Gandalf. i Kraina Bambusów 3/3. +/-150x. paf/af. Nepal x HK. GGxE Shaman. Mazar x Ne x HK i inne

Gandalf. 26.04.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

eloooooo mordy

Witam w trzeciej odsłonie Krainy Bambusów : d , ogólnie dane jest mi robić outdoor 7 raz z rzędu i oby dalej dało się to robić bezkonsekwencji póki zdrówko i bozia mi na to pozwoli : ) może w tym roku roślinki niepójdą w Bambusowe tyczko-maczugi na tym spocie, tylko ładnie się rozrosną.

Wybieg dla tłustych macior został starannie przygotowany już wcześniej przez samego Knura Gandalfa. Polegał on na pozyskaniu towaru na wybieg. mieszanka żyzna, żeby warchlaczki miały gdzie zapuscić racice, spod drzew warstwa czarnoziemu z rozłożonymi resztkami pochodzenia roślinnego.

Tegoroczny wybieg dla świń reprezentuje ogółem 150 kul m.in ze słynnej obory GGS i nie tylko.

Wszystko sadzone na zasadzie gęstego poletka na spocie nr 1 wyląduje mix świnek z ggs, do wyboru do koloru jeśli żadna szmata mnie nie opierniczy rzecz jasna co nie ...... na pozostałych ogródkach które zostaną później uruchomione pojawi się reszta mixu

29x A Mazar x Nepal x Hindu Kush

9x White Russian x GreenCrack

9x Trainwreck x Hindu Kush

48x Easy Shaman x Guerilla Gold

32x mix sezon x mix autoflovering

Mam jeszcze
    4x Serious 6 x Hindu Kush
    4x Serious 6

Na nie poszukam oddzielnego spota

AF (wychodzą nad ziemię w wegowniku)

4x O.G Kush Gnom
    4x Mazar Gnom
    4x Black Jack Life Seeds

Afy dojdą na inne spoty jeszcze jeśli wszystko pójdzie tak jak było ustalane

Trzeba zakasać rękawy, ciężko pracować i aby do żniw i długich zimowych nocy na fotelu dobrze ukopconym hehe...

Nawozy naturalnego pochodzenia, będe robił koncentrat gnojowki pokrzywowej, natomiast na flo pozyskam zgrzewke Burzy Kwiatków z Substrala . Flush będę robił na melasie.

Zaczynamy! Do boju!!!

po deszczyku i łącznie 52 rośliny będą tu rosły

• Lubie to x 17
  2. Piękna robota :) powiedz coś więcej o miejscówce bo sam szukam

3. Będzie Gęsto :D

4. Powodzenia! Będę co jakiś czas zaglądał.

A jaka tam tempetratura w nocy najniższa/średnia?

5. benger

benger Użytkownik

Powodzenia Gandalfie będę obserwował Twoje poczynania. Mam kilka pytań
    1. Co będziesz stosował na ślimaki?
    2. Zimna zośka tuż tuż, będziesz je przykrywał np. butelkami pet przed zimnym powiewem w nocy?
    3. Tachasz wodę na spota czy masz w okolicy źródełko ?

6. Azaliż gandalfie drogi siwobrody wielkość zacniejsza była by Twej trzody gdybyś jej na kupie nie trzymał :) Powodzenia!!!

• Lubie to x 1
  7. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Ile spotów masz ???wszystkie tak na skupiskach sadzisz czy też oddzielnie? ??obserwuje pogodę i niby ma być po -3 w nocy na początku maja ale to się cały czas zmienia a czas pokaże jak to będzie.Ja musze swoje na dniach tez wywalić na dwór...asahi sl nie stosujesz po przesadzeniu ???powodzenia ;d

Last edited: 27.04.2018
  8. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

Co takie maciupkie ;) powyciagane knur nie dobry zle swinki pasl ....;) swiatla nie dawal nu nu

Pozdr
    GR

9. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Tso
    powiem Ci że u mnie długoterminowe przepowiadają takie 9° w nocy, tak najmniej na najbliższe tygodnie a dokładnie dwa.
    dni są do zniesenia, ale jak zajebie chłodem to idzie to odczuć.. otuliny z źdźbeł trawsk do okoła im zrobię. nie mam asahi, skoro wspominasz o tym to warto pewnie się w to wyposażyć, kierunek ogrodnicza ;d

GR
    gwiazdeczki nie dostały niczego więcej niż ziemi ze startowym npk. pod słońcem w wegowniku trochę stały, ale już nie mieściły się, więc jakieś kroki trzeba było poczynić w tej sprawie hehe
    troche rozkminialem na temat saletry i smaku po niej, rok temu tylko na wegetacje dostały i końcówo palenie miało no faktycznie inny smak, ale nie taki żeby można było powiedzieć że siekiera i nie zdadtne do palenia.
    planuje nazrywać pokrzyw na ten sezon i coś jakby koncentrat zrobić i podlewać, jeśli będzie mało wystarczalny to pomyśle nad zamiennikami

WZT

Topasie o najznakomitszym grubym kwiecie, powiem Ci ze ogarnięte okolice u mnie zdecydowanie są ubogie w spoty, trzeba się cieszyć tym co jest, bo co innego począć.... out jest taki no nie powtarzalny, bo tylko raz do roku to żal mi tracić opcji na niezasianie tego kwiatu

Benger

1.ja nie mam naszczesxie ślimaków, za to mam złowrogie latające szerszenie. przynajmniej jeśli ktoś będzie chciał mnie ojebać to dostanie za swoje hehe , bo w niektórych miejscach latają jak szalone. Wiesz ile mogę to wybijam. np jak poszczególne sztuki gdzieś przysiądą na osiągalnej gałęzi to jeb szpadlem i po robocie albo butelką z wodą, zależy też ale unikam kontaktu, gdy nie trzeba
    2.zrobie im otuliny z źdźbeł traw
    3.rok temu miałem jamę na metr w ziemi, teraz korzystam z tej co została po zimie, z biegiem czasu będzie trzeba to pogłębić

Koza

Tak jak tso napisałem, najniżej 9 w nocy, a najwyżej zadowalająco nad 20

Zielony człowiek

Tak, i będę musiał je przemyślanie prowadzić jak będzie możliwość. zaraz napewno poczynie im fim, żeby już na dwa odrosty szły

Bradpitt

William słuchaj nie zrozum mnie źle co nie , spot po mojemu to taka inicjatywa własna, sam musisz wiedzieć co będzie dobre dla ciebie i krzaków a przede wszystkim co bezpieczne, choć nie zawsze bezpieczeństwo idzie z rozsądkiem w parze. czasem warto zaryzykować, musisz szukać i nie zwracać na siebie uwagi a znajdziesz to co chcesz znaleźć. Wsiadz w auto i szukaj, jak znajdziesz to przejdź na rower i będzie niepozornie

A no i podziekował za gratki każdemu z osobna

Ja to z wielką przyjemnością popatrzyłbym co tam u Was pozdro pozdro miłego

• Lubie to x 1
    Last edited: 27.04.2018
  10. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

11. Jak odróżnisz które to które? :D

12. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Elo mordy odpalam z ziomkiem nowe spoty co nie , teraz dycha poszla tu a lada chwilę pójdzie następne naście ha

Słońce od rana do 18 będzie moc

• Lubie to x 1
  13. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

cos na ślimaki panie Gandalfie czy zero nic :D ?

14. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

tapi... kiedy dwa knury wkraczają w szuwary to nawet kleszcze uciekają permanentnie nie mówiąc nawet o ślimakach... haha
    Szczerze mówiąc nie wiem czy są tu ślimaki . nowe możliwości ,nowe dziewicze spoty a czy bezpieczne się okaże od robactwa po zlodziei to wyjdzie w praniu , niebawem odpale więcej
    kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :D

15. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

wiesz..nie przywiązuje do tego jakiejś szczególnej wagi , miło będzie jak będą żniwa nasze płuca lubią wszystko czy zmieszane bez nazwy, czy z nazwą ;d

Last edited: 30.04.2018
  16. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

17. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

18. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

Ty no ja miałem od chuja slomakow w takim czyms

19. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

dzisiaj zainstalowaliśmy dwie bomby napodczerwień w krzakach i w innym miejscu gdzie nikt by się nie spodziewał tak na wszelki wypadek hehe
    oraz doły na 1m a na dnie potłuczone butelki ostrymi końcówkami do góry i pręty kantówką zaciosane aby złodziei zabolało, jest jedno bezpieczne wejście którego nawet złodziej nie znajdzie a przy innym zrobi sobie cholerną krzywdę i bardzo dobrze, nie powinno się kraść cudzej pracy i wysiłku poświęcenia także ryzyka

-----

Tapi miałeś rację :D te kanalie ścierwa jedne kryją się w szuwarach dziwki skończone jedne, rozgnietliśmy ile się dało
    Ale trzeba coś innego zastosować bo i tak się zrespią lada moment

• Lubie to x 2
  20. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

Z pulapkami bym uwazal bo mozna sobie sciagnac niepotrzebne problemy. Raczej skupil bym sie na rowach bo ich raczej nie przeskoczysz a jak widac wode to przestaje byc sens brniecia dalej.

Pozdro
    GR

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...