Express Viking auto x 6 [CFL300W] [0,44m2] by KIMkolwiek !

KIMkolwiek 10.05.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. KIMkolwiek

KIMkolwiek Kumaty

Siema !! :S

Nasiona :
    6 x Express Viking Auto od Jokera (Nodern Seeds)

BOX :
    - 0,44m2
    - wylozony bialo-srebrna 3 warstwowa folia DIAMOND od FF
    - CFL 300W dwie zarowki na weg i flo z odblysnikiem 460mm x 370-450mm x 150mm ( dlugosc, szerokosc, wysokosc )
    - lampa jest zawieszona na wysiegnikach i obniza sie do samego dolu boxa
    - wentylacja : 2 wloty pasywne, 2 wtlaczajace i 2 wyciagajace (dwa musze dokupic bo zepsulam :( ) nie pali sie haha
    na wszystkie wloty zaostana zalozone moskitiery zeby sie sytuacja w "goscmi" nie powtorzyla

Zemia, Nawozy, Donice, Trening :
    - GoldLabel Special Mix
    - rowniez od GoldLabel Soil A+B
    - jeszcze nie kupione haha ale beda prostokatne okolo 5-6L (dopisze jak juz kupie) narazie rosliny sa w tymczasowych kubeczkach
    - LST jezeli bedzie taka potrzeba
    - posiadam mierniki ph PEN i kropelkowy
    - Canna Cure w pogotowiu oraz Tosin w razie czego

Jest to moja 2 a w sumie 3 uprawa FR zamierzam aktualizowac przynajmniej co tydzien moze czesciej

Wiec czas na cos odemnie :D
    jak czesc z Was wie dluuugo zajelo mi postawienie boxa po przerobkach ...
    no ale juz jest wiec zaczynamy zabawe :D
    box jest ten sam tylko wyzszy i wklad w srodku wymieniony ... wiele sie nie zmienilo haha
    nasionka moczyly sie okolo 16h potem na wacikach po 18h pokazaly ogonki :D
    na chwile obecna wyszly z ziemi 3 (nr 1 nr 2 i nr 4 ) na kolejne 3 przyszlo mi chwile czekac :D Wam zreszta tez haha
    coz wiecej moge powiedziec ? by na tyle bylo haha fotki ponizej :D

To by bylo na tyle na dzisiaj ! zapraszam do sledzenia naszych losow !! :S
    :S :S :S

• Lubie to x 18
  2. szu

szu

Zajebisty patent z tymi nożami :d

3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Przygotowanie w pelni profesjonalne,nic dodac nic ujac,zasiadam w pierwszym rzedzie i bacznie obserwuje,nagitarze
    Mam nadzieje iz zaden' odmieniec' Ci sie nie trafi:S
    Powodzenia i z farcikiem Kolezanko:D:

• Lubie to x 1
  4. Fajnie wygląda szafeczka, powiedz mi ino gdzie filtr, gdzie wyciąg i te wloty pasywne bo nie widzę ;D

a i co to takie to niebieskie?

5. KIMkolwiek

KIMkolwiek Kumaty

a wiec tak wloty pasywne sa praktycznie na srodku boxa , wtlaczajace sa na samym dole a wyciagajace sa ustawione najwyzej ...
    na wysiegniku dla bezpieczenstwa zeby mi sie nie wciagnal spowrotem jak mnie w domu nie bedzie albo bede spala klipsy spozywcze (na platki zeby je trzymac zamkniete np)
    Filtra nie posiadam bo nie potrzebuje ... nie mam sasiadow i ciekawskich nosow za blisko ... a z drugiej strony u mnie na wlasny uzytek prawie legalne haha (mam na mysli ze grozi mi w razie wpadki okolo 40 h prac spolecznych i zabiora mi krzaki w najgorszym wypadku ) chociaz tu nawet takich malych boxow nie szukaja :d
    do 5 krzakow ale coz ... nie moge przeciez miejsca marnowac haha

• Lubie to x 1
  6. no tak to wszystko jasne ;)
    jedna rzecz, która mnie dziwi to wloty pasywne połączone z wtłaczającymi
    w mojej skromnej opinie jest to rozwiązanie nieprzemyślane.
    Tak czy inaczej trzymam kciuki KIM

7. KIMkolwiek

KIMkolwiek Kumaty

box byl przerabiany z nizszego ... wiec te wloty juz tam byly dlatego tylko wyzej zamontowalam wyciagajace zeby wyciagaly cieple powietrze nad lampa ...
    a te pasywne to wczesniej byly wylotowe jak box byl niski ... dlatego tam sa ... i dlatego zostaja jako pasywne bo nie ma sensu ich zaklejac ...
    teraz sie cieplo robi to lepszy przeplyw powietrza bedzie ... a jak temp za niska bedzie to ze pozaklejam najwyzej haha

• Lubie to x 1
  8. co racja to racja ;) wyjaśniłaś mi i teraz rozumiem wszystko.

• Lubie to x 1
  9. Nareszcie KIM :d Wszystko starannie przygotowane, jestem pod wrażeniem. Powodzenia :)

• Lubie to x 1
  10. Wszystko ładnie i profesjonalnie!! Ale będą kszaczory!!! Z problemów to jedynie życzę Ci rozerwania boxa :) Już siedze w pierwszym rzędzie!! Powodzenia !!!

• Lubie to x 1
    Last edited: 10.05.2016
  11. Zjarus

Zjarus Kumaty

Zasiadam i kibicuje , bardzo ładnie się przygotowałaś pełna profeska Kim . Powodzenia i z fartem do końca :)

12. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

No, nareszcie się zebrałaś, to teraz daj czadu! :d

PS. Dlaczego nie pod ledem?

13. L4nceR

L4nceR Kumaty

Już myślałem, że przed ścinką moich PC-boxowych automacików nie zobaczę twojej fotorelacji. A jednak!

Super przygotowanie, te sztućce to typowy pomysł kobiety - bardzo zaradny hehe
    Niczego życzyć nie będę, bo wszystko co potrzebne już masz, teraz tylko pokazać swoim widzom jak pięknie potrafisz to wykorzystać :)

Z mojej strony jedynie taka rada, aby małych roślinek nie przelewać. Sam zauważyłem, że lepiej się krzewią i rosną zdrowiej gdy dostają mało wody.
    Zasiadam i kibicuję!

14. Powodzenia życzę i ogromnych zbiorów.
    Bardzo ładny boksik.

15. KIMkolwiek

KIMkolwiek Kumaty

Poniewaz gdyz chce wykorzystac the cflki do konca I najprawdopodobniej sprzedac odblysnik I jak Sie trafi jelen to I lampy ,,, haha a led wejdzie do tego boxa
    A wtedy sezony bo te auto powinny byc szybkie :D myslalam nad hpsem ale skoro mam leda to nie bedzie mi potrzebny :d
    :S

• Lubie to x 1
  16. Powodzenia KIM ,a może będzie jakiś "cudakhaha

17. Petro

Petro Zagubiony

Siemka, bardzo ładny box trzymam kciuki, all best!:piwo:

18. KMKDZe

KMKDZe Użytkownik

Powodzenia, Box ładny, elegancki :) dużych zbiorów!;]

19. TSW

TSW Banned Zbanowany

nice, zabij knaPY od wewnątrz zeby światło nie przebijało przez szpary. pozdro

20. #joker

#joker Zagubiony

he zaleciało mi sarkazmem

jak to powinny ??

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...