Flush - kiedy ???

Spacehigh 09.11.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Spacehigh

Spacehigh Tuptuś

Krótko i na temat na jakiej podstawie decydujecie, że już czas zrobić flusha?? Po wieku rośliny czy może stanie kwitnienia ( trichromy)?

2. 3 tyg. przed zbieraniem plonów.

3. uho667

uho667 Moderator Staff Member

najlepiej to tydzien przed zmiana na 12/12 i w 3-4 tyg flo i 2 tyg przed scinka

• Lubie to x 1
  4. kaczy89

kaczy89 Tuptuś

wczoraj sprawdzalem trichomy u swoich panienek i znalzlem juz kilka brazowych.. czy zaczac robic im juz flush'a?

5. poczekaj,az cale panienki dojrzeją i wtedy zacznij robic flusha

Ja to robie flusha w polowie kwitnienia. przelewam rosliny i tą wode co splynie do podstawek wylewam. Koncowego flusha zaczynam robic tydzien-dwa tygodnie przed koncem. przewaznie 10dni przed koncem i towar jest zajebisty najwyzszej jakosci nie czuc nawozow. zawsze sama woda przelewalem zde zbitym ph ostatnio na koniec zaczalem dawac specyfik flush do pierwszych podlan plukania

6. kaczy89

kaczy89 Tuptuś

dobra to czekam dopoki nie zobacze 80% brazowych trichomow i wtedy zaczne robic flusha przez 2 tyg. pozdro ziom 5

7. Imlerith

Imlerith Tuptuś

Ale jak zobaczysz 80% i wtedy 2 tyg jeszcze bedziesz czekal?

8. Ogolnie to robie towar zawsze w terminie. Np amnezje trzymam 10.5tyg na kwitnieniu I zaczynam robic flusha 10dni przedo koncem,ale jak jest niedojrzaly to trzymam go troche dluzej proste

9. kaczy89

kaczy89 Tuptuś

no mam taki zamar.... czy jak to zrobic? skoro mam juz pare brazowych trichomow. okolo 5 znalazlem. jak uwazasz kiedy zaczac im robic flush'a? ile mniej wiecej potrwa do tego az zrobvi sie 80% brazowych?

10. Imlerith

Imlerith Tuptuś

30% to takie odpowednie dla scinki. Jesli ja mam 30% trich brazowych, to od razu robie scinke, a flusha robie gdy wlasnie widze te 5-10% brazowych.

11. Robisz flusha jak masz 5procent brazowych,a pozniej masz sierciucha co huj co klepie. Wiadomo,ze podczas suszenia biale wloski brazowieja,ale jaka to ma jakosc. Nie zazdroszcze

12. Imlerith

Imlerith Tuptuś

Według informacji, to najlepiej ścinać na 30% trichomach brązowych. On chce robić flusha, gdy bedzie 80% brazowych i dopiero za 2 tyg scinac.

13. U mnie czesto sa 100procent brazowe juz 4tygodnie przed terminem, ale nie scinam tylko trzymam do terminu,zeby
    przez te kilka tygodni napuchly w huj. Zawsze scinam towar w terminie I zajebiscie na tym wychodze. Jak nie dojrzeje do konca nie zbrazowieja to scinam tez w terminie. Nie wyobrazam sobie tego, zebym zaczynal robic flusha jak jest 5procent brazowych wloskow. No chyba,ze jakis przypal czy sila wyzsza to niestety. Przeciez 30procent to nie jest dojrzaly towar. Ja tam nie jestem teoretykiem.

• Lubie to x 2
  14. Imlerith

Imlerith Tuptuś

No zobacz to:

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. kiedy robić flush

Loading...