1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

czechy Gdzie kupić marihuane w czechach?

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez PositiveVibe w dniu 01.01.2014

1. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Witam, zamierzam pojechać do Czech bo mam blisko, zaledwie rzut beretem ;d jak wygląda sprawa dostępności zielonego? Można dostać od taksówkarzy czy istnieją coffeeshopy?

2. tobiasz12333

tobiasz12333 Dyskutant

W Czechach masz coffeshopy tak samo jak w holandii także nie zastanawiaj się ;d

peter162 likes this.
  3. PositiveVibe

Dzisiaj jest nowy rok, wiec pewnie mogą być zamknięte ;d a jak sprawa wygląda z taksówkarzami ?

4. Stringer

Stringer Moderator Moderator

Może będzie jakiś coffe otwarty jak chcą zarobić ;d Możesz poszukać w necie informacji na ten temat
    co do taksówkarzy powinni pracować ale nie wiem czy ogarniają napewno nie wszyscy :P

5. PositiveVibe

A wiecie coś może na temat tego w jakich miastach? Czy tylko Praga jest bogata w coffeeshopy?

6. JA NIC NIE WIEM

JA NIC NIE WIEM Forumowy guru

W czechach nie ma zadnych kofikow !! co wy sobie ubzduraliscie. Trzeba gadac z odpowiednimi ludzmi i tyle.

7. Witch

Witch Wiedza nadprzyrodzona

W Czechach bez problemu można znaleźć miejsce gdzie w łatwy sposób kupisz zielone nie tylko w Pradze ale też w innych mniejszych miastach. Wchodzisz do zwykłego pubu i czujesz.Nawet lepijej jest niż w Holandii bo nie musz palić tylko tego co kupujesz a wyjmujesz co masz, i palisz, możesz sobie jeszcze zamówić coś alkoholowego. Są takie knajpy, gdzie sprzedają tylko znajomym, są takie, gdzie trzeba znaleźć dilera i są, gdzie stuff jest sprzedawany każdemu za barem ;].Podchodzisz poprostu i dyskretnie pytasz :Kamrate, hledam travku? :)

Last edited: 02.01.2014
  8. PositiveVibe

Świetnie, teraz już wiem wszystko! ;]

9. uho667

uho667 Moderator Moderator

w pradze w kazdym pubie a szczegolnie w uliczkach gdzie znajduja sie puby czuc jaranie, ale nie mozna wbic na ryj i pytac o ziolo, oni maja zazwyczaj duzo ziola u siebie od reki to mozna z 100 g kupic palonko na dobrym poziomiem za 2500 koron, lub za 1500 koron sredniak nie wysuszony dobrze, , wchodzisz do pubu kupujesz piwo pytasz o jaranie barmana, duzo lokali gdzie siedza ludzie w wieku 20-30 lat maja jaranie he chyba kazdy gege

peter162 likes this.
  10. Kolego jestem przekonany, że w którymś miejscu pomyliłeś zera. ;d

11. PositiveVibe

Żeby nie pisać nowego tematu ;) powracam do tego. Konkretnie mam pytanie czy ktoś z was był już w Pradze i jak tam jest z dostępnością? To duże miasto a ja mam ograniczony czas. Jakieś konkretne knajpy? Miejsca? Miejsca z taksówkami? ;d każda pomoc się przyda.

12. mattiv

mattiv Expert

pytaj czarnych braci (mudzinów), oni wiedzą:) obok wejścia na most Karlova jwst pub w podziemiach z flagą Jamajki nad wejściem, zapytaj barmana:) pzdr.

13. PositiveVibe

Super dzięki wielkie za informację. ;d tylko jak dokładnie to się nazywa? Bo nie mogę wypatrzeć na Google Maps.

14. DRX

DRX Weteran

Wszystkie bary w OSTRAVIE, wystarczy wejść i niuchnąć pare razy nosem - po chwili ktoś podejdzie z towarem:)

15. ziomeczku jak dotrzec do tego pub znasz nazwe ulicy ktora pokaze gps i to w pradze zgory dziekuje

--- Dodano ---

podasz nazwe ulic jak mozesz i kogo trzeba zaczepic dziekuwka

16. Buszpello

Buszpello Użytkownik

Cześć,
    W Pradze mudżini kręcące się po rynku albo stoją na rogach ulic mają czasem dobre zielsko, czasem średniawka. Ostatnio kupiłem cheese, a na drugi dzien dostałem jakiś habaź. Poza tym jest knajpa Chapeau Rouge Bar niedaleko rynku, gdzie często przesiaduje jakiś diler i nieoficjalnie można bylo tam coś kupić, ale obsługa barzdo irytuje się gdy pytamy wprost, trzeba po prostu zapytać kogoś siedzącego przy barze, po zamowieniu piwka. Jest jeszcze miejsce na Karlinie w Pradze, nazywa się Smoking Pub i kiedyś, nie wiem jak teraz, można tam było dostać dobrego skuna spod lady ;d Jakieś 200 zl za 5 wychodzilo ale był bardzo smaczny.

17. Oferta Big Bud XXL w Czechach - miasto Uherské Hradiště. 20pln/g.
    lopuch1"malpa" centrum.cz

nasiona marihuany, nasiona konopi