Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

gnomesgarden.ie 11.01.2014

Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki 5 5 8votes
5/5, 8 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam !!!
    Gnomek wsparł mnie pomocą bo bida ... :/ podarował mi trochę pesteczek , jakoś udało się coś czasnąć fot , jak obiecałem na razie idzie to tak :

Critcal Paf GNOM - ponad 2 metry ,indukuje , toping , lst , hehehe taka cipka uparta że nic się nie dała ,urosła wielgaśna hehe :P

Tu następny Critical Paf Gnom w towarzystwie siostry NL - GNOM

Tutaj 2 x Critical Gnom (ten najwyższy ponad 2M) i 2 x od prawej GGS Maroci cośtam paf :PP

Oki to na razie tyle , oby z fartem do końca , los pozwoli pokaże się reszte ;)))

POZDRAWIAM GNOMEK I JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA HELP !!!

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  2. Zapraszamy już jutro na nowe Gnomowe -tygodniowe promo Pozdrawiam Gnom promo gnom.jpeg

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  3. Zapraszam na Promo na na forum.jpeg

• Lubie to x 1
  4. baner sklep 2.jpeg

• Lubie to x 1
  5. mattiv

mattiv Błyskotlwy

Gnom jak zwykle rozwala system, zamawiasz 3, dostajesz 16:) Pozdrawia stały klient!

68987986_2360864397355039_8533291197500751872_n.jpg

• Kocham to ! x 1
    • Lubie to x 1
    • HAHA XD x 1
  6. Last edited: 07.09.2019
    • Lubie to x 1
  7. Witam zapraszam do nowego Promo u Gnoma

do każdego zakupionego 5 paka firmy Barney Farms

dodajemy za darmo 3 paka ,tej samej odmiany lub o podobnych genach i czasie kwitnienia ,

oraz proszę sprawdzić zniżkę - 40 % na nasiona firmy Royal Queen Seeds .

Dla zamówienia za kwotę 150 zł wysyłka na paczkomat free .

oraz za każde wydane 75 złotych 4 nasionka gratis ,2 do wybory na sklepie i 2 my dajemy z puli

nasion na gratisy zapraszam /

Jeśli mogę ci w jakiś sposób pomoc ,jest jakiś problem na sklepie proszę o kontakt -

Pozdrawiam Zespół Gnomes Garden.
    insta promo.jpeg
    dutch passion.jpeg

• Lubie to x 1
  8. tyle w gratisie dajeta ze na farbe ,gips na sciany etc braklo :D

9. Witam , siema nawet przywitać się nie potarfisz jak należy , z tego co się orjentuje jesteś forumowym blaznem i żebrakim nasion ,który to nawet nie potrafi prawidłowo nasionka wykiełkować, twoja aktywność na forum głównie jest wyśmiewana od hasza po forum konopi ,co ty odemnie chcesz ,nigdy nasion nie kupiłeś a odzywasz się najwięcej w wątkach sklepowych ,powiem ci tak rozpędz się a ściana sama się znajdzie , może ci coś tego gipsu do głowy wejdzie bo na ta chwile poziom reprezentujesz jaki reprezentujesz cieniutko aż boli , pozdrawiam

ps , a ta sciana to jest okleina odzobna !

• Lubie to x 2
    • HAHA XD x 2
  10. a skąd Ty wiesz że nie kupiłem u Ciebie ?

11. Wiem bo sam to napisałes i to całkiem niedawno ,że jedynie miałeś z openaseeda i byly do dupy i że nie polecasz ,choć sam nie wiedziałeś co miałeś bo wtedy nic takiego nie dawałem ,widzę że pamięć zawodzi ,pozdrawiam oraz życzę miłego dnia

• Lubie to x 1
  12. dobry beef się zapowiadał (tekst o scianie wyśmienity) ale jak zwykle skonczylo sie na zwyklej gownoburzy, szkoda

gnomie, c zy rozwazasz do listopada jakies nowosci? wybor masz duzy ale jak zwykle szukam chuj wie czego ;D

Last edited: 29.09.2019
  13. Witam zapraszam na Priv jak mogę w jakiś sposób pomóc , pozdrawiam Gnom

14. Przypominamy o trwającej promocji na sklepie ,Pozdrawiam Gnom promo 08.jpeg

15. instagram.jpeg
    Zapraszamy . Na pewno się dogadamy . pozdrawiam Gnom!

• Lubie to x 1
    Last edited: 12.10.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...