Gnomes Seeds AK47 || CoB Citizen 150W || 0,25m2 || Konkurs Pucha !

ProrokX485X 30.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

szybko nie dodam aktualizacji bo wyladowalem w szpitalu leze sobie tutaj od paru dni ale spokojnie roslina jest w dobrych rekach aktualizacje dodam jak wyjde lub odrazu przed scinka wybaczcie ale zycie to zycie nic nie poradze
    z tego co wiem wyglada identycznie i caly czas powolutku puchnie

• Lubie to x 5
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Okurde....coś odjebał? PEwnie wsadzałeś palce w kogoś w kogo nie powinieneś ;d
    Powrotu do zdrowia życzy Henryk z rodziną i Crittersem ;d

Jakby trzeba było Ci wysłać kilo pomarańczy to pisz

• Lubie to x 1
  3. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

fakt przyznaje lubie czasem smieciowe zarcie typu MC kebab czy jakis chinczyk ale kto nie lubi ? no i chcac nie chcac nazbieralo sie i mam problemy ukladu pokarmowego lekarze twierdza ze to przez jakosc naszego jedzenia i tam paru prywatnych czynnikow no ale glownie to jedzenie i zeby nie bylo nie jestem gruby ;D to tyle mojej skromnej historyjki hahaha

• Lubie to x 1
  4. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

do kiedy mam sie wyrobic ? zaniedlugo wychodze a z tego co wiem ona juz na ostatniej prostej no ale kokosów nie bedzie
    max 10g

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ja ciacham gada w nd. To będzie jego 112dzień :D
    Przeleciałem na szybko temat o konkursie i trafiłem tylko na info dotyczące wega.

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

PH 6,2-6,6 jest OK,dlaczego z tym walczysz???

7. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

wybacz pisze bez znakow interpunkcyjnych wiec potem tak to wyglada chodzilo ze mam problem z ph a dziwne bo zawsze maja 6,2-6,6 wtedy nagle podskoczyl tak z dupy

8. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

ogl dzisiaj trichomy i kose zaplanowalem na wtorek/srode takze oczekujcie

• Lubie to x 1
  9. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

116Dzien
    Poszla pod kose mam malo zdj bo nie mam czasu juz na to hobby niestety rodzina pozarla moje relaksujace hobby moze na starosc sie odbije no ale wyszlo ~40g mokrego bo ciezko to zwazyc jak jest razem z lodyga no mysle ze 10g max takze nie tak mialo byc :p ale i tak ciesze sie ze chociaz dotarlem do konca

IMG_20190221_164328227.jpg IMG_20190221_164320371.jpg

• Lubie to x 7
  10. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Dzisiaj jeszcze zrobiłem takie

IMG_20190222_124338334.jpg IMG_20190222_124341094.jpg IMG_20190222_124346995.jpg

• Lubie to x 3
  11. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Wyszlo trochę ponad 6g takze szalu nie ma niestety

• Lubie to x 3
  12. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Brawo za determinację ,
    gratuluje wyniku ,
    podziel się wrażeniami :szisza:

13. Praktycznie sam korzen w srodku. Gratuluje wytrwalosci. Proboiwalem kiedys w puszce i szybko sie ta moja proba zakonczyla tak ze sam fakt dotrwania do konca jest wazny!

14. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

palonko sztos jak zawsze jestem leniem tak wczoraj cybuch zapchałem i wysprzatalem pol mieszkania takze az zaluje ze musze porzucic to hobby akurat jak poznalem moc sativy i to nie czystej

15. 2515

2515 Zagubiony

Ty chyba pod upadasz na duchu Prorok, zrób sobie może przerwę.
    Zmień coś w swoim boxie może, aby nie było wciąż tak samo, jak BradPitt który chce zamontować lustra weneckie w swoim boxie, aby całość ładnie "oświetlała" mu pokój w zimne i deszczowe wieczory. Ja kiedyś planowałem aby dać to do terarium razem z innymi roślinami, gadami, płazami. Nikt by w tedy mi nie zarzucił chyba że miałem w tym jeden tylko cel.
    Ale jeśli rodzina wywiera na tobie taka presje lub może chcesz poświecić jej więcej czasu ... to szanuję twoją decyzję także.

16. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Wlasnie rodzina bardzo mocno na to wplynela poprostu brak czasu ale kiedys wroc juz sobie to obiecalem

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...