1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Gastro

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez Michaall w dniu 20.10.2017

1. Michaall

Michaall Zagubiony

Cześć,

Dużym problemem jest dla mnie gastro. Obecnie chcę zrzucić wagę, mniej jem, dużo ćwiczę itp. Jednak gdy wstrzyknę sobie marihuanen to wpierniczam wszystko jak leci. Trudno mi nad tym zapanować a nie chcę rezygnować z chwili wieczornego relaksu :). Macie na to jakieś patenty?

2. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Ja jem pół tabliczki gorzkiej czekolady też mam problemy z wagą ale zamiast zjeść wszystko z lodówki biorę gorzką czekoladę najlepiej ponad 80% i jem tak zamula mi ryj że nie dam rady więcej zjeść i nie jest taka niezdrowa

3 people like this.
  3. felipe

felipe Użytkownik

moze to sie wydawac glupie ale ja jem wtedy mieso bo to sie najbardziej kalorycznie oplaca

4. Bobr

Bobr Błyskotlwy

Oo gastro jak się załączy to wszystko idzie co jest pod ręką to mocniejsze odemnie ;d

5. benger

benger Weteran

pij dużo wody aby dać info organizmowi, że jest pełne

3 people like this.
  6. Sinister

Sinister Zagubiony

Popieram, woda w tym przypadku to najlepsze rozwiązanie. Nie ma tłuszczu, który mógłby się odkładać. Tylko trzeba uważać, bo dużą ilością wody też można się zatruć :P

Last edited: 12.01.2018
  7. Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski Majster :v

Popieram tych wyżej. Biorę zazwyczaj wodę, albo jakiś dobry sok i biorę sobie łyka co jakiś czas ;) lepsze to niż uczucie pękającego żołądka xd nie polecam

8. Mr.MJ

Mr.MJ Autorytet

Podobnie jak inni, woda lub soki, ale też palić przed samym snem, zanim gastro się załączy na dobre

9. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Ja mam na to unikatowy patent.
    Bardzo łatwo mi coś wkręcić jak zapalę, więc po pierwszym buchu sam sobie wkręcam, że jestem gruby i wtedy nie jem nic ;d

Próbowaliście parówki ze śmietaną po jaraniu? Są przepyszne ;d ;d

10. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Jebać Gastro,jebać Gastro...łatwy sposób,zamiast nawpierdalać się cukrów,tłuszczy i huj wie co jeszcze,lepiej jeść OWOCE...dopada cię masakryczne gastro,nawpychaj się bananami,anasem,kiwi,mango,jabłkiem,gruszką i tak dalej...lepszej alternatywy od tylko picia wody,nie ma.Możesz wpierdalać na żywca,mixowane lub nawet niektóre upiec...co trzeba więcej.Jak się pali regularnie i długo to takie hujowe gastro może zajechać człowieka w pizdu,napierdolić kilogramów i wyjebać z nas całą kondycję.Także wszystko można,ale czasami trzeba popatrzec na alternatywę...zeby nie zrobić sobie samemu kuku.

11. sandol

sandol Inspiracja

Najlepiej woda , gorzka czekolada i słonecznik ale ciężko się opanować na myś o lodówce ;d

12. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Ja ostatnio skończyłem na 4 gruszkach i butelce wody, polecam skupić się na tym co jesz (szczególnie owoce) i skoncentrować się na jego soczystym smaku i docenić to :) mi pomogło, chyba z 10 min jadłem 1 gruszkę ;d

13. Natasz

Natasz Inspiracja

Ja ostatnio ojebalem z dziewczyną obiad potem dokładkę potem zamówiliśmy z lokalu żarcie potem ją 2 czekolady 100gramowe a dziewczyna 2 paczki chipsów nie nieradzenie sobie z gastro zdążą się że po jaraniu lodówka jest pusta praktycznie całkowicie bo raz jak nie było pieczywa i wszystko zjedzone to jadłem sama szynkę z serem żółtym i keczupem

14. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

A ja myślałem że tylko moja ma takie ospały i wpierdala sam ser w plasterkach na gastro haha

1 person likes this.
  15. benger

benger Weteran

Jak jest gastro to wszystko smakuje...
    ;d: