Easy Sativa,Passion 1,Early xxx, Finola , Amnesia AK- Regularny outdoor!

EveJLB 06.04.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

1) tak jakoś rośnie
    2)za mokro
    3)od zimna

• Lubie to x 1
  2. Dzięki , czyli co lipa sie.szykuje?

3. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

nie tylko może jak jest deszczowo to przykryć te doniczki bo przelana non stop będzie i korzeń nie urośnie mikrokrzak będzie albo zgnije jesteś tyle na forum i podstaw jeszcze nie ogarnełeś :D

4. ciagle pos butlami.siedzialy.

5. Ja bym te doniczki czyms okryl do okola, w dzien pewnie jest im zimno a o nocy juz nie wspomne, wystarczy ruszyc glowa samemu lub wziasc sie za lektore. Z fartem

• Lubie to x 1
  6. Kwiatek2761

Kwiatek2761 Tuptuś

Ja bym poczekał jeszcze na twoim miejscu ale co oby rosły !
    Pozdro ;]

• Lubie to x 1
  7. No te 30 pestek co mam to wysadzam na początku maja ok 1-7 a automata ok 20 maja.

--- Dodano ---

Pogoda dopisuje 15 stopni wiec git , jak do jutra do 15 bd tak grzać to myśle że błoto wyschnie.

8. Jak tam idzie ? :D

9. 3-9 stopni temp , grad padal , deszc czasami od paru dni tak :\ lipa.

10. beer

beer Kumaty

u mnie tak samo lipa z pogodą ostatnio była, ale dziś od rana ładnie słonko grzeje . :P

11. ładnie idzie oby z fartem a co za ziemie dawałeś ?

12. sklepowa z cerfa 5.5-6.5ph ? pogody nie ma LIPA
    . poczekam chyba do maja i wysieje te 30 .

13. Gdy krzaki umarzna a na next dzien bd temp 15stopni to jest szansa ze ożyja? bo 2gi dzień taka pogoda jest , a nie chce na spocie często pokazywać się.

14. Jakieś relacje ? Jestem ciekawy czy wytrzymały !

15. Jest problem nie ma mnie od ostatniego postu w mieście , sprawy rodzinne związane ze spitalem itd.
    Pogody były takie że grzało padało i tak ciągle , wracam na dniach ale nie spodziewam sie nie wyszuszonych krzaczków.

16. i jak tam ? ;> ciekawy jestem :D

17. Jak zawsze odpadlem , bliscy najwazniejsi .
    bless ya

18. Nie odzywałem się , nie miałem czasu na sadzenie pełnosezonówek mam na następny rok je chociaż .
    Zasadziłem automata i co ? Jak już dojrzewał to ktoś mi go zajebał brzydko mówiąc :/

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...