Fotorelacja 2020 pierwsza uprawa w moim życiu :)

dups123pp 27.08.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Pójdę dzis na spota i sprawdzę te trichomy

2. Upppp byłem dzis na spociku i tak wyglądają te 2 roślinki . Sprawdzałem taka lupka w tel to szczyt miał przezroczyste jeszcze trichomy ;( i dobrze roślinki wyglądają ? Ta mniejsza jest strasznie liściasta co nie ?;(

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

3. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Beznadzieja... I whuj liściasta....

4. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Ty jakiś narcyz chyba jesteś. Brak Ci polotu w życiu realnym to tu szukasz poklasku. A zbyt liściaste, ojj a za mało, a to nie bo chemia, tam też nie bo coś... Tu swędzi, tu Strzyka... Tnij je już będą dobre. Wszyscy odetchną piersią. To co kolega wyżej napisał. Myśl. To nie uprawa online. Każdy Ci może coś poradzić ale po co jak aty po serce porad i tak robisz swoje. Cieszę się że niemam takiego dzieciaka jakim Ty jesteś japierdole

• Lubie to x 1
  5. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Szczyty przezroczyste... A patrzyłeś w topy co przeglądałeś krajobraz? Bo widoki to masz fajne. Żądło bywam hujem ale no przy Tobie się nieda. Razisz po oczach. Trochę pokory

6. 2515

2515 Zagubiony

Patrz jeszcze na włoski, jak połowa jest już brązowa to wystarczy, u ciebie to chyba taki wczesny etap dojrzewania.
    Mogłeś zamieścić zdjęcie z powiększenia, tak żebyśmy wszyscy to widzieli, twoja lupa w telefonie wydaje mi się że może słaba być i źle widać przez to .
    Niektóre odmiany są takie liściaste i tyle.
    Możesz jeszcze uciąć całkiem najbardziej dojrzałego krzaka, wysuszyć i podać Curingowi.
    Kolego poczytaj trochę o uprawie... kiedy zacząć zbiór, jak suszyć.... odpowiedź znajdziesz wyczerpującą.

• Kocham to ! x 1
  7. Oki jutro przyjdzie lupa to sprawdzę dokładniej te trichomy , dzis bylem to topki na dole krzaka sa jeszcze małe wiec pewnie z 2 tyg zejdzie . Ociaz włoski brązowe sa

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

8. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Włosy brązowe możesz mieć też z wilgoci

9. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Daj im jeszcze jakiś cukrów by na masie przybrały. Na taką roślinę powinny więcej spuchnac

• Nie lubie. x 1
  10. Ogolnie to brązowe włoski juz były na początku w sumie ,

11. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Ty oceniasz post kciukiem do dołu Co Ci człowiek dobrze radzi. Widocznie nie rozumiesz co się do Ciebie mówi lub nie rozumiesz o jakie cukry chodzi... Pustynia...

12. Ile ocenicie z tego na sucho ? Tak na oczko ? Z 30gr bedzie ?;(

image.jpeg

13. felipe

felipe Tuptuś

nic nie bedzie, jutro tam wbijam, kosze wszystko co rosnie i konczymy ta turecka telenowele

• HAHA XD x 1
    • Nie lubie. x 1
  14. Jutro lub pojutrze planuje ścinkę , trichomy sa takie mętne czyli mleczne , ma padać od piątku wiec nie bede ryzykował ! :)

image.jpeg

image.jpeg

• Lubie to x 1
  15. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Zetnij co ladniejsze topy,reszte zostaw na pare dni,dojda sobie i cos na masie przybiora:)

16. Juz wszystko ściąłem Teraz suszenie

17. Okej , panowie jeden krzaczek poszedł w pamiec ten największy ściąłem go gdyż deszcze beda przez tydz .. Jutro rano bede trymowac i wstawię foty git bedzie pudełko do suszenia ? I jak sie pozbyć zapachu naturkanie ? Bo jebie jak nw co

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

18. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Do rana to Ci to obwiednie i będziesz miał dwa razy tyle roboty... Lepiej wytrymowane owiń gazeta... Tylko jakąś papierowa czarna biała i wtedy susz... Gazeta wchłania dobrze wilgoc i za szybko niewyschnie palonko, nie będzie pachniało sianem

19. Jest git panowie te listki zostawię przy topach moze co ? i wsypałem ryż do pudełka jak cos ...

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

20. Prawidlowo obrane :D ?

image.jpeg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...