1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Flora zakupy za 150 zł

Dyskusja w dziale Co kupić? rozpoczęta przez Stary Farmer Trawke Mial w dniu 01.09.2018

1. Hej mam sprawe co tu kupić za 150 zł w florze (flora-fauna.pl )
    Na razie tak to wygląda

PRODUKTY W KOSZYKU CENA ILOŚĆ KWOTA USUŃ
    [​IMG] MATERIAŁOWA DONICZKA KWADRATOWA 8L GRONEST 7.25
    -+
    14.50 zł usuń produkt
    [​IMG] MATERIAŁOWA DONICZKA KWADRATOWA 11L GRONEST 8.50
    -+
    17.00 zł usuń produkt
    [​IMG] ZESTAW NAWOZÓW I STYMULATORÓW BIOBIZZ OUTDOOR, 3x250ml(FISH-MIX,BIO-BLOOM,TOPMAX) 38.57
    -+
    38.57 zł usuń produkt
    [​IMG] NAWÓZ NA KWITNIENIE, BIOBIZZ-BIOBLOOM 1L 36.11
    -+
    36.11 zł usuń produkt
    [​IMG] NOŻYCE / NOŻYCZKI Z OKIEM, DO ROŚLIN - PROCUT, OSTRZE 100% INOX, do trymowania, harvest 12.55
    -+
    12.55 zł usuń produkt
    [​IMG] BOOM BOOM SPRAY, 5ML, 100% ORGANICZNY BOOSTER (REAKTYWUJE SŁABE ROSLINY, ZMNIEJSZA STRES, WZMACNIA) 10.87
    -+
    21.74 zł usuń produkt

Do zapłaty:149.47 zł

Mam 150 z odszukaj muchę i trza mi w sumie tylko coś na flo ...

chyba ze takie cośpomoze mi doświetlić roślinki

https://flora-fauna.pl/wymienny-mod...p-led-nx2-phytolite-full-cycle-30w,p4873.html

Co wy wiecie o te lampce ?

2. koleszka84

koleszka84 Geniusz

Zestawik wez sobie na indor a nie na out. Tam w skladzie grow, bloom i top max jest. Doniczki bym radzil plastikowe kupic ale to juz Twoja sprawa kolego. O tej lampce to zapomnij , to jest tylko wymienny element do '' glownej lampy,,

3. heh na florze nie ma try packu na in poza tym ja boxa nie mam a auto zaczynają kwitnąć a w sumie to został mi tylko nawoz do truskaawek NPK 6-12-30
    A lampkę dokładnie zgooglałem i masz racje to tylko do głównej lampki bd:)

4. zmieniłem doniczki materjalowe na plastikowe kwadraty 11 l z podstawką i poszło
    :)

nasiona marihuany, nasiona konopi