Dziki problem

szaj1 03.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam nie mam juz sił nie wiem jak przed tym sie bronic :P co wejde na spota to tracę panny jedna jest juz 2 tyg do tyłu przez takie incydenty ... czy drut kolczaty pomoże albo jakas siatka ? co robic bo odlanie sie na spocie i sznurki nie pomagają .... bedzie cos z tej poszarpanej dałem 3 nakrętki biohumusa pod rosline i podlałem woda to .. ? a i czemu są takie żółte końcówki lisci dodam ze to chyba mutant bo jest tylko jeden lisc co wyrasta tam ze srodka POMOCYYYYY !

20180603_130430.jpg

20180603_130430.jpg

20180603_130440.jpg

20180603_130530.jpg

20180603_130625.jpg

2. v3nom

v3nom Użytkownik

psa weź na spacer na spota niech się zesra porządnie, idź do fryzjera niech ci odda worek z włosami zestrzyżonymi i porozrzucaj je na spocie :D

3. psa nie mam ale nad tymi włosami moge pomylec a ta kolczatka lub siatka >? jak myslisz

4. v3nom

v3nom Użytkownik

nie wiem, nie robie outów.
    sam też możesz się skupciać przy spocie, jak masz jakiegoś ziomeczka zaufanego który wie o Twoim hobby a ziomeczek ma przypadkiem psa to weźcie razem się przespacerujcie po spocie

5. no no :P jak mówisz ze to cos da bo moge pastucha załozyc tez

6. U mnie drut kolczatka zawsze działał do ostatnich odwiedzin spota. Wszystko było porozrzucane. Nie wiem czy to sarna czy dzik ale chyba za nisko miałem drut zrobiony. Gdybym miał fotopułapkę to bym widział co tam szarżowało. Ogólnie uważam,że taka siatka,ogrodzenie drewniane czy drut to jednak najlepsze zabezpieczenia bo robisz raz a porządnie a nieprzyjemne zapachy to co chwilę musisz im uzupełniać.

7. Jak ja rok temu nic nie działałem przeciwko zwierzątkom, tak w tym roku odlałem się dookoła jednego krzaka bo akurat mocno mi się chciało - za tydzień te dwa krzaki byłypodkopane i umarły, a reszta do tej pory nie ruszona, chyba coś mam takiego w moczu...

8. 2515

2515 Tuptuś

Nanieś gałęzi w to miejsce, ja osobiście nie toleruję odchodów na swoich spotach, źle mi się to kojarzy, lubię estetykę.

• Lubie to x 1
  9. ogarnęłem linke stalowa i tak 3 poziomy na wysokosci metra zrobiłem wokół spota

10. Tak trzymaj a nie jakieś sznureczki czy żyłki.

11. no to chuja by dało

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...