Seedbank F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany

f2seeds.fr.pl 04.12.2011

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. A czytać nie umiesz? Przecież opinie są pozytywne...

2. trzeba byc dobrze poinformowany w tych czasach:)

3. Sklep jest wart uwagi. Polecam go kolekcjonerom nasion MJ !!

4. HowHight

HowHight Banned Zbanowany

za jaka kwote trzeba dokonać zamowienia zeby placic przy odbiorze bo narazie to tylko pokazuje mi dostepne platnosci przelew bankowy ^^

5. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Błyskotlwy

Nie ma limitów, wysyłamy za pobraniem nawet 1 sztukę.
    Dzisiaj doszło dużo uzupełnień top odmian, za kilka dni będą out od female seeds. Od przyszłego tygodnia zaczną pojawiać się out od Oriona.

6. zamawialem ostatnio u f2seeds , super wszysko gratis adekwatny do zakupu nasion jak najbardziej mogę polecić :) wysyłka ekspresowa ! a co do kiełkowania wykiełkowało 100% !

7. zamawiałem w tym sklepie 5 nasionek w poniedziałek zamówiłem a w sirode miałem kontakt bardzo dobry ładne gratisy daja takze na pewno bede robił zakupy w tym sklepie polecam :)

8. Wujo

Wujo Gość

na stronie glownej f2 jest info "juz w weekend rozdajemy nasiona za darmo" wie ktos o co kaman moze wlaciciel powie cos wiecej?... Pozdro ;)

9. tutaj chodzi o konkurs zdjecie swojego krzaka + karteczka f2seeds.fr.pl mój ulubiony sklep (+ nick na kartce) najlepsze fotki zostana nagrodzone f2seeds.fr.pl o wygranej powiadomi cię na pw

10. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Błyskotlwy

Na dniach zejdą do Nas duże uzupełnienia nasion. Dojdą również nowości z Sweet Seeds. Jednocześnie informujemy, że dzisiaj zostały
    rozesłane ostatnie listy z nagrodami pod adresy które już dostaliśmy. Zostało kilka ostatnich osób proszę nie ociągać się :).

• Lubie to x 2
  11. wiem że już pytałem was ale dacie radę ściągnąć automaty z barneys farm? wziąłbym na pewno po kilka paczek i femki na outa . Na razie nie ma parcia za oknem leży mi metr śniegu :)
    ale w końcu przyjdzie to cholerne lato

12. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Błyskotlwy

Dzisiaj sklep może przerywać działanie - trwają prace modernizacyjne i zaczynamy przenosiny na nowy silnik sklepowy :).

Pozdrawiamy.

ps - tak za kilka dni się do nas odezwij będą automaty fem z barneys

• Lubie to x 1
  13. Jak długo potrwaja modernizacje? Czy wywoła to jakies opóźnienia?

pzdr

14. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Bezpieczna dyskretna przesyłka , dobry kontakt i dbałość o klienta - Sklep wart polecenia ;]

15. potwierdzam, pestki szybko i dyskretnie.

16. I ja również polecam, wszystko dotarło w całości i dobrze zapakowane;]

17. i ja polecam konkret i fajne gratisy :)

18. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Błyskotlwy

Dzisiaj od godziny 21.00 do 5.00 rano będą trwać prace modernizacyjne sklepu.
    Możliwe będą przerwy w jego wyświetlaniu. Za utrudnienia przepraszamy.

Od nowego tygodnia, pojawią się uzupełniania ofert. Pozdrawiam - f2seeds

• Lubie to x 3
  19. f2 seeds chciałem ci podziękować za super sionka :D kozak sklep jesteście zawsze będę polecał i u was kupował :D

20. Zamówiłem sporo nasionek za cenę blisko 500zł , a dostałem w gratisie 3 jack herery , tyle co inni dostają przy zakupie za dużo mniej , w dodatku na fakturze jest napisane , że w gratisie dostałem 4 jack herery , a jednak były tylko 3. Zamówiłem do paczkomatu w środę , a w poniedziałek były u mnie. Narazie 3 wypuściły korzeń z 9 , zobaczymy jak będzie z pozostałymi , jestem dobrej myśli.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...