1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Google Maps

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez NiebieskiFotel w dniu 02.02.2018

1. NiebieskiFotel

NiebieskiFotel Błyskotlwy

Trochę debilne pytanie ale... czy psy nie mogłyby wykryć outdoora poprzez zwykłe przeglądanie Google Maps?

Niby google nie robi jakiś super-wyraźnych zdjęć ale zastanawiam się czy i tak ktoś nie mógłby rozpoznać przypadkiem.

Próbować to jakoś ukrywać? Sadząc w krzakach lub wśród innych roślin czy raczej nie ma powodu do niepokoju i można gdziekolwiek byle żeby żaden sąsiad nie widział?

2. mlynu345

mlynu345 Autorytet

myślę że musiałbyś mieć w chuj wyjebaną farme zioła żeby można było ją uchwycić na google maps

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Zależy od aktualizacji fot chyba. Z drugiej strony weź siedź przed kompem i szukaj poletek. Zapewne po 5tym fałszywym sprawdzeniu odechciałoby się psiarni.

4. chili

chili Expert

9 people like this.
  5. 2515

2515 Forumowy guru

To zdjęcie satelitarne czy z drona, Żwirek ?

6. Mariusz123

Mariusz123 Dyskutant

satelitarne

--- Dodano ---

Masz zamiar to u siebie na ogródku hodować?

7. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Satelity to mit. Ziemia jest płaska!

A co do googlemaps to tam są stare zdjęcia. Przynajmniej w tych dostępnych dla zwykłych ludzi.
    Pozatym nie ma szans wypatrzenia krzaka na googlemapie( chyba ze posadzisz przy ulicy po której jechał samochód googla ;d Musiałbys mieć kawałek pola znacznie odcinający się od reszty krajobrazu.
    Jesli juz szukaja to robiąc fotki z samolotów albo helikopterów no i teraz drony jeszcze doszły. Ale zazwyczaj to własnie sasiad uprzejmie donosi :>

3 people like this.
  8. Sorry zwiras dałem Ci łapkę w dół bo nie trafiłem w tą do góry ;d

9. NiebieskiFotel

NiebieskiFotel Błyskotlwy

W ogródku chyba by się nie rzucało w oczy. Chociaż nie wiem. Jedna roślina to byłoby tylko parę pikseli więc ciężko byłoby ją odróżnić od zwykłej rośliny doniczkowej

10. pod koniec lata byly aktualizacje wiekszosci map, i faktycznie sa bardzo wyrazne, ale mysle ze nie masz sie czego bac poniewaz nie odroznia tego od innych roslin ;) po drugie do nastepnych aktualizacji pewnie jeszcze 2 lata minie ;d pzdr

11. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Dzień dobry, z tej strony młodszy podużytkownik Koza. Pokaż zdjęcie spota z góry to ocenimy czy jest do wykrycia przez radary ;d
    Teraz to strach chodzić na spoty w obawie, że satelita zrobi zdjęcie jak sobie hasamy z konewką po lesie :niewiem:

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi