Fotorelacja 2020 pierwsza uprawa w moim życiu :)

dups123pp 27.08.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. хорошо

2. Suszy sie ładnie ale myszy wpierdolily ryż .. Czy topy tez mogą zjeść v?

image.jpeg

3. Obstawiam, że też opierdolą, myszy lubią takie smakołyki.

4. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

5. 21 gr suchego z połowy topów :) git panowie ? z jednego krzaczka , dwa mniejsze zostawiłem jeszcze by doszły stawiam na 35-40 gr z całego krzaczka to dobrze jak na auto ? emm i moge dać takie nie wyschnięte do słoika ? Bo łodyga jeszcze nei pęka

image.jpeg

image.jpeg

6. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Jak Ty chłopie z łodygami ważysz to powinno Ci że 100 gram wyjść...zacznij od lektury..

7. Bez łodyg waze xd

8. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ty serio upośledzony jesteś, no albo głupi. To powinien ocenić specjalista. Post wcześniej pokazałeś jak ważysz z łodygami. Plączesz się w zeznaniach raz piszesz, że 21 suchego potem się pytasz czy takie niewyschnięte możesz dać do słoja.

9. felipe

felipe Tuptuś

ale razem z mysimi bobkami alebekaalebeka

10. Czemu mysie?:)

• HAHA XD x 1
  11. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Dups Ty nie jesteś przypadkiem psem? Tak patrzę, czytam i kurwa niewierze... No mysie. Bo jak opierdol po topki to potem srają bobkami

• Lubie to x 1
    • Nie lubie. x 1
  12. Amsterdamczyk za duzo holki i zrypalo ci beret xd chamówa totalna :))

13. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Nie. Mnie nie zoralo. Po prostu niewierze w to co czytam... Twoje pytania, odpowiedzi... Mam wrażenie że masz albo 7 lat albo jakieś problemy emocjonalne... Nie jestem chamski bo każdemu odpowiadam normalnie, tym którzy mają normalne pytania i odpowiedzi... Dajesz zdjęcie topów z łodygami jak od rabarbaru... Na zdjęciu widać że to ważysz... A po moim komentarzu piszesz ze tam żadnych łodyg niema... Zamiast zadawać glupie pytania, poczytaj jakieś posty, poszukujemy aj coś w necie... Sam od ludzi nieraz potrzebuje uzyskać pomocy ale z takimi durnosciami to nie strzelam...

14. ale nie ważyłem wszystkiego! Mówiłem ze polowe zostawiłem w kartonie :)

15. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Chłopie.. Chodzi o zdjęcie... Na zdjęciu topy na wadze (topy z łodygami po 5 cm) i widać 23 gramy.... Obetnij te łodygi i wtedy waz. Ty chyba za dużo palisz bo nie czytasz ze zrozumieniem

16. Jeden top taki xd ps dobra mozna wkładać troche wilgotne topy do słoika juz ? Bo 7 dni juz susze

17. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Włożyć możesz... Tylko zaraz Ci plesn wlezie... Weź wywal to z tego karton bo tam przewiewu nie masz... Weź w jakimś przewiewnym suchym miejscu na strychu czy hu wie gdzie rozwieś jakiś sznurek i na sznurku to gdzieś porozwieszaj jak pranie... Tydzień suszyć takie topki i mokre? Słaba wentylacja

18. A moze pudełko otworzyć z góry ? Em i wgl to nie sa takie mokre bo jest trzask delikatnie ale łodyga sie nie łamie

19. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

No raczej. A to Ty w zamkniętym suszysz? Chłopaku... Zamiast tu właśnie przesiadywać i trącić czas to posiedzą na forach i poczytaj trochu

20. Otwieram troszkę , od góry , ale no mam dziurki porobione z boku i tak

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...