Gdzie kupujecie ubrania

maurycy 17.10.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Np. czy kupujecie je przez internet?

  Ja czasem tak, aczkolwiek wolę jednak przymierzyć.

  Ostatnio jednak jest u mnie krucho z forsą, a te ciuchy z sieciówek nie należą do najtańszych. czy jest jakaś alternatywa?
   
  • Gowno ! x 2
 2. karson

  karson Zagubiony

  Nie polecam kupowania ciuchów z najtańszych sieciówek. Ubrania takie są kiepskiej jakości i będziesz musiał potem kupić sobie nowe. Moim zdaniem lepiej kupić raz a dobrze ciuchy dobre jakościowo. Zerknij sobie do tego sklepu
  https://www.braggashop.pl/brain-dead-familia-prod-33

  Bardziej of firmy zwracam (zdroworozsądkowo!) na grubość koszulki bawełnianej. Jeśli materiał jest solidny, nawet tak "na oko", wiem że ponoszę ją długo i nie zniszczy się za szybko. Miewam koszulki w których chodzę długo. Niestety czasami zdarzało mi się trafić na coś co zmechaciło sie po kilku praniach.
   
  • Gowno ! x 2
 3. h&m
   
 4. winters

  winters Zagubiony

  Biegam od jakiegoś czasu . Kiedyś głównie na bieżni bo chodziłem na siłownie. Z powodu koronawirusa przestałem chodzić na siłownie tak więc przerzucilem sie na regularne bieganie i szczerze powiedziawszy bieganie po dworze daje mi osobiscie znacznie wiekszą satysfakcję niż bieganie na siłowni. Jest znacznie ciekawiej Odpalam sobie jakaś dobrą muzykę i po prostu biegnę. Robię coraz większe dystanse.
  Podstawa tutaj jednak jest odpowiednie ubranie oraz wygodne buty. Nie polecam koszulek bawełnianych do biegania bo szybko mozna się zapocić ale koszulki specjalnie dopasowane pod bieganie.Warto jest zajrzeć sobie na przykład do Ombre https://ombre.pl/ Mieli ostatnio sporo dobrych przecen na sportowe ubrania.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...