Fakt.pl: ksiądz handlował śmiercią!

ZIELONA 01.07.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. ZIELONA

  ZIELONA Autorytet Administrator

  Ksiądz Rafał P. z Częstochowy organizował mecze księży z raperami, stroił się w markowe ciuchy i nagrywał hip-hopowe płyty. Dwa lata temu został gwiazdą kalendarza. Biskupi pozwalali mu na wiele, bo miał nawracać hip-hopowców. Ekscentryczny duchowny okazał się jednak dilerem narkotyków!


  Duchowny oskarżony jest o zakup 5 gramów kokainy wartej tysiąc złotych. Jak wpadł? Nazwisko księdza pojawiło się w śledztwie dotyczącym handlarzy narkotyków.


  Jeden z nich poszedł na współpracę z prokuraturą i wsypał księdza. Duchowny został zatrzymany podczas odpustu w swojej parafii.

  – Przedstawiono mu jeden zarzut. Nabył 5 gramów środka odurzającego w postaci kokainy od innej osoby, płacąc jej tysiąc złotych, tym samym ułatwił użycie środka odurzającego innej osobie – mówi Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

  Jak się okazuje, kilka lat temu znajomy księdza Rafała żenił się i poprosił go o dostarczenie kokainy dla gości weselnych. Duchowny nie zastanawiał się ani chwili i spełnił szybko wolę pana młodego.

  Ksiądz Rafał ma jednak na koncie więcej transakcji. Podczas przesłuchań, jak na spowiedzi, sam opowiedział śledczym ze szczegółami, że nie raz pośredniczył w obrocie narkotykami. Jak powiedział, spełniał wolę swoich znajomych.

  Przed sądem ksiądz odmówił składania wyjaśnień. Kolejna jego rozprawa odbędzie się 5 sierpnia. Razem z duchownym na ławie oskarżonych zasiadają trzy inne osoby, które sprzedawały duchownemu kokainę.  Fakt.pl: ksiądz handlował śmiercią!
   
 2. P0RT0WIEC1948

  P0RT0WIEC1948 Zagubiony

  hahahaha niedosc ze księżulek sie przypucował do innych tranzakcji to jeszcze zajebał z dupy od kogo brał alebeka a tak za głupie 5 gram by zawiasy dostał ale ciezko pomyslec i lepiej sie samemu wjebac w dilerke haha i przejebac sobie na miescie ;]
   
  • Lubie to x 1
 3. Cóż ksiądz to też człowiek jednak czegoś takiego bym się nie spodziewał. :D
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...