1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice

GGS - Green Garden Specialist

Dyskusja w dziale GGS rozpoczęta przez masakrator w dniu 26.06.2017

 1. masakrator

  masakrator Dyskutant

  Nie rozumiem pytania ;d Aby zrobic nasiona feminizowane trzeba uzyskac pylek z zenskiej rosliny , a czy to bedzie zenska z puli nasion regular czy z puli nasion feminizowanych nie ma to roznicy w zasadzie . Takze z punktu widzenia rolnika nie ma to znaczenia . Ja zapulalem swoje polautomaty pylkiem pochodzenia z nasion reg jak i fem .
   
 2. Lanrete

  Lanrete Banned

  Coś kręcisz masakrator, zapylałeś femkami;d
   
 3. Najwyraźniej można :o, skoro pafy się nie hermią to czemu nie.
   
 4. Panie Grzegożu, a Twoje serious 6 x hindu kush to sezonówka czy półauto, bo na inny forum widziałem, że szybkie jak półauto. Nie ma Pan żadnych pafów z passion1, nie nadaje się to do krosów czy jak? Czy po prostu na indorze nie chce rosnąć i ciężko to rozmnażać?
   
 5. v3nom

  v3nom Weteran

  Jakby zapytał z męskiej to by były Regi więc musiał robić z femki rewersję płci azotanem i dopiero sylać pyłek.
  dopiero Wtedy pestki będą fem
   
 6. Czytaj Uważniej v3non, chodziło o to , czy roślina żeńska którą się traktuje srebrem celem pozyskania pyłku może pochodzić z nasion feminizowanych. Po drugie sprawa się już wyjaśniła. Po trzecie Lanrete ma wątpliwości gdyż powszechnie się uważa, iż w takiej sytuacji uzyskane potomstwo może się hermić. A wracając to tematu, to jak z tym passionem? A ten S6 x HK to wkońcu sezonówka czy półauto? P.S. Coś strasznie ślimaczy się to forum, zwykły list doszedł by szybciej do Holandi i z powrotem :)
   
 7. masakrator

  masakrator Dyskutant

  S6 x Hk to sezonowka , uzyskane potomstwo moze sie hermic niezaleznie od tego czy uzyjemy nasion regularnych czy fem , a crosy z passionem mialem i rosly calkiem fajnie .
   
 8. To kosmicznie wczesne (S6 x HK)jak na sezonówkę. Ciekawe jakby zrobić z tego pokolenie F2 co by wyszło? Albo uzyskać pyłek z różowego fenotypu i zapylić np. Durbana albo wspomnianego passiona, czy to by przyspieszyło wskoczenie na flo?
   
 9. Lanrete

  Lanrete Banned

  Nie znam sie na genetyce itp. ale co znaczy kosmicznie wczesna odmiana? kose juz zrobiłeś ze tak piszesz? Start flo to wydaje się odpowiednio wczesne wykiełkowanie rośliny która w punkt robi to co ma zrobić, a szybkość to bardziej od długości kwitnienia zależy.
   
 10. Pisząc " kosmicznie wczesna odmiana" miałem na myśli ,że bardzo wcześnie zaczyna flo, już pod koniec czerwca. A na logikę biorąc im wcześniej zaczyna tym wcześniej kończy(zwłaszcza, że wcześniejsze rozpoczęcie kwitnienia wiąże się z tym , że roślina ma poprostu więcej słońca i ciepła podczas tego procesu i wszystko lepiej jej wychodzi "produkcja żywicy i kwiatów") i dlatego byłem ciekawy czy to sezonówka czy pólauto? A ile to flo trwa to tak jak piszesz zależy od wielu czynników. Tu masz lin do innego forum gdzie komuś już doszło https://www.forum.haszysz.com/showt...lej/page48&s=0b0dd7e6d7f31834f237155f361c6e5c , a konkretnie 26 lipca ( WOW!!!). Piszesz o szybkości, a ja o wczesności, zaczynanie sporu w takiej sytuacji jest bezcelowe. P.S. Podałem link do innego forum żeby wyjaśnić sytuację, a nie żeby "celowo złamać regulamin" i przepraszam wszystkich , którzy tym faktem poczuli się urażeni. I nie nie zrobiłem kosy gdyż uprawianie konopi w polsce jest nielegale, a mój udział na tym forum służy jedynie celom edukacyjnym.
   
 11. Lanrete

  Lanrete Banned

  pierdolisz farmazony
   
 12. Guerilla Gold outdoor to GG3? Jak to działa bardziej indica czy sativa? Wysadzone z początkiem maja kiedy zaczyna flo? I jescze jedno na indoor się też nadaje? :)
   
 13. Halo, halo! Jest tam ktoś? Czy już całkiem to forum zdechło?
   
 14. masakrator

  masakrator Dyskutant

  To nie ma nic wspolnego z GG3 , w strone indyki bardziej .
   
 15. To co to jest, w takim razie?
   
 16. uho667

  uho667 Moderator Moderator

  to co nazwa wskazuje Guerilla Gold outdoor
   
  judaista likes this.
 17. masakrator

  masakrator Dyskutant

  Chodzilo mi o to ze nie ma juz wspolnych cech z gg3 poniewaz bylo pozniej wielokrotnie krzyzowane i niewiele z oryginalu zostalo .
   

nasiona marihuany, nasiona konopi