Fotorelacja 2020

dups123pp 05.04.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Wrzuciłem do ziemi na drugi dzien dalem na spota ale już sie ziemia podniosło i widac było lekko pestek

2. Ja jutro pojde sprawdzić

• Lubie to x 1
  3. Byłem i lipa ;( pestka do wyrzucenia , teraz zamierzam kiełkować 3 nasionka od bebooka i pytanie do was czy jeśli wsadzę nasionka 3 do ziemi wraz z kielkiem to czy nie zawiedzie ta metoda ? Bo nie mam jak w domu trzymać sadzonki i drugie pytanie czy mogę posadzić 2 nasionka obok siebie ? Nie będzie to przeszkadzało w dalszym etapie ? Dodaje zdjęcia tam gdzie ziemia to 20 litrów ziemi jest a drugi dołek mniejszy tam zamierzam 3 auto sts posadzić będzie git ?

IMG_1819.JPG

IMG_1821.JPG

4. Technik1

Technik1 Tuptuś

w małym kubeczku rozsadowym albo po jakimś jogurcie przytrzymaj w domu aż kilka liści wypuści i dopiero na spota. Roślina ma wtedy lepszy/łatwiejszy start

5. No tak ale jak nie mam gdzie trzymać to co ? Chyba ,ze mam wykiełkować po prostu dać Do pojemniczków i poczekać aż wyjdzie roślinki na powierzchnie i dać na spota ?

6. a z kielkiem do ziemi jak dam to dobry pomysl ?

7. Chyba ze kupić 3 doniczki torfowe i wsadzę je odrazu do ziemi po pokazaniu się listków ? :)

8. farmerfitunia

farmerfitunia Gość

kup male doniczki i wez jakas folie i zrob mini foliak ;) pare stopni wiecej w dzien

9. wrzuc wykielkowane pestki do kubka na glebokosc 0,5cm i mozesz to dac nawet to najciemniejszego pomieszczenia ale jak juz wyjdzie pestka z ziemi to dawaj to na spota chyba ze chcesz trzymac w domu pod jakas lampa ale z tego co piszesz to nie masz takiej mozliwosci

10. a co sie wgl stalo z ta pestka bo nie napisales niektore pestki do 7 dni ci potrafia wychodzic

11. Zwinięty kiełek był itd, i taki kolor czerwony miał nw . ale przyjdą mi 4 nasionka jutro wiec planuje je wykiełkować . Wiec wykiełkować i dać do kubeczków fo ciemnego pomieszczenia np pod łóżko mogę ? i dopiero jak wyjdą to dać na spota? A mogę w doniczkach torfowych to zrobić ? Czy lepiej kubeczki? Bo boje sie ze uszkodze korzenie

12. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Zobacz jak zalozyc poprawnie fotorelacje I zrob poprawki,jesli nie ,to kosz:)

13. Jak założyć ? to założę nowa

14. Daj do kubeczka ze zwykla ziemia uniwersalna

15. To wiem ale jak założyć fotorelacje poprawna? :p

16. Panowie czy mogę zrobić tak ,ze odrazu z kielkiem do ziemi dam nasionko ? Bo nie mam jak tego trzymać w domu

17. Albo potrzymać chwile w doniczkach torfowych i jak wyjdą na powierzchnie razem z pestka to dać na pole mogę tak ? I jaka skuteczność jest takiej metody?

18. Wpierdol kielka do kubeczka daj pod lozko jak wyjdzie ci roslinka lub pestka nad ziemie to daj na spota czego tu nie rozumiec. Będziesz jeszcze 10 razy sie pytal o to samo?

19. Temat do usunięcia bd kontynuował fotorelacje normalnie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...