1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Gnomes Seeds AK47 || CoB Citizen 150W || 0,25m2 || Konkurs Pucha !

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez ProrokX485X w dniu 30.10.2018

1. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Jak masz dziury w puszcze po za powolnym nawadnianiem lej wode do podstawki , zawsze tak robię w małych litrażach i zdaje to egzamin , roślina sobie sama pije ile chce , ziemia nie schnie na wiór .

Last edited: 11.12.2018
    ProrokX485X likes this.
  2. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Jest sens lac troche troche biogrow ? Bo ciagle ciagle braki azotu ma

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Eeeee nie ma źle! Ja Critersowi leje jeszcze kapke Algogrowa co czwarty raz.

4. S
    Sam producent poleca lać biogrow do dwóch tygodni przed ścinką, sam tak zawsze stosuje te nawozy i jest dobrze. Oczywiście odbiegam trochę od tabeli producenta i na samym początku leję mniejsze dawki.

5. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

jasne ze można lać biogow , wiadomo że z głowa ( dawkowanie zgodne z wytycznymi )

6. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Uwaga paradoks haha
    Dostala 1ml grow i 2ml bloom na 1L
    Dodam ze to juz 3 podlanie z rzedu z pozywka
    A ona coraz bardziej zolta (cala) i czym nizej tym coraz wiecej koncowek popalonych plus brzegi (chyba potas) przy szczytach czysto wiec wikluczam przenawozenie ale pytanie
    No kurwa czemu zolknie skoro papu ma woda nie moge podlac bo bedzie bylko gorzej nastepne podlanie chce dac 1,5ml grow i 1ml biobloombastick moze wtedy cos sie poprawi sory za esej ale wkurwia mnie ta mala puszka powoli

7. KATTI

KATTI Tuptuś

Żaden paradoks skoro do tak małego podłoża użyłeś ziemi typu light mix ;d musisz częściej podlewać i nie tylko nawozami bo ją spalisz,a na zmianę woda/nawóz ;d nie żałuj wody,gdyż w małym litrarzu nie możesz pozwolić na przeschnięcie podłoża

8. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Sek w tym ze jestem przekonany ze jak podleje sama woda to ona cala momentalnie pozolknie pinda...

9. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

63 dzien
    idzie srednio z wielu powodów
    ogólnie to tak chyba trochę zaszalałem z nawozem ale nic nie skutkuje teraz lece na samej wodzie no i sobie rosnie jako tako (wypala sie ze mnie zajawka sadzenia)

Attached Files:

Kana Bis, vagabondo, Ryjek and 5 others like this.
  10. Heniekzbagien

Paaaanie kuuurrrrna! Przecież ja tu widzę całkiem niezłe topki. Jednak lst robi robotę. Nic no, godny przeciwnik Crittersa!

11. uho667

uho667 Moderator Moderator

nie ma lekko w puszce mineraly musza byc lane innaczej zolknie a pod cobami to duze krzaki ciezko nawozic a w 500 m ziemi to masakra u mnie tak samo wyjedzone zolte blade , ale nie poddam sie nastepnym razem znowu sprobuje w puszce ale juz na mineralach pozdro

12. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Raz lecialem w butelce 0,5L czyli ten sam co pucha i to samo było ze niby zarcia brakuje a jak dam to odrazu obraza ze tak duzo no ale leci jako tak rosnie licze na 10g jak bedzie mniej no coz jqk wiecej to tylko na plus zobaczymy co bedzie wole donice 7L

13. pozytyw

pozytyw Banned

qrwa ale bonsai żeś odjebał autentycznie he he ;d

Ryjek likes this.
  14. 2515

2515 Forumowy guru

Czasem nie ilość tylko jakość się liczy. Kto wie ? może będzie to absolutny mocarz w konkursie.

15. Heniekzbagien

Poka coś panie!

16. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Daj mi pare Dni aktualnie jestem poza domem

Heniekzbagien likes this.
  17. Heniekzbagien

I co i co???

18. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Dzien 76
    Mam maly problem z ph sam nie wiem dlaczego zawsze maja 6,2-6,6
    No ale walczymy jak mam byc szczery chujowo sie sadzi w puszce ale to moje zdanie zobaczymy ile wyjdzie licze na 10g ale chyba bedzie ciezko

Attached Files:

Heniekzbagien and LastNinja like this.
  19. payrzac na puchy z # a tu to jakbyyscie inne pechy dostali,znaczy tu lepsze .
    Albo lepsze lapki macie ;d
    Ładnie Ci idzie a ph ozesz zbic zawsze :)

20. Heniekzbagien

No nie jest lekko zdecydowanie, ale trza być twardym! ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi