1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Gdzie w Czechach szukać RSO ?

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez cappi w dniu 26.09.2017

1. cappi

cappi Dyskutant

Wiecie mordeczki gdzie dostanę RSO w Niemczech,Czechach? bez przypału i kręcenia?
    sprawdzone źródło aby nie wyjść na jelenia.
    Ja osobiście nie mogę pomoc przyjacielowi wiec pytam się was,w tym sezonie robię dla siostry,bo zdiagnozowali u niej guza w głowie.
    może jakiś grower co ma za dużo suszu mógłby pomóc i zrobić?
    zapraszam na priv

2. W ciągłej sprzedaży mam olej RSO o stężeniu 65%-70%, proszę nie mylić tego z olejem CBD oferowanym na około, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Olej jest robiony przy pomocy ekstrakcji z alkoholem (96%).

Cena jaka oczekuje to 4080 EURO (17000zl) za buteleczki o pojemności 60 ml. Osoby poważne, znające temat wiedzą że to jest cena rynkowa za produkt o takim stężeniu i wysokiej jakości.

Ze względu na to że olej RSO jest w Polsce substancja, zakazaną i nielegalną, proszę nie pytać i nie proponować odbioru osobistego na terenie Polski.

Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie Republice Czeskiej lub na terenie Holandii

Rsoolej@protonmail.com

--- Dodano ---

W ciągłej sprzedaży mam olej RSO o stężeniu 65%-70%, proszę nie mylić tego z olejem CBD oferowanym na około, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Olej jest robiony przy pomocy ekstrakcji z alkoholem (96%).

Cena jaka oczekuje to 4080 EURO (17000zl) za buteleczki o pojemności 60 ml. Osoby poważne, znające temat wiedzą że to jest cena rynkowa za produkt o takim stężeniu i wysokiej jakości.

Ze względu na to że olej RSO jest w Polsce substancja, zakazaną i nielegalną, proszę nie pytać i nie proponować odbioru osobistego na terenie Polski.

Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie Republice Czeskiej lub na terenie Holandii

Rsoolej@protonmail.com

nasiona marihuany, nasiona konopi