Furion w szuwarze coś wam pokaże ...

Furion 07.04.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Furion

Furion Kumaty

Witam w kolejnym gl. Tym razem przygoda/y w terenie :) Bedzie kilka roznych spotow od lasow az po bagna. Odmiany to glowie automaty(ok.50) przeroznych firm oraz max 8 sezonowek. Pierwsze rosliny powedruja na spoty 25-29kwietnia.

• Lubie to x 3
    Last edited: 14.04.2015
  2. Furion

Furion Kumaty

tutaj mamy 3x gold mary z konkursu thc-thc oraz super skunks od zaprzyjaznionego rolnika, dziewczyny juz po fimie dzien ok. 10-12.

• Lubie to x 1
  3. wentylator

wentylator Kumaty

Lot paralotnią nad polanką i wsio jasne hehe :D powodzenia !:)

• Lubie to x 1
  4. z fartem :D !!!

5. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Zupełnie inna bajka niż indoor, ale z ciekawością popatrzę. Taka ilość nasion i spotów, to się Bracie nachodziłeś haha Cała naprzód ku nowej przygodzie :piwo:

6. Furion

Furion Kumaty

Tu juz spocik lesny .... 2 lata pod rzad zwierzaki zrzeraly mi tam wszystko do zera, jak to mowia do trzech razy sztuka tyle ze tym razem postawilem maly plotek :)

• Lubie to x 4
  7. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

widać nie ziewasz!miejmy nadzieje że sie nie skusza na soczyste łodygi :) tyle że dla chcącego nic trudnego.Sarny przez 1,5m płot potrafią skoczyć.Ogolnie powodzenia.pozdRo!

8. No płoty to stawiasz konkretne widze :DD zabezpieczenia nigdy za mało , ponoć sarny nie lubią ostrych zapachów typu czosnek itp

9. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Skuteczne, ale czy nie za bardzo przypalowe? :)

• Lubie to x 2
  10. Furion

Furion Kumaty

Beb licze na to ze zanim ktos to znajdzie to ja zbiore plony w lipcu z szybkich auto hehe

11. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Jeszcze fosa wokół, dwumetrowy pas zaminowany i masz 100% pewności, że żadne bydle nawet krzaka nie powącha :D Ładny, ładny ten płotek :piwo:

12. Furion

Furion Kumaty

gold mary jutro lub pojutrze leca na spota :
    [​IMG][/url]

• Lubie to x 2
  13. starynowy

starynowy Zagubiony

Płotek kozak. Ale lepszy jest niewidzialny z antibissanu.

14. RAS K.O

RAS K.O Tuptuś

człowieku, Ty chyba nie wiesz co dziki potrafią robić :D sikaj w okół spota, syp proszek do prania...

15. starynowy

starynowy Zagubiony

Antibissan jest sprawdzony przeze mnie. Dziki były i się wyniosły. Sikanie jest skuteczne przez 1 dzień. No chyba, że nalejesz na hydrożel, będzie waliło dużo dłużej. Sposobem bardziej perfidnym i nieekologicznym jest rozsypanie potłuczonego szkła przy samej łodydze, co skutecznie zniechęca dzika do rycia w ziemi. Od 21 lat walczę z dzikami :>

16. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Fajny projekt 3mam kciuki .
    * warto ten drut przymaskowac zielskiem dla niepoznaki ( gałęzie czy inne zielsko )
    szkoda ze listewki czerwone bo oczojebne - chyba ze celowo ?

17. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Maskuj, maskuj, żeby Ci tego drutu beje na złom nie szarpnęli haha

18. Kali Mist

Kali Mist Tuptuś

Też daje ogrodzenia, ale trochę mniej widoczne i na każdą roślinkę osobno. Wiem jakie szkody mogą wyrządzić zwierzęta. Mi w niektórych miejscach nawet próbowały się podkopać pod ogrodzeniem, ale nie dały rady.

19. DonOmen

DonOmen Banned Zbanowany

eleganckie podejscie :peace:
    a moze jeszcze akumulator pod ogrodzenie podlaczyc hehe... tak dla pewnosci ze w tym roku cos z tego spota bedzie...
    pozdro i powodzenia!

20. Furion

Furion Kumaty

Pierwsze 6 panien juz na spotach oby przetrwaly kaprysy matki natury :)

1x ak auto 2x skunk auto do speed seeds :

1x amnesia auto 1x ak auto od speed seeds, 1x white sugar auto od zaprzyjaznionego rolnika :

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...