Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

gnomesgarden.ie 11.01.2014

Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki 5 5 7votes
5/5, 7 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam przy wartości zamówienia powyżej 75 zł gratis jest dodawany automatycznie w koszyku i przy wydanej danej kwocie( 75zł )nie ma szans nie dostać gratisa, więc jesli go naprawde nie było proszę na priv podać numer zamówienia i zaraz to sprawdze , że tak powiem mamy zdjęcie każdego zaówienia jakie wychodzi z naszego sklepu ,więc łątwo możemy zweryfikować czy gratis był wysłany czy nie pozdrawiam Gnom

2. GoHan

GoHan Zagubiony

Yo ,

Szacun GNOM !!!

Zgłosiłem problem z pechami że był , hehe po roku , bo dopiero ziomek sprawdził resztę .

Nie było nawet żadnego ALE , od razu kazał wybrać sobie co chce i jakie z całego asortymentu !!!!

TO się chwali !!!

Pozdro !!!

3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Wielokrotnie robilem zakupy u Gnoma I nigdy nie bylo problemow z gratisami gdy odpowiednia kwota zostala wydana.
    Wiec nie rozumiem dlaczego kolega wylewa swoje zale na Forum publicznym zamiasts napisac do sklepu w celu rozwiazania problemu.

• Lubie to x 1
  4. Woooow, co tu się ...
    Nie chodzi mi o to, że nie dostałem kompletnego zamówienia czy brak gratisu. Owszem dostałem, umknęło mi to. Nie chciałem tutaj zbezcześcić sklepu, śmiechłem z tej pocztówki. Wszystko jest okej, dziękuje.

5. myszka

myszka Tuptuś

Hej,
    Ja też dostałam paczuszkę od Gnoma i nawet więcej gratisów jak się spodziewałam :-)
    Polecam

6. Master!

Master! Kumaty

Zamowiles sionek za 90+ zl i czego sie spodziewales? Myslales ze dostaniesz drugie tyle w gratisie? japierdolejapierdole Jakas straszna maruda z Ciebie. Pozdrawiam ;f

7. Jebnięty jakiś jesteś? Jakie żale? Nawet nie doczytasz dobrze, albo czytasz ale nie rozumiesz... Gdzie napisałem, że mi coś nie pasuje? Dostałem gratisy nasiona, bletki, katalog i naklejke oraz pocztówkę, która mnie rozbawiła. Rozbawiła, bo są jeszcze rzeczy które mnie cieszą i bawią. Pocztówka z grafiką skunów .. Czaisz już? O to mi jedynie chodzi, wysyłka została wysłana ekspresowo, tylko inpost się pierdolił..

Dziś pykło kolejne zamówienie gnom, pozdrawiam. :)

8. judaista

judaista Moderator Moderator

Jako samozwańczy znawca języka polskiego, muszę przyznać, że konstruujesz swoje wpisy w bardzo niejednoznaczny sposób. Patrząc z boku i czytając twoje komentarze, bardziej można odnieść wrażenie, że jesteś niezadowolony ze współpracy ze sklepem niż zadowolony. Jak widać nasz ojczysty język bywa zwodniczy. ;D

Jak już wszyscy piszą, to ja również dodam, że kolejne udane zakupy u gnoma dokonane.

• Lubie to x 1
    • HAHA XD x 1
    Last edited: 13.04.2019
  9. Polska język trudna język. Jeszcze raz powtórzę : Wszystko co zamówiłem dostałem. Gratisowo dotarły także gadżety jak naklejka 1x , katalog odmian 2018, koperta, gratisowy nothern light blue , pocztówkę, bletki. Jestem jak najbardziej zadowolony!! Polecam zakupy w sklepie!

10. dziękuje za sliczny wpis zapraszamy spowrotem pozdrawiam
    Witam mamy chwilowe problemy z serwerem ,już IT nad tym pracują pozdrawiam Gnom

11. Witam sklep już działa pozdrawiam Gnom

12. Noo gnom tłumacz się !!! haha

40zł zamówienie , nie licząc dostawy. Naklejeczki, ustniki oraz aż 2 darmowe sionka!!! White SIBERIAN haha i critical+
    Jestem pod wrażeniem!
    Polecam!! Do następnego!!

13. Czołem Farmerzy !​

Zielonych
    Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
    przepełnionych nadzieją i miłością.
    Radosnego, wiosennego nastroju,
    serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół .

Pragnę również poinformować ,
    że mamy świąteczną przerwę
    jutro ślemy ostatnie zamówienia i kolejne we wtorek .

Aktualnie mamy przerwę techniczną ,
    zapraszamy jutro po 12 w południe na ...
    Nowa stronę :)

I na koniec jeszcze
    małe
    info
    Już w sobotę

ZAPRASZAMY NA
    MEGA PROMO
    4:20

:wiadro:

szczegóły wkrótce

Pozdrawiam
    Gnom​

14. Witam ,szybka notka dla Klientów ,mamy niestety opóźnienie ,

do wieczora powinno być już wszystko na błysk,

wynagrodzę to Wam oj wynagrodzę !!pozdrawiam Gnom.

• Kocham to ! x 1
  15. Capo di tutti capi

Capo di tutti capi Zagubiony

Czekamy

• Lubie to x 1
  16. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Dzieki za wypas,szybko I pewnie-polecam:)

• Kocham to ! x 1
  17. Witam jeszcze prace trwają ,informatycy pracują od wczoraj nad rozwiązaniem problemu , tylko się coś zmieni dam znać pozdrawiam Gnom

18. Witam ,sklepik dalej nie został włączony , mam problem z poprawnym działaniem sklepu na języku angielskim ,są święta więc sklepik zostanie uruchomiony jak błąd zostanie naprawiony i promocja na 420 zostanie przeniesione, przepraszam i pozdrawiam Gnom

• Lubie to x 4
  19. Część gnom czy będą jeszcze dostępne odmiany regularne od hfh które są aktualnie niedostępne (brak)?

20. Czołem Farmerzy

natraktorze

Jak obiecałem z lekkim opóźnieniem
    PROMO
    DO KOŃCA KWIETNIA

Pozdrawiam
    Gnom​

Last edited: 24.04.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...