dziwne kwitnienie, czy wszystko jest okej? poproszę o ocenę dwóch plancików

mrsselfdestruct 06.09.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. siem, jest problem. a nawet dwa problemy. wstawiam zdjęcia roślin i pozostawiam Wam do oceny.
    1.
    auto ak77v (plus minus 70 dzień) kwiaty są... dziwne. mało zbite, cieniutkie. dla porównania wstawiam zdjęcia tego samego gatunku innej rośliny, która ma bardziej zbite topy. możliwe, że to przez to załamanie pogody, przez te deszcze. czekać aż się rozpogodzi czy się martwić?
    2.
    auto dwarf (plus minus 70 dzień) wypuścił włoski, ma zalążki kwiatów ale coś za wolno mu to idzie. czy to jest normalne?
    dodam, że kwiaty podlewane są burzą kwiatów.

2. 1. sprawa, mało napuchnięte i cienkie kwiaty akacza

3. dla porównania, inny akacz, kwiaty bardziej spuchnięte i pełne

4. Gandalf.

Gandalf. Gość

Ile swiatla tan masz ,mozliwe ze to wina genu, pare moich og podobna jest a inne ida ok

• Lubie to x 1
  5. auto dwarf, czy to normalne ze on dopiero zaczyna kwitnieć?

6. światła mają w miare dużo, każda tyle samo więc zdziwiło mnie, że jedna rozwija się inaczej. może to wina genow, tak jak mówisz. może jeszcze się wyrobi jak trochę słońca wpadnie ;)

7. Gandalf.

Gandalf. Gość

A dwarf ,tak on wchodzi we flo , dobrze mowisz i tak to wygladac powinno ,pamietaj rade gandiego , nie martw sie kiedykolwiekk gdy af na dworze bedzie dluzej wchodzil we flo bo to juz tak jest w tym plantowaniu pod niebem
    Czym nawozisz ?

• Lubie to x 1
  8. na wega wszystkie biohummusem podlewałam a na flo burza kwiatów leci tylko stosunkowo rzadko ostatnio, bo dużo pada.
    ok, dwarf git, a tym akaczem się nie martwić? mówisz, że wśród swoich też masz takie "przypadki"?

9. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Don't panic:] ja wysadzilem 2 auto gdzies w lipcu,i tez maja problem z kwitnieciem,ale trzymaja sie jako tako,wiec teraz tylko pozostaje miec nadzieje ze jesien bedzie laskawa.:niewiem:

• Lubie to x 1
  10. ja też na początku lipca wysadziłam więc wygląda na to, że one po prostu się rozwijają na tyle, na ile im warunki pogodowe sprzyjają (a ostatnio im raczej nie sprzyjają xD)
    więc już nie panikuję :D

11. Gandalf.

Gandalf. Gość

Kolejna rada , biohumus to organika , burza to chemia. Nie ma sensu ten zabieg bo stosujac pozniej chemie ma sie na nic ten biohumus . uzywajac chemi na veg sprawisz ze roslina lepsza bedzie, wzrost ogolny wigor i plon
    m.in bloom od biobiza top max to sa odzywki organiczne na kwietnie
    fr zrob byloby wygodniej chyba

12. benger

benger Kumaty

być też możliwe, że papu mają mało i nie mają skąd brać pierwiastków do budulca budsów i dla tego takie sa 2/10

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. dziwne kwitnienie konopi kwiaty

Loading...