Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

gnomesgarden.ie 11.01.2014

Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki 5 5 8votes
5/5, 8 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. gnomesgarden.ie

gnomesgarden.ie Błyskotlwy

Witam , tak osoba z teamu zapomniała dodać darmowa wysyłkę ,co zostało naprawione na drugi dzień ,a dodatkowe gratisy są dodawane przez nas ,do wyboru mamy dwie odmiany auto bruce banner oraz auto white widow , po wpisaniu ich do wyboru w komentarzu Pozdrawiam Gnom
    insta 4.jpeg insta 3.jpeg insta 2.jpeg insta 1.jpeg

2. wait
    do kazdego zamowienia ? zamwiam 1 szt i dasz gnwomie mi c99x guava ?

3. gnomesgarden.ie

Tobie nic nie dam , bo ty nie zamawiasz tylko trujesz dupę i marnujesz czas , oraz psujesz ludziom renomę ,jak beebokowi rok temu , niezdarnie kiełkowałeś jego nasiona robiąc z siebie celebryte na forum (które dostaleś za darmo) ,wygłaszałeś swoje herezje tutaj co mi się bardzo nie podobało jak i wielu innym użytkownikom ,więc tobie nic nie dam , ale każdy inny klient dostanie pozdrawiam Gnom !

• Kocham to ! x 3
  4. Siemanko, mam pytanie jesteście w stanie ściągnąć pestki od Real Gorilla Seeds?

5. gnomesgarden.ie

witam my juz mamy dostawe od nich ,kwestia kilku dni i beda na stanie wpisane pozdrawiam

• Lubie to x 1
  6. gnomesgarden.ie

Witam Wszystkich Serdecznie

jak każdy wie (GGS) Grzesia nasion w tym roku nie będzie, ale wychodzę do was z nasionkami o bardzo podobnej genetyce, robione przez growera w Holandi, który robi owe nasiona już 6 -7 lat, w ofercie są Nasiona Marihuany tylko Feminizowane !

Fast Version Półautomaty czyli Fast Version, Early Version, Semiauto, Super Auto lub Quick Version

Sezonowe odmiany czyli typowy Outdoor

Automaty czyli Autoflowering ,Auto i AF czyli samokwitnące odmiany marihuany.

Zapraszam do zakupów Pozdrawiam Gnom i życzę dużo zdrówka ​

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...