Gdzie dostać olej RSO? Sativex jako zamiennik? Prosze o pomoc.

regi101 15.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,
    Czy ktoś z was wie gdzie można najlepiej w Czechach ,ale każdy inny kraj też wchodzi w gre, tylko prosze o konkretne informacje dostać olej RSO ? Ciężko znaleźć jakieś wiarygodne informacje w internecie.Mój tata jest chory a lekarze mówią tylko o radioterapii.Jeżeli ktoś wie czy np w kraju gdzie konopia jest legalna ,można kupic to w aptece czy gdziekolwiek jakas klinika prowadzi taka terapie to prosze o pomoc.I druga sprawa czy ktoś wie cokolwiek na temat leku Sativex ,on ma w składzie thc i cbd i czy ewentualnie moze byc zamiennikiem za RSO.Każde 100 mikrolitrów aerozolu zawiera 2,7 mg THC oraz 2,5 mg CBD.czy ktoś mogłby mi powiedzieć czy to są duże wartości i jak mają się one do RSO.Z góry dziękuje za każda pomoc.

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Lekarze w Max Hemp przy wskazaniu chorobowym wydają recepty bez problemu. W aptece jest normalny susz,nie wiem jak teraz ale niedawno był lemon skunk. Sativex był w cholere drogi. Pytanie jaka to choroba i jakie kanabinoidy to są w stanie ogarnąć.

• Lubie to x 2
  3. Wejdz na grupe na fejsie RSO (lzy feniksa) zapytam doradze. Tam mowia na co uwazac, o co pytac, gdzie szukac i gdzie jest legalne. Mozesz ich zapytac o dokladniejsze info. Ale jak wpiszesz w google to tez znajdziesz tyle ze pytanie czy masz wize dla taty zeby go tam zawiesc :/ chyba ze sam chcesz leciec :) Ale jak szukasz czegos nie oszukanego to popytaj na tej grupie napewno Ci doradza ;)

4. Czesc
    Jesli chodzi o prawdziwy olej RSO, Sativex i oleje oferowane z Hiszpani to moge pomoc informacjami.
    Mam przypadek nowotworu w rodzinie, szukalem RSO w internecie. Znalazlem jednego sprzedawce ktory wydawal sie w miare ogarniety i pomocny informacjami. Jednak nie zdecydowalem sie go polecic rodzinie, poniewaz nie do konca kleila mi sie jego gadka. W miedzy czasie ogarnalem Sativex z Niemieckiej apteki, zeby wyprobowac i pomoc w objawach dla pacienta. Niestety Sativex w ponad polowie jest alkoholem, nie kazdemu tez podejdzie w smaku bo jest mega intensywny ( moze powodowac nawet odruch wymiotny) i przy tym mega drogi. Takze calkiem niedawno mialem Twoja rozterke odnosnie Sativexu i po probie nie polecam. W Niemieckich aptekach dostepne sa trinktury do 25% thc od Kanadyjskich producentow, moge pomoc kontaktem do lekarza i aptek w Berlinie ( lelarz i ekstrakt w aptece to mega koszty).
    Odnosnie olejow z Hiszpani, odezwalem sie po probie z Sativexem do goscia ktorego znalazlem wczesniej zeby stestowac jego olej i jedno co powiem to tragedia i niesmak jak mozna ludzi przesterowac...
    Finalnie ugotowalem olej sam, wyszedl mega gesty. Praktycznie pozbawiony chlorofilu ( ktory chory moze spozywac z innych, lepszych zrodel jak olej). Gotowalem z trawki o wysokiej jakosci, wydajnosc 20% oleju wzgledem uzytego suszu, idealnie odparowanego. Do wycisniecia ze strzykawki musowo go podgrzewac.

Pozdrawiam, jak bys mial jakies pytania pisz

5. Czesc
    Jesli chodzi o prawdziwy olej RSO, Sativex i oleje oferowane z Hiszpani to moge pomoc informacjami.
    Mam przypadek nowotworu w rodzinie, szukalem RSO w internecie. Znalazlem jednego sprzedawce ktory wydawal sie w miare ogarniety i pomocny informacjami. Jednak nie zdecydowalem sie go polecic rodzinie, poniewaz nie do konca kleila mi sie jego gadka. W miedzy czasie ogarnalem Sativex z Niemieckiej apteki, zeby wyprobowac i pomoc w objawach dla pacienta. Niestety Sativex w ponad polowie jest alkoholem, nie kazdemu tez podejdzie w smaku bo jest mega intensywny ( moze powodowac nawet odruch wymiotny) i przy tym mega drogi. Takze calkiem niedawno mialem Twoja rozterke odnosnie Sativexu i po probie nie polecam. W Niemieckich aptekach dostepne sa trinktury do 25% thc od Kanadyjskich producentow, moge pomoc kontaktem do lekarza i aptek w Berlinie ( lelarz i ekstrakt w aptece to mega koszty).
    Odnosnie olejow z Hiszpani, odezwalem sie po probie z Sativexem do goscia ktorego znalazlem wczesniej zeby stestowac jego olej i jedno co powiem to tragedia i niesmak jak mozna ludzi przesterowac...
    Finalnie ugotowalem olej sam, wyszedl mega gesty. Praktycznie pozbawiony chlorofilu ( ktory chory moze spozywac z innych, lepszych zrodel jak olej). Gotowalem z trawki o wysokiej jakosci, wydajnosc 20% oleju wzgledem uzytego suszu, idealnie odparowanego. Do wycisniecia ze strzykawki musowo go podgrzewac.

Pozdrawiam, jak bys mial jakies pytania pisz

6. Witam serdecznie! :)

Jesteśmy producentem OLEJU RSO w Hiszpanii. Działamy wiele lat. Pomogliśmy już setkom osób z bardzo pozytywnym skutkiem. Proszę zainteresowanych o kontakt. Do każdego podchodzimy indywidualnie.
    KONTAKT: oil_rso@protonmail.com
    Zapraszamy !

• Zły x 1
  7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ja za to jestem Pablo Escobar :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. olej rso Czechy

,