Growbox ocencie czy dobry?

tetrus1 26.04.2019

Growbox ocencie czy dobry? 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. tetrus1

tetrus1 Użytkownik

Box zakupiony na allegro do tego kupiony tłumik akustyczny. Będę chciał wsadzić 6-8 indorów do 11l doniczek. Na dole podaje linki do zakupionych rzeczy. Co proponujecie ile wsadzić do środka donic? Czy ta lampa wystarczy na 6 czy może 8 roślin? Pare lat temu miałem HPS 125W odłyśnik 40x40x120cm grzało się strasznie potem clf 200W to słaby rezultat aż wrzuciłem większy namiot 60x60x140cm i cooltube 250W HPS to pięknie było lecz z rahunkiem słabo było bo utrzymać łącznie 400W to ciężko teraz będzie start z 80x80x180cm i 440W LED i jestem ciekaw jak teraz pójdzie ? Box poleci w mieszkaniu, pytanie czy ten filtr całkiem wyłapie zapach bo kiedyś na hpsach to z zapachem ciężko było ale było to w domu więc ok teraz chce w mieszkaniu czy ktoś choduje pomidory w mieszkaniu?

Zestaw :

Zestaw do uprawy roślin growbox 80x80x180cm LED

Tłumik : (czy coś da ?)

TŁUMIK AKUSTYCZNY, fi-125mm / dł:60cm - Flora-Fauna.pl

Pozdrawiam.

2. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Zagubiony

4 nie wiecej.
    6 bedzie juz za ciasno, chyba ze krotki veg planujesz.
    Co do zestawu, namiot jest cacy, oswietlenia nie znam.
    No a tlumik wyciszy dzwiek wydmuchiwanego powietrza, takze powinno dzialac.

Pozdrawiam i powodzenia

3. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Ten led bierze 55W na midul czyli razem 220W. Gdzieś była fotorelacja na pojedynczym module i z tego co pamiętam było spoko. W takim samym namiocie miałem 4 rośliny u wydaje mi się to optymalne.
    Namiot stoi w mieszkaniu u dopóki go nie otwieram to nie czuć. Najgorzej i tak jest podczas ścinki.

Tu jest link do mojej zakończonej fotorelacji. Taki sam namiot. Problem z oświetleniem etc. Na końcu widać jak wyglądają 4 rośliny w takim namiocie
    [170W LED] 4 krzaki w 0,64m2.Fat Banana (RQS), Lemon Shining Silver Haze (RQS), Grapefruit (Female S

Last edited: 27.04.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...