easy sativa x lemon haze

FilipZkonopi 04.04.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Można i tak a żeby krzak był większy a nie masz możliwości w domu trzymać to pod butle dajesz

2. Pod butla trzymać caly czas czy tylko na noc ? To w takim razie myśle ze za 2 tyg mogę wystartować bo zapowiadają opady teraz na 2 tyg

3. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Butla 5L dziurki robisz jak jest powyżej 10'C to ściągaj ale na początek może być zawsze ochrona dla sadzonek.Ja przez tydzień trzymałem.Ocieplilo sie podrosly i ściągnąłem butle

4. butla 5l na jedna sadzonke ?

5. L4nceR

L4nceR Kumaty

Sadzonki możesz trzymać w 1-2l. doniczkach. Potem ją przeniesiesz do docelowej bądź do gleby. Ja tylko jeszcze doradzę, że miałem tego ES x LH x GG, fajne lajtowe palenie, ale mało wychodzi z krzaka, rośliny 2/3 zmutowały no i tak rzadkie topki, że musiałem sporo liści z żywicą zostawić, aby cokolwiek mieć :D Obok były rośliny od innego producenta to szyszki że aż ślinka leciała na sam widok.
    Za to wynagradza działaniem :)

6. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Butla 5L jako schronienie :D:

7. grabarz

grabarz Błyskotlwy

dwa lata temu wsadziłem lemon haze x easy sativa pod koniec maja to krzak elegancko doszedł w połowie września. kwitł 70dni. zaczął indukować w połowie lipca. pąki niezbity, luźne, jak to u sativy. krzyżówka z GG nie powinna dużo się różnić od zwykłego paf lh x es , gg to również półautomat.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

5 litrowa butla powinna wystarczyć na 15-25 dni ochrony przed mrozem (zależne od pogody). po tym czasie juz raczej bedzie jej za ciasno.

• Lubie to x 1
  8. To jak jeszcze pogoda bedzie niezadowalajaca to jakas mini szkalrnie zrobie, juz keidys tak robilem ale wtedy nie mialem problem zeby dziaczki miec na poczatku w domu.

--- Dodano ---

A macie doswiadczenie z nasionami od bebooka ? jesli tak to mozecie jakies polecic :)

9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Masz sporo info wystarczy wejść na profil bebooka czy popatrzeć w fotorelacjach zakończonych :) mogę Ci polecić ak x maroc x bwc x gg

• Lubie to x 1
  10. grabarz

grabarz Błyskotlwy

piźnij takiego prowizorycznego foliaka, też zda egzamin, a pracy prawie zero przy tym. rok temu zrobiłem takie cudo i to w połowie marca... panny przetrwały z palcem w dupie hehe

[​IMG][​IMG]

• Lubie to x 1
  11. Dzieki za pomoc, blanciki polecialy. Za 2-3 tyg wystartuje z jakas fotorelacja :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...