Fotorelacja 2020 pierwsza uprawa w moim życiu :)

dups123pp 27.08.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Czołem wszystkim ! Dodaje nowy post fotorelki , gdyż poprzedni chyba złe założyłem .. I cieszy się mała popularnością ;( .. : A wiec tak .. Roślinki juz sa w bodajże 8 tyg życia .. Mam łącznie 3 . Dwie pierwsze te największe to pewnie ak482 gdyż wsadzalrem nasionka do ziemi i nie wiem która to ktora dokładnie ale prawdopodobnie akacz 482 bo miałem 2 darmowe nasionka a łącznie wsadziłem 5 i wyglądem tez przypominają .. 3 roślinka to zapewne indica mocna auto galato bodajże lub auto blueberry .. Nawozy jakimi podlewam to gnojówka z pokrzyw mieszana z gnojowka zwierzęca co 2 tyg podlewam ja ... Na plesn od 2 tyg pryskam canna cure .. Mam je pryskać aż do zbiorów ? I mam pytanko za ile bede mogł zebrać plony ? Bo boje sie ze ktos moze zapierdolic albo przypału ... Ps pozdrawiam

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

• Lubie to x 1
  2. felipe

felipe Tuptuś

o ziombel, jeszcze duzo stresow przed toba bo wczesniej niz poncowka wrzesnia nie bedzie sensu ciac, a ten z ostatniego zdjecia to pizdziernik

3. A na "oko " tak z krzaczka moge liczyć na 15-20 gr ?

4. felipe

felipe Tuptuś

jasne :)

zaopatrz sie tylko w cos skutecznego na plesn, topsin polecam, bo ten canna cure to growshopowe gowno a nie srodek na plesn ;D

Last edited: 27.08.2020
  5. Czemu gowno ? Chodzi mi by naturalne było a wszystko inne chemia a canna cure próbowałeś czy jak ?

6. felipe

felipe Tuptuś

za pare tygodni sam sie przekonasz :)

7. Czyli co ? Mów bo nei chce mieć zjebanych plonów przez pleśń ... A z reszta te środki na pleśń to syf .. A czy to wgl zadziała te canna cure?

8. Zawsze mozesz potem moczyc pare dni ziolo w wodzie codziennie zmieniając wode na czystą, z plonem sie nic nie stanie bo zywica rozpuszcza sie tylko w alkoholu za to pozbedziesz sie hlorofilu i mozliwe ze tej hemii z oprysku też

9. A canna cure nie wystarczy Jak bede pryskał co tydzień aż do zbiorów ?

10. felipe

felipe Tuptuś

a co mam mowic? co mialem powiedziec i polecic to juz powiedzialem i polecilem, powtarzac sie nie bede
    chcesz to sie stosuj, nie chcesz to nie, nie moja brocha

11. No ale jak bede używał tego canna cure co tydzień aż do zbiorów to chyba chyba cos jednak zadziała ?

12. h3

h3 Tuptuś

canna cure nie działa, sprawdzone

13. A substral przeciw pleśni ?

14. 12 zł chyba kosztuje i jak go użyje raz lub dwa to zadziała razem z tym canna cure ? bo nie chce dużo chemii dawać

15. Gada ci gosciu ze canna cure nie dziala to czego ty nie rozumiesz

16. No to znacie inne specyfiki bio bez chemii ? Czy jak spryskam tym substralem raz to podziała ? Ps roślinki tak wyglądają .. Dobrze jest juz moge kupować lupę i patrzyć na trichomy ?

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

17. I wgl zapach przypomina nuty takie ciężkie kawowe ... To dobry znak ?

image.jpeg

image.jpeg

18. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Opryski na pleche robimy/ja tak robie/co 2-3 tygodnie,wiec jesli poryskasz 2 -3 tygodnie przed scinka bedzie ok. Sa biopreparaty na pleche,ale sa do dupy/testowalem/,najlepiej kupic cos ,co jest dedykowane do walki z patogenami plechy:)

19. Kurde bo zależy mi by nic nie pryskane było z chemii ...

20. Aha a substral jak raz użyje to wystarczy ?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...