Filtr węglowy własnej roboty-Kilka pytań. Dobór kupnego filtra do wentylacji.

RastaMann 03.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Witam,przymierzam się powoli do kolejnego grow i potrzebuję waszej porady. Mianowicie podczas ostatniej uprawy kupiłem w grow shopie filtr węglowy jednak do końca nie spełnił swojej funkcji bo trochę było czuć zapach (może go źle dobrałem) i pomyślałem żeby zrobić samoróbkę,przeglądałem kilka tematów ale mam kilka pytań:
    -Biorąc pod uwagę że będę mieć wyciąg 120mm to potrzeba mi kolanko z castoramy by to połączyć,wsypać węgla (ile ?) i to będzie działać czy do tego potrzeba jakiś fragment przewodu tego srebrnego ? Z tego co kojarzę to w łazienkach musi być chyba 1m przewdu by wentylacja mogła działać prawidłowo. Oczywiście filtr węglowy będzie wewnątrza boxa. Czy taki prosty filtr robi wam 100% uprawę bez zapachu ?
    Ewentualnie czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak dobrać filtr węglowy z grow shopu do wyciągu ? Najlepiej podesłać link i tu też bym prosił o coś sprawdzonego żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto,mam konkretnie ten wyciąg :
    https://www.tanieuprawianie.pl/1992-wentylatory-osiowo-kanalowe/wentylator-axial-flo-125

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...