1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Seedbank F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez f2seeds.fr.pl w dniu 04.12.2011

1. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

Kolejne udane zakupy ;d
    Tylko mi się fantów w paczce mało trafiło.
    Polecam jak zawsze za niskie ceny! ;dD

2 people like this.
  2. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Autorytet

Majóweczka z tej okazji -20% na wszystko
    kod: MAJ - wszystkie zamówienia złożone od północy zostały już przeliczone prawidłowo z rabatem. Zamówienia złożone wcześniej będą dodatkowo premiowane .

3. Medicum89

Medicum89 Expert

jak dlugo trwa promocja przez caly maj:)?

4. lumenator

lumenator Błyskotlwy

Coś mi się nie wydaje, że cały maj XD

5. a będą nowości z orions? pytam bo miały być w zeszłym tygodniu i wciąż czekam, mogę np przelać xxx kasy i np później byśmy dobrali odmiany?

6. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Autorytet

Część już dodana, myślę, że moglibyśmy tak zrobić. Napisz do nas email. Pozdrawiam

7. fakejust

fakejust Inspiracja

wie ktoś o co chodzi ? :) gdy skladam zamowienie i chce nacisnąć '' potwierdz zamówienie '' to sie nie da... nie moge złożyc w ten sposób zamowienia :( co poradzic na to ?

8. Medicum89

Medicum89 Expert

Napisz do nich na maila jabtak zawsze składam zamowienia

9. Zamówiłem pestki z beeboko i wszystko ekstra tylko gratisowe lowryder #2 coś ciężko ale i tak na + bo zamowienie szybko i blety też w gratisie były:]

10. Medicum89

Medicum89 Expert

wszystkie pestki gratisowe wykielkowaly white widow af f2seeds 1/1 cbd northern orion 1/1 ak47 paf f2seeds 5/5 wiec gratisy kielkuja:) pozdro

11. majuan

majuan Błyskotlwy

Elo!
    Zrobiłem zakupy za 15 zyla jako 1 zamowienie odnosnie sprawdzenia tej stronki to kupilem znanego wam beboka 5 sztuk sugar haze af regular patrze a w paczce jeszcze 2 sztuki jakiegos outdora regulara ;dd milo mi sie zrobilo ;d dzieki pozdrawiam polecam ) - wyslalem na paczka paczkomat 2 dni temu skladalem :) sory za slabe zdjecie

12. SpongeBob

SpongeBob Inspiracja

polecam sklep i dzięki za gratisowe pestki

13. majuan

majuan Błyskotlwy

Outdoor regular dobrze sobie radzi na oucie, ale szczerze Sugar Haze do dupy :) oczywiscie moj pomysl zeby go dac na outa ale nie wypalil :/ wolniej rósł od ostatniego posadzonego outa. pierwszego dziki wpierdzielily przeryly pole ;d Sugar scielem, szybciutko, bez porownania do tego outdoora mixa on rosnie znacznie szybciej po 7 dniach mialem te pierwsze 6 listkow malusich a w sugarze po ok 20 dniach i w dodatku ciutke mniejsze noi to byla najmocniejsza z bebooka myśle że nawet w najlepszych warunkach gówno urośnie ten sugar haze. na oucie a czuje że na świetle 24/7 wypierdzieliłby w kosmos noo w boxie.
    ale coś ma thc bo coś tam klepło ;d ( ten ściety sugarek)

A no i o tego Sugara cięzko dbać wygina się marnieje itp itd, a ten outdoor to nic nie potrzebuje dosłownie :)

14. Bobr

Bobr Dyskutant

Polecam jak zawsze szybko i dobre gratisy :)

15. Sahtar

Sahtar Tuptuś

Witam, zadowolony z zamówienia jakie zrobiłem + duży bonus od sklepu bo aż 5 nasionek przy 12 zamówionych. Niestety ale z 12 zamówionych wykielkowalo 5 (jedno zatrzymało się po 2 dniach) ,natomiast z 5 gratisów, 4 wykielkowaly. Nie wykielkowaly głównie hejzomatik x purple bebook i hejzomatik x xtreme bebook.

Mimo fajnych gratisów, czuje się nie usatysfakcjonowany zakupem gdzie kielkowanie jest na poziomie 53%.

Lipa taka że już za późno na zamówienie kolejnych, czekanie na odbiór i sadzenie bo będzie już sierpień. Nic, trzeba zadowolić się tym co mam i zamawiać indoor

16. Luter

Luter Wiedza nadprzyrodzona

Wyczuwam że twoje metody kiełkowania są raczej nieodpowiednie

17. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Autorytet

Wszystkie nasiona z działu Dutch Passion -40% kod: DUTCH

3 people like this.
  18. f2seeds.fr.pl

f2seeds.fr.pl Autorytet

*Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, -30% do 07.11.2017

2 people like this.
  19. ZjaranyGrubas

ZjaranyGrubas Błyskotlwy

Witam Serdecznie
    Miałem dziś problem z złożeniem zamówienia. Problem polegał na końcowym etapie zamówienia. Nie mogłem potwierdzić zamówienia.

20. ZjaranyGrubas

ZjaranyGrubas Błyskotlwy

nasiona marihuany, nasiona konopi