Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

gnomesgarden.ie 11.01.2014

Seedbank gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki 5 5 6votes
5/5, 6 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Paczka za konkurs dotarła cala i zdrowa
    Dzięki za szybką wysyłkę pozdrawiam

[​IMG][/url][/IMG]

2. Racuch

Racuch Zagubiony

Pesteczki dotarły expresowo
    dzieki

3. Cześć Gnomy, mam pytanie o wysyłkę do UK, nie ma z tym żadnych problemów?

• Lubie to x 1
  4. Stronka wam dziś nie działa co się stało?

• Lubie to x 1
  5. benger

benger Użytkownik

Dziękuje gnomesgarden.ie
    Sionka z konkursu kto pierwszy ten lepszy dotarły :)

• Lubie to x 1
  6. Witam ,po dluzszej chwili nieobecnosci na forum , odrazu ruszamy z dobrym promo

witam , wysylamy oczywiscie ,po wiecej info prosze odezewac sie na emaila pozdrawiam .

siemanko tak w tym czasie jak napisales tego posta , mialem zmiane serwera na wiekszy za utrudnienia spowodowane ta sytuacja przepraszam.

uzupelnione zostaly stany magazynowe firm Speed Seeds najtansze femki w sieci ktore robia niezla robote Delicious Seeds -najsmaczniejsze odmiany ,Samsara Seeds , World of Seeds , GGS

za kazde 75zl wydane u gnoma , daje 2 gratisy do wybory , oraz losowo 1 nasiono femi auto ktore dostalismy do rozdania od Delicious Seeds i World of Seeds -- AMNESIA RYDER I AUTO DARK PURPEL ,wiec za wydane 75 zl beda 3 femki do wychaczenia promo obowiazuje do wyczerpania zapasow ,

nastepna sprawa ,wszystkie nasiona ktore mialem dluzej niz 2 lata od zakupu w lodowce ida do rozdania z kazdym zamowieniem , jest tego troche uwazam ze nie ma co sie zastanawiama , poniewaz z kolekcjonowanich ich nie ma zadnych problemow mozna wychaczyc sporo nasion za naprawde nie wielkie pieniazki .

lista gratisow dostepne sa po uprzednim napisaniu wiadomosci w komentarzu podczas skladania zamowienia na sklepie

Odmiany automatyczne

Industrial Plant Cbd
    Blue Kush
    Bubba Kush
    Moby Dick
    Blue Dream
    Critical+
    Sour Diesel
    Amnesia auto xxl
    Blue Nother Light
    Afghan Kush Ryder
    Sugar Mango Ryder
    NotherN Light x Big Bud auto
    Dark Purple Auto

Odmiany sezonowe

Big Kush
    Og Kush
    Black Dog
    Green Thumb
    Industrial Plant
    Amnesia Kush
    Jagg Kush
    Desconcida Kush
    Mango Sapphire
    Black Russian
    Blue Hash
    Delicius Candy Early Version
    Caramelo Early Version
    Blue Dream
    Delicius Candy
    Sugar Black Rose Early Version

pozdrawiam Gnom View attachment 158713

• Lubie to x 2
  7. W0lNY

W0lNY Użytkownik

Chyba Cię głowa boli haha

8. prosze podac numer zamowienia na emaila , lub poprzez priv sprawdzimy co sie wydarzylo ,my sprzedajmy nasionka jakie nam sprzedaja producenci , jesli cos jest nie tak z zamowieniem klient ma zawsze prawo reklamowac nabyty towar co jest opisane w naszym regulaminie na sklepie ,nie rozumiem dlaczego szanowny klient nie zglosil sie do nas z reklamacja ktora z mila checia bysmy rozpatrzyli, latwiej dac negatywny komentarz . pozdrawiam Gnom

9. KWKZ

KWKZ Zagubiony

KATTI zawsze jak masz problem z przesyłką, to pierwsze co robisz to kontaktujesz się z sprzedającym i sprawa załatwiona!

Gnom nie gryzie!

Peace!

10. Witam i zapraszam promocje lacza sie z innymi promocjami pozdrawiam Gnom.

• Lubie to x 1
  11.  
    • Lubie to x 1
  12. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Stary chyba ci cos na glowe upadlo haha,robie u Gnoma zakupy od dluzszego czasu i jeszcze nie mialem problemow z nasionami.Jesli sam nie zawalilem to kilkowalnosc na poziomie 99,9%.Przesylka zawsze byla u mnie po kilku dniach+mozliwosc monitorowania/tacking number/.
    Wiec albo jestes z konkurencji,albo nie wiesz co piszesz.....
    Polecam Gnoma,profesjonalizm+mila obsluga....

13. redisTUO

redisTUO Tuptuś

Gnom to porzadny sklep, tanio, dobre promocje, dobry kontakt, dobrzy producenci. wg mnie najlepszy polski seedbank.

14. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Ja rowniez polecam Gnoma. Spoko skrzacik

15. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

Siema Gnomie wiadomo kiedy beda Bebooki na stanie ? bo dodaje do koszyka dodaje a tu zonk haha ze tylko Ogry sa ;d
    no i nie wiem skad te nieprzychylne opinie rok temu zamawiałem jakże dostałem od niego pestki z konkursu co najśmieszniejsze w tym wszystkim paczka na paczkomat była szybsza niż z Polskich seedbanków

16. Siemanko , beebokow to co mam tylko to co zostalo w lodowce z poprzedniego sezonu ,mialy byc dzisiaj usuniete ze stanow i rozdane na gratisy , w tym roku szanowny mister Bebook sie nie stawil z nowymi propozycjami i nie wiem czy wogole to nastapi bo jak na niego maj i cisza to cos nie tak .

wiec szanowny kolego ,z automatow proponuje isc w GGS , Gnomy ,Female Seeds , a Beeboki co mam rozdam jako dobry bonus co ty na to ?

pojutrze bedzie dostawa nasion Female Seeds razem z nowosciami , Dinafem razem z nowosciami ,Dutch Passion , Royal Queen Seeds tez jakies nowosci wpadna na bank oraz wiele roznych uzupelnionych stanow .

Wracajac co do nieprzychylnych postow od konkurencji to wiadomo opinia sama sie obroni kazdy wie jak jest, ale dobrze ze sa juz na to masci pozdrawiam Gnom .

17. Witam zapomnialem dodac ze zostala dodana kategoria i odmianami tzw fast version czy early version co w okresleniu potocznym znaczy pol automat
    fast -version
    pozdrawiam Gnom

18. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Superkonto mamy teraz nowe forum i widzę w panelu twoją poprzednią działalność ( twoje IP pojawiło sie we wszystkich zbanowanych kontach za nieuczciwą konkurencję ) dziś nie dam ci ostrzeżenia ale potraktuj to informacyjnie ostatni raz ,żeby potem nie było że sie uwzięłam . Peace !

19. O i to jest bardzo dobra wiadomość bo zawsze szukałem półautomaty w wyszukiwarce,pafy są teraz na topie ;d

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...