty i rośliny ozdobne.

  Ze względu na te unikalne cechy ALL-IN-ONE LIQUID jest atrakcyjny dla hodowców

  Skład:

  • Niezbędne pierwiastki: azot, fosfor, potas i magnez.
  • Mikroelementy: bor, molibden, żelazo, mangan, cynk i miedź


  Podawanie i dawkowanie:

  All-in-One Liquid to wysoce skoncentrowany składnik odżywczy (1: 1000). Standardowa rozcieńczalność wynosi 1 ml / L. Ze względu na wysoką koncentrację, jest opłacalny w użyciu. Należy używać nawozu, za każdym razem, gdy podlewane są rośliny. Zmierzone EC podczas rozpuszczania All-in-One Liquid jest prawdziwą wartością EC, ponieważ nie zawiera soli balastowych i chlorków. W optymalnych warunkach można rozcieńczyć do maks. 2 ml / L

  Wskazówki i sztuczki:

  • Zawsze dokładnie mieszaj roztwór podczas dodawania składników odżywczych i przestrzegaj kolejności mieszania zgodnie z instrukcją
  • W celu maksymalnego rozwoju roślin połącz All-in-One Liquid z Regulatorem, Startbooster, Topbooster, Super-PK i CaMg-boost
  All-in-One Liquid może być stosowany przy wielu różnych uprawach
   
 15. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Problem z temperaturą ? Co zrobić aby przetrwać upały bez utraty plonu - nawet gdy rośliny mają 40 stopni . Mamy rozwiązanie.  JEST NIM Regulator firmy Aptus Holland ......!!!!

  [​IMG]  Regulator to booster wspomagający wzrost i kwitnienie, roślin oraz ogólny rozwój roślin. Wzmacnia on rośliny poprzez regulację wchłaniania składników odżywczych i zwiększanie zawartości suchej masy. Funkcja wzmacniania roślin Regulatora, zapewnia maksymalną ochronę w sytuacjach stresowych, takich jak ataki owadów i grzybów, stres cieplny, wody i soli. W ten sposób zapewnia również w ciepłych warunkach dobrą ochronę przed przegrzaniem.

  Podczas ciepłych okresów stosowanie Regulatora gwarantuje, że:

  • plon z temperaturami sięgającymi 40 stopni Celsjusza pozostaje zielony
  • transpiracja jest zredukowana do 30%
  • reguluje zdolności gospodarki wodnej roślin, obniżając zużycie wody
  • wzmacnia liście i pozycję liści
  Regulator poprawia reakcje obronne roślin przed szkodnikami i chorobami.

  Wykazano, że słabsze rośliny są bardziej podatne na szkodniki i choroby niż silniejsze rośliny. Regulator zapewnia dodatkową ochronę dla twoich roślin poprzez optymalizację poboru minerałów i poprawę struktury ściany komórkowej w tkance roślinnej. Te efekty zapewniają, że nawet w stresujących sytuacjach rośliny będą rosły z wysoką wydajnością, doskonałej jakości.

  Skład:

  Regulator składa się z mieszaniny bio-dostępnych pierwiastków śladowych z głównym składnikiem, jakim jest krzemionka. Regulator zawiera chronioną formułę stabilizowanego kwasu krzemowego, biodostępnej części krzemionki (Si), która zapewnia utwardzanie ściany komórkowej, co skutkuje grubszymi łodygami, mocniejszymi liśćmi i ogólnie silniejszą rośliną. Roślina tworzy więcej włókien, co skutkuje większą ilością suchej masy. Kwas krzemowy reguluje pobieranie ważnych składników odżywczych, takich jak azot (N), fosfor (P) i potas (K).

  Zastosowanie i dawkowanie:

  Regulator jest wysoce skoncentrowanym produktem (1: 6660). Mała dawka 15 mililitrów na 100 litrów wody wystarcza, aby uzyskać widoczne efekty . Ze względu na wysoką koncentrację Regulator jest wydajnym a jednocześnie opłacalnym produktem. Należy wymieszać Regulator w zbiorniku pełnym czystej wody przed zmieszaniem z innymi nawozami, środkami wspomagającymi, lub ochronnymi roślin. Należy mieszać, aż nawóz będzie równomiernie rozprowadzony w wodzie, a następnie można rozpocząć dodawanie następnych nawozów. Upewnij się, że ani woda, ani brud nie dostaną się podczas rozmieszania nawozu. Podczas nabierania należy zawsze używać suchych i czystych strzykawek / miarek.

  Zalety:

  • Wzmacnia roślinę i chroni ją, w okresach stresowych
  • Chroni przed stresem podczas zmian temp.
  • Zapobiega problemom związanymi ze szkodnikami i innymi chorobami roślin
  • Usprawnia pobór substancji odżywczych- Zwiększa stosunek suchego materiału
  • Sprawia, że rośliny są bardziej zwarte i mają krótszą odległość międzywęzłową
  • Sprawia, że liście są mocniejsze i bardziej zielone
  • Zwiększa grubość łodygi
  Wskazówki i sztuczki:

  • Zawsze wymieszać regulator w zbiorniku pełnym czystej wody przed zmieszaniem go z innymi nawozami, lub środkami ochrony roślin.
  • Regulator sprawia, że roślina jest bardziej zwarta. Jeśli rośliny rosną zbyt wysoko, wyższa dawka regulatora spowalnia wzrost roślin.
  • Podczas korzystania z regulatora rośliny mogą lepiej wytrzymać wyższe temperatury. Do 40 ° C rośliny w Celsjuszach pozostają zielone.
  • Regulator zwiększa stosunek suchego materiału. Daje to dodatkową korzyść podczas procesu suszenia.
   
 16. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić kilka nowych produktów.  [​IMG]

  Mikoryza Orca Liquid Mycorrhizae jest wysoce skoncentrowanym produktem mikoryzowym w płynie i źródłem pożytecznych bakterii glebowych. Do stosowania w każym medium (gleba, kokos, hydroponika) i w każdej fazie życia rośliny. Formuła preparatu Orca łączy w sobie 4 wysoce skuteczne gatunki grzybów z 14 szczepów pożytecznych bakterii glebowych. Jeszcze nigdy tak silny środek nie był tak łatwy do zastosowania i skuteczny. Orca Liquid Mycorrhizae to 100% gwarancji zwiększenia plonów i przyspieszenia uprawy !

  Dawkowanie:
  Podlewanie: max. 1-5ml / 4L wody.

  Klonowanie:

  zanurz podłoże do klonowania (krążki torfowe, kostki typu "GRODAN" z wełny mineralnej lub kostki "Easy Plug") w roztworze Orca Liquid z wodą w proporcjach max. 3ml na 4L wody do 24 godzin przed włożeniem do niego uciętych klonów.

  Hydroponika: max. 5ml / 35L wody przy każdej wymianie wody w zbiorniku.

  Kiełkowanie: 1-2 kropli Orca na nasiono.

  [​IMG]

  Mikoryza Great White Premium Mycorrhizae jest najbardziej kompletnym produktem mikoryzowym na rynku. Dzięki temu, że produkt ma postać proszku mozna go stosować w każdym medium (gleba / hydroponika / kokos) i na każdym etapie rozwoju rośliny, od kiełkowania po kwitnienie. Najnowocześniejsza formuła zawiera aż 16 różnych gatunków grzybów mikoryzowych, 14 różnych gatunków pożytecznych bakterii i 2 gatunki trichodermy, wszystko w jednym produkcie. Doskonała i skoncentrowana formuła firmy Plant Success zapewnia optymalną kolonizację pożytecznych grzybów wokół systemów korzeniowych . Rozpuszczalny w wodzie proszek sprawia, że aplikacja jest natychmiastowa i dostarcza zarodniki bezpośrednio do korzeni. Użytkownicy powinni spodziewać się wybuchowego rozwoju korzeni i ogólnego zwiększenia plonów. Kluczem do zdrowych roślin jest silny system korzeniowego, a silny system korzeniowy zaczyna się od Great White !

  Dawkowanie:
  Podlewanie roślin: max. 5g na 8 litrów wody, powtarzać podlewanie co 2-3 tygodnie.
  Podlewać roślinę 30ml roztworu na każdy litr podłoża w donicy.

  Klonowanie:

  zanurz podłoże do klonowania (krążki torfowe, kostki typu "GRODAN" z wełny mineralnej lub kostki "Easy Plug") w roztworze Great White z wodą w proporcjach max. 3g na 4,5L wody do 24 godzin przed włożeniem do niego uciętych klonów. Opcjonalnie: zanurzyć klony w proszku po zamoczeniu ich łodyg w środku do klonowania.

  Przesadzanie małych roślin / sadzonek do doniczek docelowych: należy lekko posypać prepeparatem Great White dno otworów sadzeniowych, w których mają znaleźć się rośliny.

  Hydroponika:

  max. 5g Great White na 45 litrów wody.

  Kiełkowanie:

  obtocz nasiona w proszku Great White podczas kiełkowania do stworzenia roślinie optymalnych warunków już na starcie.  [​IMG]

  Mikoryza Great White Granular One jest produktem mikoryzowym zawierającym jeden silny gatunek pożytecznego grzyba. Środek ten można zastosować w glebie i kokosie, zapewnia optymalne środowisko do rozwoju mikroorganizmów glebowych. Pojedynczy szczep obniża koszty, ale daje wysoką wydajność ! Zastosowany w tym produkcie szczep Glomus intraradices został specjalnie wybrany ze względu na jego najlepsze wyniki w wielu próbach terenowych. Certyfikowany przez OMRI i OIM Great White Granular One stanowi doskonałe uzupełnienie każdej ekologicznej mieszanki do sadzenia.

  Dawkowanie:
  Przygotowywanie podłoża: max. 150g na 50 litrów ziemi / kokosu.

  Przesadzanie roślin:

  max. 7g na 1L ziemi / kokosu (w zależności od rozmiaru donicy) wykonać zagłębienie, w które włożymy młodą roślinę, a następnie rozsypać dodatkowo odpowiednią ilośc równomiernie w zagłębieniu.

  Jeżeli wcześniej nie używałeś mikoryzy Great White Granular One przy przesadzaniu i przygotowaniu podłoża, możesz użyć jej przy roślinie rosnącej już w miejscu docelowym. Wystarczy zrobić delikatnie kilka otworów wokół takiej rośliny i do każdego z nich wsypać max. 5g granulatu Great White, tak aby preparat miał kontakt z systemem korzeniowym.

  Użycie większej ilości niż rekomendowana nie zaszkodzi Twoim roślinom.  [​IMG]

  Integra Boost Humidiccant to regulator utrzymujący stałą wilgotność w pojemniku, służący do curringu, Curring to metoda przechowywania poprawiająca właściwości smakowe i jakość przechowywanego suszu roślinnego. Integra Boost wykorzystuje zgłoszoną do opatentowania technologię, która uwalnia lub pochłania wilgoć, utrzymując względną wilgotność w zamkniętym środowisku w okolicy 55%. Każdy indywidualnie opakowany pakiet Integra Boost zawiera kartę wskaźnikową, gdy okrągła kropka zmienia kolor z różowego na niebieski należy wymienić saszetkę.


  Zastosowanie:

  1.Włozyć saszetkę Integra Boost do pojemnika z suszem roślinnym

  2.Umieścić papierek wskaźnikowy w widocznym miejscu, wewnątrz pojemnika

  3. Szczelnie zamknąć pojemnik z suszem

  4.Po zmianie koloru wskaźnika na niebieski należy wymienić saszetkę Integra Boost
   
 17. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić Wam jeden z nawozów marki Aptus !  [​IMG]

  Fungone

  Przeciw grzybom, bakteriom i wirusom

  Fungone to produkt zapobiegający problemom związanym z grzybami, infekcjami i wirusami. Nie jest szkodliwy dla roślin i nie hamuje procesów roślinnych. Zbyt wielu hodowców czeka, aż problemy ze zwykłą pleśnią staną się zbyt duże i użyją pestycydów, aby zaradzić problemowi. Stosowanie pestycydów jest szkodliwe dla ludzi i środowiska, a jednocześnie hamuje procesy roślinne. Rośliny zostały zahamowane z powodu infekcji grzybiczej są wysokie i będą dalej hamowane przez stosowanie szkodliwych pestycydów. Powoduje to utratę jakości dla rośliny. Zalecane jest, aby Fungone był środkiem zapobiegawczym. Dzięki użyciu Fungone roślina jest dokładnie oczyszczona. Fungone gwarantuje, że szkodliwe grzyby, infekcje i wirusy zostaną zneutralizowane w czasie. Jest przydatny w przypadku uprawy na otwartej przestrzeni.

  Skład:

  Fungone zawiera opatentowaną formułę składającą się ze stabilizowanego i aktywowanego nadtlenku wodoru. Formuła jest 100 razy silniejsza niż normalny wodór. Ta formuła sprawia, że jest skutecznym produktem, a także, Ag (srebro koloidalne), oraz środek wspomagający zdrowotność roślin.

  Zastosowanie i dawkowanie:

  Fungone to gotowy do użycia produkt. Musi być rozpylany bezpośrednio na roślinie. W przypadku większych objętości można użyć koncentratu, ponieważ 1 litr wystarcza do przygotowania 5 litrów roztworu do rozpylania. Należy spryskać gotowym produktem lub rozcieńczonym koncentratem bezpośrednio na roślinę. Zawsze należy się upewnić, że światła są wyłączone podczas pryskania i że używany jest odpowiedni sprzęt ochronny składający się z maski i okularów. Fungone nie jest toksyczny i nie pozostawia żadnych pozostałości w roślinie.

  Zalety:

  • Zapobiega problemom związanym z grzybami, wirusami i infekcjami
  • Zapobiega budrotowi i pleśni
  • Czyści liście roślin- Nie jest toksyczny i jest nieszkodliwy dla rośliny
  • Teraz ze zintegrowanym adiuwantem dla uzyskania maksymalnych rezultatów
  • Koncentrat Fungone jest tańszy w użyciu


  Wskazówki I sztuczki:

  • Spryskaj Fungone, gdy światła są zgaszone. Liście szybko się palą przy rozpylaniu przy włączonych światłach
  • Krople aerozolu na liściu działają jak pryzmaty, przez które zwiększa się natężenie światła z lamp.
  • Fungone jest gotowy do użycia i można go stosować bezpośrednio.
  • Dodaj 200 ml koncentratu Fungone i 800 ml wody na 1 litr roztworu do opryskiwania.
   
 18. Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstawić Wam jeden z nawozów marki Aptus !  [​IMG]  NutriSpray
  NutriSpray to mieszanka naturalnych środków powierzchniowo czynnych, stymulatorów i mikroelementów do stosowania jako nawóz do listny. Zapewnia niezbędne mikroelementy podczas całego cyklu wzrostu i pozostawia naturalną powłokę na liściu, która chroni, a także rozrzedza płyn naczyniowy, co przyspiesza transport składników odżywczych, oraz wspomaga odżywianie u rośliny. NutriSpray może być stosowany do ogólnego żywienia lub do korekcji wad.  Skład:

  • Organiczny surfaktant
  • Wyciąg z kasztanowca
  • Mikroelementy:
  • Mangan (Mn)
  • Siarkę (S)
  • Cynk (Zn)
  • Żelazo (Fe)
  Zastosowanie i dawkowanie:

  Nie należy używać stężonego preparatu, tylko zawsze rozcieńczyć go wodą.

  Wymieszać należy 2 ml preparatu w 1 litrze wody i spryskać całą powierzchnię liścia.

  Wewnątrz: Spryskać w 1, 3, i 5 tygodniu kwitnienia dla ogólnego odżywienia rośliny.

  Na zewnątrz: Spryskać tydzień po posadzeniu, a potem raz w miesiącu aż do zbiorów.  Zalety:

  Pozostawia aktywną warstwę zawierającą mikroelementy na powierzchni liści

  Warstwa w pełni ulega biodegradacji w ciągu 10-15 dni

  Szybko działające wchłanianie składników odżywczych

  Szybko usuwa częste niedostatki


  Wskazówki i sztuczki:

  W razie wystąpienia niedoborów można je uzupełnić szybciej niż przez odżywianie korzeniowe

  Aby uzyskać zdrowsze sadzonki, spryskaj rośliny macierzyste na tydzień przed odcięciem szczepek

  Spryskuj sadzonki raz w tygodniu, aby zapewnić im ochronę i łatwo przyswajalne składniki odżywcze

  Zawsze spryskuj rośliny przy zgaszonym świetle, aby uniknąć ich poparzenia. Po spryskaniu nie włączaj światła
   
 19. hhehhehee jakbyscie to za free dawali :) nikt mnie nie przekona ze cos jest lepsze od try packu , badz tabsow :) a tak w ciemno kupowac :) tyle ze ma siarkę xd ^^

  gg hf ^
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Growbox Najlepszy Najszybszy
 1. Endriu01
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  22
 2. LilKasbir
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  29
 3. tetrus1
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  652
 4. SztinX1969
  Odpowiedzi:
  13
  Odsłon:
  290
 5. Doktorek100
  Odpowiedzi:
  10
  Odsłon:
  252
Loading...