Fotorelacja 2020 pierwsza uprawa w moim życiu :)

dups123pp 27.08.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Dobra otworzyłem z góry ;)

2. Jutro przetestuje topa jakiegoś , jak bedzie sie dobrze palic to do słoików wkładam

3. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Jak mokre to będzie się hujowo palić i nie posmakuje... Otwórz to pudło całkiem, byle by światło nie padało na to i zostaw jeszcze z dwa dni.

4. Panowie plesn mi złapała na kilku topkach to przez te deszcze itd ... Dałem ryż i otwarłem pudełko pomoże to??

5. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Teraz to... Wczoraj Ci pisałem że ma być wentylacja do schniecia... A Ty to ukisilem... Kolejny grow zanim zaczniesz poczytaj od A do z o hodowli. Wywal to co z plesnia bo przejdzie na resztę

6. Tylko ,ze teraz nie wiem które to które bo tylko delikatnie było i wziąłem to ręka .. ale położyłem normalnie na sznurki znów . Dałem ryż 2 worki i otworzyłem trochę pudełko a wieczorem całkiem otworze pomoże coś ??

2FD747F6-E7B9-46D0-A83E-0DCD0511FE0F.jpeg

7. „2 woreczki

8. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Chłopie radzę Ci a Ty dalej swoje... Chcesz ukusic to do końca to zamknij pudełko i szczelnie zaklej... Nasze rady i tak są Tobie obce więc szkoda czasu Ci pomagać. Otwórz to pudło by był luft.. Tyle w temacie

9. Spoko a światło? Bo mam problem z światłem tam ...

10. em a tak git ?? i czy pomoże to cos ?? Bo kurde martwię sie ;(

image.jpeg

11. Git?

12. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

www. google. pl - - -->

Jak suszyć konopie? - - - >

Enter

13. Dobra rozwieszał sznurek bez kartonu .. i niech tak schnie ..

14. Panowie teraz jest git ? Wysuszy sie to do jutra? Bo troche przypal tak trzymać

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

15. Brawoooo! Wreszcie zrozumiałeś jak suszyć.

16. I teraz w ile dni myślicie ze to ładnie powysycha ? bo juz susze tydzien

17. I git moja pierwsza uprawa na delikatny plus 30 gram około suchego na zime bedzie mysle ;) pozdro !

image.jpeg

image.jpeg

18. :))

image.jpeg

• Lubie to x 1
  19. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Co Ty tam masz na dole w tym słoiku? Ryż? Co Ty gołąbki robisz? Zioło za mocno przeschnąć też nie może... Odrobinę parę procent wilgoci musi zostać

• HAHA XD x 2
    • Lubie to x 1
  20. No o były wilgotne ... Nie łamały sie znów tak bardzo ... a ryż reguluje ponoć wilgoć ... Jak jest za dupz to zabiera jak za mało to oddaje ..

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...