Gandalf. i Kraina Bambusów 3/3. +/-150x. paf/af. Nepal x HK. GGxE Shaman. Mazar x Ne x HK i inne

Gandalf. 26.04.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Natasz

Natasz Gość

jaka dzungla ja pierdole ! ogien z dupyyyyyyyyyyy

• Lubie to x 1
  2. szfagier

szfagier Zagubiony

Aleś poleciał hehe albo grubo albo wcale mi tam podobają się takie klimaty też robie poletka jeśli moge coś doradzić to proponował bym wypielić i wyciąć doły do zera, wiem że traci na kamuflażu no ale coś za coś warto było by zastosować mocno lst na tych co stoją na skraju i te środkowe poprawić. Najgorsze że trzeba zrobić to przed indukcją a przy kilku różnych odmianach to nie jest takie łatwe bo widze że już coś tam Ci kwitnie.
    Zazdroszcze tej ziemi co tam masz po fotach widać że zajebista i jeśli nie posiadasz to zainwestuj w opryskiwacz z lancą bo zajebiście przyśpieszy prace przy takim polu marysi ;) kibicuje i obserwuje z fartem i bez przypału!

• Lubie to x 1
  3. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

Podpisuje sie pod Szfagrem do roboty ;)

• Lubie to x 1
  4. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

czesc dzisiaj tak to się przedstawia ..
    w planach mam wydłużyć to z dwóch maniek aby afy rozdzielić żeby miały więcej miejsca z wczorajszego poletka , za rok jak będzie wporzo tutaj zrobie kilkanaście takich poletek
    Poletka z dołkami pomiędzy grządkami żeby przy ulewie mogła tam się zbierać woda i po deszczu przez jakiś czas żeby było wilgno dla korzeni

natomiast te pójdą na kolejne poletko z innymi af femi jak się nieco ukorzenią

zaraz w teren z ziomkiem na wspólnego spota szykować teren pod , bebook special i bs x sugar haze , też będzie w podobnym stylu , i ostatni spot w tym roku bedzie jeszcze dorobiony przeze mnie i dla siebie na kolejną partię bebookow

• Lubie to x 5
  5. No tylko traktorka tam potrzeba.

• Lubie to x 1
  6. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

• Lubie to x 7
    Last edited: 24.06.2018
  7. Dobrze To wygląda Pięknie :) U Mnie tez już Pierwszaq

8. Polska potrzebuje takich rolników ;) Powodzenia ziom i ciśnij z tym ciśnij. Ja czekam na kolejne zdjęcia i wynik końcowy całości suchego ;)

• Lubie to x 1
  9. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Zajebiste te poletka! Ja mam jedno poletko, ale na te bruzdy pomiędzy rządkami nie wpadłam, zawijam ten paten na przyszłość :)

10. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

Hehe ladnie porosly byle plon daly bo jak dla mnie to bedzie problem z przeplywem powietrza. Opryski robisz ?

Pozdro
    Ghost

• Lubie to x 1
  11. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Będzie musiał ciąć co chwile liście i liczyć na słoneczna złota jesień...inaczej tez tego nie widzę...jak dla mnie zdecydowanie za gęsto...pisałem wcześniej ze nie da rady by paly konkretne były ale ilością powinien nadrobić ładnie...Gandalf zna moje zdanie...ważne ze zdrowo to leci i rosną a czas pokaże co dalej...

12. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

na poletku z systemem nawadniania po deszczowego wiecie wprowadze zmiany, rozszerze je tak aby z każdej grządki odjąć jedną roślinę lub dwie z pomiędzy każdej z nich , wtedy będzie mniej roslin obok siebie i zyskam więcej miejsca i będzie jak rozkminiacie ale w krainie musi zostać tak jak jest , fryzjer i stała kontrola

13. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

serwusik ludzie , powiększyłem pole , trochę się narobiłem ale było warto wszystkie te co tam były ładnie rozsadziłem , ulewy sprawiły że stały się głodne, dostają ukorzeniacz z pakietem npk , jak się na ten etap życia nie sprawdzi to pomyśle o czym innym tak żeby przyjęły papu i nie było awarii

• Lubie to x 7
    Last edited: 30.06.2018
  14. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

No lecisz mase ja lece zerzbe ;)

Z farcikiem
    Ghost

20180629_162503_noexif.jpg

15. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Dobrze idą , czym odżywiasz chemia organika? Same ? Ja zredukowałem liczbe na grządkach do 3 z 7 , teraz czekać na rozwój wydarzeń i selekcje

16. Ładne masz to pole chetnie bym pochodził se popaczył.

17. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

mordo wypieliłem w miarę możliwości teren , jeśli chwast będzie odrastał to pozostanie go wyrywać, do tego studnie bede kopał żeby też szybciej mi rosły jak będą znowu upały .. masz na myśli lst po grządkach poziomo, czy prostopadle z jednej do drugiej pionowo ? np wewnątrz bo z nimi też będzie trzeba coś zrobić, ale coś zaradze
    pierwszy raz u siebie trafiam na taką glebe , napewno lepsza bo dłużej trzyma wode
    i chyba lis grasuje po okolicy bo coś usrało grządke centralnie wewnątrz niej czarne jak smoła no bo co by innego

18. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Nie , narazie nie , planuje podlać je z previcurem jak zaczną trybić , jeśli będzie następny etap to będzie trzeba zapobiegawczo zrobić oprsyk dolistny i czekać na to co się będzie działo z pleśnią ,
    Na robactwo jak narazie niczym w zależności o którym spocie piszesz bo jedne wymagają profilaktyki , natomiast druge nie , a trzecie pół na pół

19. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

jeszcze masz czas , i możesz mieć swoje napewno w okolicy masz fajne miejsca tylko może sam o nich nie wiesz ,jak to z tym jest

20. Czas jest miejsce też, tylko że nie potrzebuje jeszcze tyle materiału. Po za tym bałbym się na taką skale uprawa marihany jest nie legalna, a pod presją kary nie mogę normalnie myslec.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...