1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Dziewczyny v3nom'a czyli fotorelacja na niby

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez v3nom w dniu 15.10.2018

1. Ryjek

Ryjek Weteran

ależ przepiękne kwiaty =)) masakra..
    każdy jeden =) gratulacje.
    a że pestka się trafi to normalne.. roślinka tak bardzo chciała przedłużyć swój gen pomimo braku zapłodnienia przez jajarza,
    że sama je wykreowała! 8)
    pozdro, pięknie wyszło

2. v3nom

v3nom Weteran

Pestką się nie przejmuję tylko cieszę z jej powodu :)
    Dzięki za miłe słowa Ryjku, testowałem tego nepala z lufy już to w ogóle masakra, palonko jeszcze się troszkę lepiło więc nabiłem szkiełko z którego, z kumplem na pół złapaliśmy po 6-7 buszków a po nich nie byliśmy w stanie się za prędko ogarnąć.
    Topki wyszły fajnie zbite a sam temacik bardzo ładnie pachnie.
    Czekam teraz tylko na podjęcie decyzji co do nepala, niebawem po nim poleci pomarańczowy maroc a na samym końcu i coś mi się zdaje że jeszcze dosyć długo mu się zejdzie poleci biało-fioletowy marok :]

Ryjek likes this.
  3. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Ormowcu, jak Cię mam ochotę zamordować za każdym razem jak ormujesz, tak muszę przyznać, że roślinki zrobiłeś przepiękne!! hehe ;d
    Gratulejszym, smacznego, i obyś się tak ubakał, żebyś nie dał rady zmieniać stopki sb ;d ;d

v3nom likes this.
  4. v3nom

v3nom Weteran

Cześć !
    Po dosyć długiej nieobecności spowodowanymi brakiem czasu, zapierdolem w pracy (święta idą i trzeba było popracować haha) oraz faktem, że czytnik kart poszedł się jebać i nie mogłem wgrać fotek WRACAM do was z pięknym stylu :]

Obydwa nepale poszły pod nóż, powiem wam że mogłem je ciąć troszkę wcześniej bo straszny upierdalacz wyszedł z nich ale bądź co bądź nie będę przecież z tego powodu płakać, prawda ?
    Brązowy marok też poszedł pod nóż ale kosa odbędzie się na raty bo doły całe białe i jeszcze potrzebują chwili dla siebie;
    Fioletowo-biały marok przestał być już biały, albinos nagle dostał ładnej opalenizny i zaczyna elegancko brązowieć i z fioletu raczej będą nici ale bardzo podoba mi się ten krzak i mam nadzieję, że podobnie jak jego suchy już brat wypuści kilka pestek bo bardzo mi się spodobała ta roślinka. Co prawda najdłużej dochodzący krzak ze wszystkich ale nie ma się tu czemu dziwić jak się sadzi pafy.
    Aha, jeszcze jedno:
    podczas trymowania znalazłem jedno duże ognisko pleśni które rzecz jasna natychmiast usunąłem oraz skupisko pękniętych bananów... chyba bo nasion jak na razie nie znalazłem oprócz tych dwóch poprzednich. Wszystko to miało miejsce na maroku
    Warto zaznaczyć, że zdjęcia są z poprzedniego tygodnia czyli dokładnie z 24.11 - 25.11.2018 ze względu na ten pierdolony czytnik.

Dosyć ględzenia, patrzajta !

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Elegancja francja panie!

6. v3nom

v3nom Weteran

Yo
    Mija ostatni dzień uprawy tych zacnych krzaczków, w dniu dzisiejszym poszła ostatnia kosa wszystkiego co się znajdowało w boksie czyli dociąłem resztki poprzedniego maroca oraz chlastnąłem już drugiego maroca z fioletowym pheno
    Maroc został lekko przypalony przez lampę ale ogólnie troszkę jeszcze dopuchł, wyszło z niego 34g mokrego towaresu który w całości przeznaczam na masło lub nalewkę, pomyślimy jeszcze nad tym.
    Fioletowy maroc dał 216 mokrego zbioru czyli najwięcej ze wszystkich 4 krzaków, główne topy były mocno zbite i nie mogłem ich dobrze rozchylić żeby powycinać listki ale na szczęście przy pomocy mojej świeżynki poszło wszystko w miarę sprawnie :)

Maroc Docinka

Fioletowy Maroczek

No i to by było na tyle, wrócę jeszcze za około tydzień z informacją ile wyszło suchego oraz z podsumowaniem całej uprawy i smoke reportem :]
    Dzięki za uwagę i do zobaczenia niebawem na następnym grow :)

H3niek®, Heniekzbagien and raven4554 like this.
  7. Jarałbym! Odkąd sadziłem Dark Devila, uwielbiam kolorowe krzaki

8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

nasiona marihuany, nasiona konopi