Green Screen - Jamaican Dream x2, LSD x2, Super Lemon Haze x2, Amherst Sour Diesel x2, HPS 600/1000

MaTTek 30.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jamaican Dream x2, LSD x2, Super Lemon Haze x2, Amherst Sour Diesel x2, HPS 600/1000W

Green Screen

Siema, długo mnie tutaj nie było. Postanowiłem wrócić do uprawy i jednocześnie na forum:-) Widzę, że się trochę pozmieniało ale do rzeczy. W growbox'ie mieszka 8 panienek wykiełkowane z 4 sortów nasionek:
    • 2 x Jamaican Dream od Eva Seeds
    • 2 x LSD od Barney's Farm
    • 2 x Super Lemon Haze od taniesianie.pl
    • 2 x Amherst Sour Diesel od Humboldt Seeds
    Rośliny siedzą w doniczkach 8,5 litrowych, w ziemi Compo Sana dla palm i roślin zielonych, pół na pół z keramzytem wszystko połączone systemem AutoPot.
    Niestety nie mam dokładnie podatowanych zdjęć z wegetacji. Ale jeśli dobrze pamiętam rośliny rosły na wegu ok 3-4 tyg, chciałem zapełnić całą siatkę i dlatego je dłużej trzymałem.

Box:

• wysłużony chińczyk 1,2m x 1,2m = 1,44 [m2]
    Oświetlenie:
    • HPS 600W/1000W + odbłyśnik The Orginal Adjust-A-Wing LARGE miro9, żarówka Sunmaster 1000W DUAL
    Zasilanie:
    • zasilacz NXE Lumatek SUPER LUMEN 1000W
    Wentylacja:
    • wylot: wentylator promieniowy PRIMA KLIMA z regulacją obrotów i temperatury 420m3
    • wlot: wentylator osiowy 280m3 + 1 wentylator mieszający (na dniach zamontuje drugi)

Nawilżanie:
    nawilżacz Ventilution 3membranowy, jednak już jest zbędny i nie jest załączony

Filtr:
    samoróbka z kosza na śmieci z węglem aktywnym

Sprzęt dodatkowy:

• pH metr
    • stacja pogodowa

Nawożenie:
      • Hesi TNT-Complex - Nawóz do gleby, faza wzrostu.
      • Hesi BLOOM-Complex – Nawóz do gleby, kwitnienie
      • Hesi Fosfor-Plus -Wzmacniacz kwitnienia.
      • Hesi Power Zyme –Regulator parametrów podłoża.
      • Hesi Root-Complex - Stymulator wzrostu korzeni.
      • Hesi Super Vit -Stymulator wzrostu i kwitnienia.
    Trening:
    Zastosowałem siatkę oraz supper cropping

No to lecimy ze zdjęciami (-:Tutaj początek fazy wegetatywnej, po przesadzeniu do doniczek docelowych. Na początku słońce świeciło z mocą 250W

Poniżej siatka w połowie zapełniona tak więc połowa weg'a

Poniżej początek kwitnienia:
    Zdjęcia z dzisaj, 6tydzień kwitnienia. Rośliny miały przerwe w nawożeniu. Teraz już dostają porcję pożywki ponieważ niektóre pokazywały braki. Zasilacz przełączyłem już na 1000W

Temperatura i wilgotność w boxie:
    • dzień 27,51 °C i 67% wilgotności powietrza
    • noc 19,8 1 °C i 75% wilgotności powietrza

[​IMG][​IMG]

Tyle na dziś, do następnego up'a (-:

• Lubie to x 10
    Last edited: 01.12.2018
  2. h3

h3

bardzo ładnie i nie chce krakać... ale z taką wilgotnością to o pleche nietrudno

3. Mam nadzieję, że tak się nie stanie od niedawna mam włączony 24/7 pochłaniacz wilgoci daję radę jak narazie.

4. Mimo wszystko bym prewencyjnie spryskał miedzianem czy topsinem

5. ogorek

ogorek Użytkownik

No super to wyglada. Nie masz szans bez plechy z ta wilgotnoscia, tez mialem pochlaniacz jakis, jonizator dodatkowo i i tak mialem plesn. Pryskalem nawet Canna ochronnnie, nie dalo rady.
    Takze jak sie roznosna paly jeszcze to zbij ta wilgotnosc albo nie bedzie wesolo - obym sie mylil.

6. Jakieś złote rady sugestie? Jak skutecznie zbić tą wilgotność?Wolę dmuchać na zimne.

• Lubie to x 1
  7. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Ja zdejmowalem filter :D

8. Szczerze powiedziawszy przeszła mi taka myśl przez głowę, ale o ile szybko wpadł mi ten pomysł do głowy również szybko wypadł. Zapach jest zbyt intensywny, raczej nie wchodzi w grę takie rozwiązanie. Ale wielkie dzięki

9. Sciagnij filtr i pod wentylacje..komin i tak jest wyzej od ludzi. Czuc niebedzie

10. ogorek

ogorek Użytkownik

A jakie rozwiazanie wchodzi?
    Moze takie - https://flora-fauna.pl/neutralizator-zapachow-ona-duct-160mm,p2512.html

Kupujesz ONA o zapachu prania i pierzesz :D Ja w ten sposob wydmuchiwalem za okno, na poziomie nosa czlowieka.

11. Idą kozacko, jak miałyby nie iść na tych odżywkach sam ich używam i jestem aktualnie w 1/3 harvestu swoich panien i jak narazie miło zaskoczony wynikiem;) Anyway zbij wilgoć do przynajmniej 55 i będzie dobrze. Też mam z tym problem i z 4 topki przy wilgotności 60+ plecha zjadła;(. I ziemie też chyba mam tą samą czyli ktoś z moich rejonów;>

12. Ogorek przy ilu plantach testowalas ten neutralizator. Bo szczerze nie wydaje mi się żeby dał radę. Myślałem o pochłaniaczu Ale o takim przemysłowym...zobaczymy co wykombinuje;)
    KulUka ja również jestem bardzo zadowolony z nawozów HESI. Bardzo możliwe A z jakich rejonów jesteś;d?

13. Nie daleko największego portu śródlądowego w kraju w którym możesz kupić właśnie używana przez nas ziemie ;>

14. Siema ludziska, ogarnąłem lepszy pochłaniacz;d Wstawiłem obok growbox'a. Mam nadzieję, że problem z wilgocią zostanie rozwiązany. Sprzęt działa od godziny, a zebrało się już trochę wody. Zobaczymy jak się spisze na dłuższą mete.

• Lubie to x 2
  15. h3

h3

noooo... i pięknie kolego, widzę: akcja- reakcja. wszystkiego dobrego :)

16. cos dlugo Cie niema wszystko ok ?wczesniej przegladalem twoje fotorelacje co tak zmian n taka mala ilosc?miales moze przypl?

17. Szkoda ze na forum zamiast podziwiać i czerpać wiedzę z poważnych fotorelacji to na topie są przereklamowane starcia w puszkach i tego typu badziew z podstawówki...sensownych fotorelacji idzie policzyć na palcach jednej ręki.Kolejna która fajnie się zapowiadala idzie w niepamięć

18. Forum konopne, projekty konopne. Jeden woli zosię, drugi jej tatę - nie nam oceniać.
    Ja kibicuję i puszkinom i standardowym projektom. Forum to miejsce gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie i pokazać swój projekt.
    Twoje zdanie też szanuję ale nie oceniaj że coś jest badziewem a coś nie bo to jedynie twoja subiektywna chujowa opinia.
    Dla mnie badziewne jest to że nic nie wnosisz do forum a wypowiadasz się negatywnie o tym co robią inni.
    Przypominam także że eksperymenty są mile widziane bo gdyby nie one to ludzie by co najwyżej konno dalej się przemieszczali

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...