Growbox 60x30x30 dioda LED pilne

nNq 20.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. nNq

nNq

Witaj mam GROW boxa o wymiarach 60x30x30 i oto moje pytanie do was czy jedna Led Cob Full Spectrum 50 wat wystarczy do oświetlenia jednej roślinki jestem początkujący więc dzięki z góry za odp pozdrawiam

2. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

30 to wysokość? jak tak to za mocne swiatlo

3. nNq

nNq

Nie wysokość to 60

4. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

to da rade a na przyszłość pamiętajże podając wymiar podajemy AxBxC gdzie A i B to podstawa a C wysokość

5. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

tak ta dioda za 2.5$ ci wystarczy ale jesteś pewien tak małego boxa? lepiej te co mają 40x40x120/140

6. nNq

nNq

No właśnie trafiła. Mi się okazja kupienia takiego za 60 zł a o takich wymiarach jak napisałeś w takiej cenie chyba nie kupię

7. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

a za 60zł to sam bym brał i jeszcze czekoladę gościowi dorzucił ;D

8. nNq

nNq

Nom właśnie taką okazja się już nie trafi

9. nNq

nNq

Dzięki za odp pozdrawiam

10. kaluh

kaluh Użytkownik

Dorzucę swoje trzy grosze. Sam zakupiłem jakiś czas temu cob 50w full spectrum. Dałem to na radiator aluminiowy o wymiarach 20x20cm więc sporawy. Między diodę a radiator wiadomo - pasta. Podłączenie normalnie pod 230V. Problem pojawia się z temperaturą. W otwartym pomieszczeniu włączyłem lampę dla testu czy się nic nie stanie. Po 5 minutach radiator gorący że w rękę nie da się złapać więc tutaj porada. Nie wkladaj tego do pcboxa. Ugotujesz wszystko.

• HAHA XD x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...