Fotorelacja outdoor 2 Ak47 +Jamaican dream

dups123pp 01.05.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cześć wszystkim ! To moja pierwsza fotorelacja w życiu i pierwsze sadzonko narazie posadziłem jedno nasionko i już pokazała się roślinka przykryłem butelka i zrobiłem kilka dziurek .. Mam zamiar posadzić jeszcze jedna AK i jamaican dream ale to może ulec zmienieniu
    Nawozy jakie chce użyć na flo to kiszonka z bananów stojąca już ponad miesiąc w wiaderku z woda .. tylko ten nawóz chce użyć bo zależy mi na uprawie bio . Ps . Pod spodem zdjęcia roślinki ktoś ma jakieś uwagi ? Pozdrawiam

IMG_1932.JPG

• Lubie to x 1
  2. Aa i jeszcze dodam ,ze uważajcie na kleszcze w tym roku 8 kleszcze miałem na butach czy wie ktoś jak się ich pozbyć ? Są jakieś środki ? , dodam , ze jak chodzę w okolicach godzin 14-15 to ich nie ma właśnie wiec chyba o tych godzinach warto chodzić

3. Preparatów jest od **** musisz próbować i zobaczyć który ci działa najlepiej. Ja użyłem po raz pierwszy na całe ubranie szpreja OFF max (czy jakoś tak) i wróciłem bez kleszczy. Dobrze jest mieć czapkę z daszkiem i kaptur albo cienką, zimową czapkę żeby całe włosy zakryć.
    A co do pory dnia to wyczytałem że w godzinach przedpołudniowych i w południe nie poluja, nie wiem na ile to prawda.
    A i powodzenia z pannami :)
    Też w tym roku pierwsze grow zaliczam :cwaniak:

4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Napisz cos o spocie,jakie podloze itp.Posadziles jedno nasionko a w tytule 3????

5. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Ładnie idzie :D dups jesteś moim faworytem w heartgrowoutcie. Kozak!

6. Ha ha ale presja na razie jeden krzaczek rośnie jutro fotkę zrobie jak się rozwija panna . Już ma7-8 dni od poczęcia . Jak będzie już utrzymywała się stała temperatura ciepła to dam na spota 2 pestki o których wspomniałem wyżej . Bo w przyszłym tyg u mnie ma być jeszcze zimno . Jutro fotkę zrobie

7. A podłoże to gliniaste i trzcina rośnie ociaz pokrzywy rosną i to dobry kamuflaż ..

8. No nie wiem... Jak trzcina to będzie widać ścieżkę jak wchodzisz.

9. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Spokojnie dups zrobi tak ze nikt sie nie jorgnie. Wierze w niego całą moją wiarą.

• Kocham to ! x 1
  10. On niczym wąż będzie się wbijal w trzciny ze ani śladu nie pozostawi

• HAHA XD x 1
    • Nie lubie. x 1
  11. zdjęcia roślinki jak na razie jednej dobrze się rozwija? Mogę odpuścić podlewanie na weg ? i dopiero na flo? Ps a propo trzciny Too dziki tam chodziły i ścieżka już była wyrobiona

IMG_1953.JPG

IMG_1954.JPG

• Lubie to x 1
  12. Chciałbym to zobaczyć haha
    Ale życzę jak najlepiej :d

13. Lanrete

Lanrete Tuptuś

elegancko. W takim terenie podlewać raczej nie bedziesz musiał.

14. Dlaczego nie będę musiał ?

15. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Trzciny rosną zazwyczaj na terenach podmokłych, a ziemie masz soptową?

• Gowno ! x 1
  16. Kupną

17. Zmianę klimatu mamy, dawne mokradła są suche i prędko się to nie zmieni raczej...

18. Kurde martwi mnie to ze w nast tyg przewidują przymrozki

19. Lanrete

Lanrete Tuptuś

No w Polsce też mają być

20. Nie ...ziemie ma sodową i wodę też pije sodową

• Nie lubie. x 1
    • Gowno ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...