1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt 100% legal,działa,kopie ?

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez Inator w dniu 28.06.2014

1. Inator

Inator Inspiracja

Witam :)

Dziś chciałem sie was zapytać co sądzicie o tyme-joincie jest legalny w 100%,można iśc normalnie i jarać? :) Zapomnijcie o e-papierosach. Nadchodzi e-marihuana oto i on już pojawił sie na allegro np. E- Joint E-njoint Elektroniczny skręt (4368240567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Napisałem do ziomka( E-Njoint Elektroniczny joint 100%BioTHCfree Ejoint (4366955382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) ,który to sprzedaje na e-mail :

Temat: Pytanie o przedmiot E-Njoint Elektroniczny joint 100%BioTHCfree Ejoint (numer oferty: 4366955382)
    Strona z przedmiotem: E-Njoint Elektroniczny joint 100%BioTHCfree Ejoint
    Treść wiadomości
    Witam

Czy po paleniu tego e-njonta ma sie tkz. ,, faze '' ?

niestety nie joint jest wolny od thc

Czyżby to był tylko chwyt marketingowy ? :) Ten joint nic nie kopie ? Musi byc jakis efekt bo jezeli nie ma to jest to najzwyklejszy elektryk ze skorka jointa ? Oszustwo ?

Pytam sie was,ponieważ chcieliśmy kupić z kumplami na próbe ,tylko nie wiadomo czy warto,czy to w ogóle kopie ...

Z góry dzieki za odp . :]

PS: NIE WIESZ TO SIE NIE WYPOWIADAJ

2. Bija

Bija Autorytet

Chciałbym CI tylko troszeczke podpowiedzieć że skoro pisze na stronie aukcjii , na fanpage na fB tego niby "Jointa" że jest
    THC Free ! Powtarzam THC Free to znaczy że jest wolny od thc , pisze tam też że jest wolny od nikotyny . .Więc kurwa troszeczke czytania ze zrozumieniem i nie będziesz zadawał głupich pytań . Dziękuje za uwage .

3. Inator

Inator Inspiracja

Ale ja nie takie pytanie zadałem kolego,czytanie ze zrozumieniem, ja sie pytam czy on kopie dziala czy mozna z nim .. a zreszta nie bede przepisywał tematu u góry przeczytaj jeszcze raz

4. taksf

taksf Geniusz

A po spaleniu e-papierosa czujesz to samo co po zapaleniu zwykłego papierosa? Nie - dziękuje.
    Ale jeżeli zajdzie taka potrzeba można wyprodukować taki olejek, na spliffie są 3 sposoby.

5. Inator

Inator Inspiracja

Dalej czekam na trafna odpowiedz

6. RAS K.O

RAS K.O Wiedza nadprzyrodzona

lepiej vaporizer ogarnij :)

7. EL_Sadzonka

EL_Sadzonka Autorytet

Nie

Nic

8. Inator

Inator Inspiracja

,,100% legal '' jebany chwyt marketingowy

--- Dodano ---

czyli to zwykły elektryk ze skorka jointa i to jeszcze jednorazowka,cena też dosyć wygorowana ,ale chujnia

9. klf

klf Geniusz

to jest podstawowa wersja calej serii która pojawi sie wkrótce.
    W podstawowej wersji niestety ejoint ma wspolnego z prawdziwym jointem tylko podobienstwo wizualne.
    Natomiast na dniach w sprzedazy ma pojawic się kilka innych modeli z których najbardziej moim zdaniem interesującym jest e-njoint vaporizer.
    Piękny wygląd i bardzo praktyczna rzecz. Z ceną tez podejrzewam nie będzie tragicznie.

Tu strona producenta ze wszystkimi modelami:
    E-Njoint

10. Punky

Punky Weteran

Na pomysł e-jointa wpadłem tylko jak zobaczyłem pierwsze e-pety. Mianowicie zamiast tych olejków nikotynowych, dajemy do środka olejek haszyszowy i powinniśmy uzyskać efekt e-jointa.

11. niestety czysty olej nie da rady

trzeba go rozcieńczać glikolem lub gliceryną

poza tym nieco inna temperatura parowania może być i trzeba z grzałką kombinować

12. Mrówkojad

Mrówkojad Geniusz

Ja mam ego-v czasami pokusze sie i położe topka na grzałke jebne napięcie 6v i mocno kopie ;)

13. Punky

Punky Weteran

Wystarczy pokombinować. Rozcieńczyć to nie problem. Dla chcącego nic trudnego. A próbowałeś z olejem?

14. MaDDara

MaDDara Forumowy guru

Punky z olejem? Nie wiem czy chciałbyś to palić ;d, gdzieś już o tym czytałem ale nie pamiętam czy to było syntetyczne (THC podobne, w sensie dops) czy rzeczywiście ktoś rozpuścił THC i dało rade to palić, bo wątpie że ktokolwiek chciałby palić THC z olejem (jakimkolwiek znanym mi tłuszczem) albo spirytusem, no chyba że ktoś poddawał to jakimś obróbkom ale na tym tak dobrze się nie znam, zaczekamy to zobaczymy co to będzie :).Co do tematu to widziałem już e-jointa ale nie na płyn tylko po prostu wrzucało się sort i po przyciśnięciu guzika sort się spalał a dym wylatywał przez ustnik.

15. Punky

Punky Weteran

Poczytaj sobie o olejku haszyszowym, jak się go pozyskuje.

16. Wujo

Wujo Guest

17. Inator

Inator Inspiracja

18. Squash

Squash Zagubiony

Może to "coś co kopie" to bateria - kopie podczas dotykania językiem ;d

1 person likes this.
  19. Inator

Inator Inspiracja

haha haha tez tak myśle ;d

20. D3GUSTAT0R

D3GUSTAT0R Błyskotlwy

z tego co kiedyś wczytałem to osobnik z kolorado opatentował właśnie takiego e-jointa i z tego co mówił zawartość THC jest niska a za to wysoki poziom CBD.

nasiona marihuany, nasiona konopi