1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Gdzie na wakacje w 2018

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez Tsubasa w dniu 28.02.2018

1. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Witam wszystkich. Podzielcie się doświadczeniami co do swoich wycieczek zagranicznych. Gdzie najlepiej się wybrać a jakie jakie kraje odradzacie. Poszukuję wycieczki do 3000 zł.

2. zielarz41

zielarz41 Autorytet

do Szwecji ilet prom kosztuje min 150 zł mowie min bo ja na dziko walailem w 1 stronke ale musialem zabulic , ale wrazenia niezapomniane.pieknie jak nie wiem ale najierw wierzylem ze uda sie bez znaomych ale naprawde chciaz sie staralem to nie obylo sie bez skomtaktowania i reszty roku spedzonego u kogos ale mowie ci inny swiat chyba ze ktos jest zacofanym drechem ;d:ide smazyc pieczarki no mi sie smaza , a wogole za 3 tysie na caly wyjazd to chyba na noclegi tylko i to ladnie wyliczone nie za dlugo w senie na pewno bedziesz chioal zostac gdzies a nie bedzie juz kasy.ale walsni moze praga co ?ide smazyc i spac bo pijany jestem troche grzyb szmyb i goooooooool:cwaniak:

3. Wbrew pozorom Rosja jest pięknym krajem. Moskwa a szczególnie Petersburg warte zobaczenia. Tak samo Lwów. Na zachód to nie radzę jechać teraz nigdzie ;p

4. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Ja w dzień kobiet płynę promem właśnie tez do Szwecji z kobietą na 3 dni, taka tam wycieczka promowo - autokarowa. Przewodnik,jedzonko,dyskoteka,jakieś konkursy,wszystko serwowane za tysiaka na 2 osoby łącznie. W sztokholmie chyba nie będziemy wysiadać z autokaru,pewnie za dużo bambusów kręci się tam z ładunkami wybuchowymi haha

5. fotokot

fotokot Dyskutant

Mi się marzy Prypeć i zwiedzanie strefy, taki wypad typowo fotograficzny. Może się uda w tym roku jak odłożę jakiś grosz do wakacji :) jest sporo organizowanych wypadów.

6. Glutek

Glutek Inspiracja

Strefa to już nie to samo co kiedyś. Teraz nawet elektrownia już nie wygląda tak zjawiskowo jak kiedyś. Niestety, sam kiedyś chciałem jechać na taką wycieczkę ale teraz wydaje mi się to bez sensu. Przykryli sarkofag jakimś czymś, nie ma to już swojego uroku. Prypeć może i się wiele nie zmieniła choć pewnie wiele wykradli i wiele się w pomieszczeniach zmieniło :)

7. fotokot

fotokot Dyskutant

No jak w każdym urbexie praktycznie z roku na rok mniej, ale jednak wciąż jest to na mojej liście do odhaczenia przed śmiercia ;d

8. balbinos

balbinos Zagubiony

Turcja jest o.k

9. Racuch

Racuch Forumowy guru

Byłem i to inny.. 3 swiat ,chamscy sprzedawcy jak nic niekupisz ciagaja za rece kurwa ogolnie niepodobalo mi sie :)

Ja znowu za hiszpania jestem ale na własna reke jechac a nie do kurortow z masa turystow...

1 person likes this.
  10. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Jeśli chcesz wypocząć i mieć totalnie w dupie całe to chodzenie zwiedzanie to polecam ci Albanię. Bilet dla 1 osoby za 2tys wyrwiesz w 4 gwiazdkowym hotelu jesz ile chcesz, a jest z czego wybierać kuchnia ciekawa, owoce morza i maga słodkie desery oblewane lub namaczane w syropach i miodach ulip w huj ale na gastro... :oczy: No i do tego w Albanii nie ma problemy z jaraniem bo wiele osób pali, większy problem w tym że mało kto mówi po angielsku ale zawsze znajdzie się jakiś ogarnięty barman. A jeśli znudzi ci się ciągle palenie i leżenie na cieplej plaży to zawsze można chlipnąć jakiś regionalny trunek z pobliskiej gorzelni, 0.7l brandy kosztuje 13zł i żeby było śmieszniej smakuje wyjebanieeeeeeee ( a nie przepadam za alkoholem) no i kiepy po 5zł paczka Marlboro. Jeśli chcesz zwiedzać to zły kraj ale jeśli chcesz mieć wyjebane i spędzić porostu miło tydzień to polecam, ludzie też bardzo mili

Najważniejsze jedz we wrześniu bo bachorów nie ma bo idą do szkoły, pamiętaj o tym

1 person likes this.
  11. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Ja jestem z tych, co jadą na wakacje odpoczywać, no chyba że to góry są ;d cały rok się zapierdala w robocie to trzeba znaleźć czas na choćby tygodniowy relaks i zresetowanie głowy. Powiem Ci ze zachęciłes mnie tą Albanią, szczególnie tymi tanimi trunkami ;d niby są plany na Grecję lub Hiszpanie ale to jeszcze wszystko podlega dyskusji :) termin wyjazdu to właśnie końcówka sierpnia, początek września. No właśnie te kurorty mnie przerażają, w chuj ludzi i wieczna walka o leżak ;d celuje w południowe klimaty bo uwielbiam kuchnie śródziemnomorską :)

12. Jak to gdzie co za pytanie. ;d W zeszłym roku była Holandia, a w tym roku Czechy ;d na Jamajke jeszcze mnie nie stać. Czy może ktoś polecić fajne miejsca na :] w Pradze? Oraz noclegi, takie na studencką kieszeń? Nie musi być luksusów, może być byle hostel tylko w miare w centrum miasta. Chcialbym kurde zobaczyc cos poza Praga ale nie wiem jak to jeszcze wyjdzie. Kto byl - jechał pociagiem ( z przesiadką w czeskim Cieszynie) czy autobusem? Czeskie koleje są tanie jak barszcz ale autobusem chyba ciut szybciej i minimalnie wygodniej bo bez przesiadki. Widziałem takie bilety do pragi - https://busfor.pl/autobusy/Katowice/Praga jechał ktoś może z tym przewoźnikiem? Lepiej pociąg czy autobus?

13. Lubię Matme

Lubię Matme Autorytet

Centrum Pragi to nie jest ale da radę szczególnie na studencką kieszeń hostel: Fontana blisko stacji metra Pozdro Praga to bardzo fajne miejsce ;)

14. Cardcarp

Cardcarp Inspiracja

Prypeć i czarnobyl spoko ale bardziej na kawalerski. Looknij sobie Sri Lanke. Teraz jest mega tanio a nie ma co porównywać z żadnym krajem europejskim. A jak chcesz spędzić czas gdzieś w Europie to zdecydowanie polecam Ci Chorwację. Nigdy mnie nie zawidoła - góry, piękne morze, cudowne jedzenie i starożytne miasta :)

15. Bush

Bush Geniusz

No i w chuj kamieni na plazy... jak masz dziecko to nie pobawi sie w piasku.

16. Bush

Bush Geniusz

Bylem raz i polecam serdecznie. Mili ludsie dobra kuchnia no i zajebista pogoda... 3 swiat to jest w afryce.

17. Odradzam Bułgarię.Nie jest drogo. ale Złote piaski kiepskie. O wiele lepsze są kurorty w Polsce takie jak Jurata czy Sopot. Cenowo podobnie ale o wiele lepszy standard. I mniej biednie ;)

Za to polecam
    Hiszpanie ( Walencja i Costa Brava)
    Kretę
    Kos
    oraz kalabrię we Włoszech - nie jest jeszcze odkryta ale region bardzo ciekawy

Jeśli jednak zaplanowalibyście sobie wakacje w Polsce to warto jest zerknąć sobie na apartamenty sun snow: https://www.sunandsnow.pl/ - nie jest drogo, a standard ok

18. SoniaBlack

SoniaBlack Tuptuś

Jedyny słuszny kierunek na wakacje to Amsterdam i muzea z nim związane + imprezy na łódkach co pływają po kanałach. Z egzotycznych to polecam Filipiny. Tanio i pięknie.

19. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Dominikana!!!!

20. Bush

Bush Geniusz

Ja lece w maju do Egiptu.

nasiona marihuany, nasiona konopi