1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

enduro ,hardtrial ,downhilll

Dyskusja w dziale Sport rozpoczęta przez uho667 w dniu 02.11.2018

1. uho667

uho667 Moderator Moderator

Siemka jako emyrytowany biker wracam do pasji za swiatow ,nabiezaco szukam wymarzonej maszyny do zadan specialnych , teraz mam hard triala cuba z zeszlego roku ,ale brakuje mi amora z tylu i poszukuje rowera tak mysle max do 15 tys zl ale zebym nie musial juz zbytnio zmieniac waznych elementow bo beda slabe

czy ktos z forum lata w enduro i ma pojecie co tam mozna zajebistego wyrwac w takiej kwocie ?

pozytyw likes this.
  2. pozytyw

pozytyw Banned

specialized enduro comp
    używka albo przeceniony s-works

zróbmy to razem. tez bym znowu zaczal jako emeryt ;)

3. uho667

moje wybory do rozpracowania nad detalami rower musi byc albo nowy z gwarancja ,albo prawie nowka z gwarancja bo nie znajac ososby od ktorej kupuje nie moge pozwolic sobie na zakup rowera bez pewnosci jak byl uzywany ,nie sadze zebym zostal w ciagu kwartalu mistrzem enduro ale musze sprobowac i cos robic wiec tak jak ponizej mnie zainteresowaly takie o to maszyny

cube stereo ,frittzz
    kona -process 153
    kellys swag -50
    rodon swoop 170 7.0

4. GoHan

GoHan Moderator Moderator

A nie lepiej specialized ????

5. pozytyw

pozytyw Banned

a sklep obojetnie gdzie czy twoje rejony ?

cube to wiadomo, że każdy zajebisty i geometria

kona to chyba jedna z najstarszych firm swiata i rowery ponadprzecietnie zajebiste

kellys tez dobre rowerki, ,radon to niemieckie i drogie tez dobry szajs

www.chainreactioncycles.com - obczaj to

6. pozytyw

pozytyw Banned

wez se na kołach 29 kolego, polecam.

7. uho667

siedze na 6 stronach takich jak chain reaction obserwuje co chce kupic sprawdzam ceny itd kola 29 spoko sa ,ale niby opinia z neta na nich tez rower traci zwinnosci , ja mam 27.5 i daja rade ale tez mam geometrie ramy do ostrych szybkich zakretow

8. uho667

i jescze ns snabb mi sie podoba chyba polska firma jak sie nie myle tak jak kross a tez robia maszyny oj robia

nasiona marihuany, nasiona konopi