1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Dziewczyny v3nom'a czyli fotorelacja na niby

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez v3nom w dniu 15.10.2018

1. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

zazdraszczam , to sa af'y czy sezony??

2. v3nom

v3nom Weteran

Sezony I pafy.
    nie ma czego zazdraszczać, dosyć skromnie podchodzę bo nie dość że pierwszy raz pod ledami to jeszcze przedziorek.
    Zobaczymy na finiszu czy będzie o czym mówić na razie doszedł kolejny problem

3. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

masz fotke tego przedziorka??? bo ja walczylem z wciorniakiem
    substral polysect - czerwony
    substral naturel - zielony

zalatwily sprawe . zielony jest 100% organik a czerwony to chemia ale rozkladajaca sie po 10 dniach , niby pisza ze 10 dni po oprysku mozna szamac owoce i karmić zwierzeta roslinami. do tego jeszcze zawsze profilaktycznie3 mam 2 lepy na mychy w boxie co by latajacy szajs wylapywaly. płytka brosa na robale tez pomaga ale ona to bardziej na latajace,

Last edited: 25.10.2018
  4. v3nom

v3nom Weteran

Pytałem go o możliwość zrobienia sobie z nim selfie to odmawiał za każdym razem

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

hahahahahahahaha

6. v3nom

v3nom Weteran

Lecimy z tematem
    dziewczyny jakoś odżyły po tych opryskach i sobie kwitną w najlepsze, dzisiaj zostały porządnie podlane, ta jedna która psioczyła już się uspokoiła ale zgubiła przy tym garstkę liści
    Nudny etap bo dziewczyny po prostu tyją w najlepsze i zaczynają pomału włosy farbować z blond na rudy ;d

7. v3nom

v3nom Weteran

Szybki upek robiony z nadmiaru wolnego czasu, coś tam liście zaczynają mi na jednym plancie fioletowieć i zastanawiam się czy aby jej bactrexu nie dolać... ?

Kitty Forman, ZIELONA, Ryjek and 4 others like this.
  8. v3nom

v3nom Weteran

cześć pomału zbliżamy się do końca
    Dziwna sprawa w ogóle bo dzisiaj robiąc upka stwierdziłem że najwyższy czas rozpocząć obserwację trichomów i nepal, który wydaje się być bardziej dojrzały niż marok i ma jeszcze w chuj przeźroczystych trichomów a mało mlecznych, o brązie nawet nie wspominam a maroki których czas jeszcze na pewno nie przyszedł mają już mleczne i bursztyny. ale i tak je jeszcze potrzymam
    fotki nepala, jeden się kładzie ale że nie mam żadnych podpórek i tak już niech tak zostanie, ogólnie jako jedyny krzak mi się nie podoba z całego boksa, małe bobki i popcornowo strasznie poszedł

Zdjęcie nepala #1 to właśnie ten leżak

Nepal #2 stojak haha

Czy to jest jajko czy calyx ??

Maroki

Maroc #1

Maroc #2

Kitty Forman, ZIELONA, Ryjek and 3 others like this.
  9. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

To jajko na jednej z roślin raczej wygląda jak przyszła pestka

10. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

PS. Co to? ;d
    upload_2018-11-6_14-22-44.png

11. też mi sie wydaje że to pestka

12. v3nom

v3nom Weteran

A to mój drogi jest mały eksperyment który nic nie znaczy bo eksperymentowana pestka zatrzymała się na tym etapie a ma już ponad 4 tygodnie ;d
    Jak nie więcej ;d

13. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Bardzo lubię właśnie takie eksperymenty i sam latem podobne robiłem więc tak mnie to zainteresowało ;d

14. v3nom

v3nom Weteran

Ciągle wypuszcza mikro listki ale jakoś nie zmienia się zbytnio pod względem wzrostu. Dziwna jakąś, zaraz się okaże że na flo wejdzie

15. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Na tym zdjęciu słabo widać ale już myślałem że to jakiś karzełek jest na flo ;) ja latem testowałem sadzenie w kieliszku, w 200ml gleby itd xd

16. v3nom

v3nom Weteran

Szybki upek co by nie było że tylko przy świetle LEDów robię fotki, dzisiaj wyjątkowo zdjęcia będą w 'nocy'.

Bez zmian, znowu nuda jak na weg'u, niewiele się zmienia, dziewczyny już raczej nie puchną tylko spokojnie dojrzewają. kosa odbędzie się w zróżnicowanym czasie bo gdy nepal będzie gotowy (a to już naprawdę niebawem) to maroczki będą jeszcze trochę w tyle (pod względem trichomów)
    Jeden nepal już się kładzie, byłem kupić tyczki bambusowe ale na dniach kosa to szkoda mi się trochę pierdolić na dwa - może trzy dni z patykami a to i tak już niewiele pomoże, rozoram tylko korzenie i będzie ryk.

Fotki przypadkowo robione bez oznaczeń

17. Ryjek

Ryjek Weteran

PRO panie =)
    smakowite boby =))

v3nom likes this.
  18. v3nom

v3nom Weteran

heh, dzięki ryjku :)
    już mi trochę ślinka cieknie na tego maroczka ale nie ruszam póki nie będzie gotowy :)

19. bassowy

bassowy Tuptuś

Czekaj,smacznego;d

20. v3nom

v3nom Weteran

Siema
    Dawno mnie nie było przez uszkodzony czytnik kart, niby działa, niby nie zaskakuje wtedy kiedy mu się chce ;d
    Robię up'a żeby pochwalić się tym co się dzieje w boksie, jeden nepal już martwy, kleił się niemiłosiernie, ściągnąłem z niego sporą kulkę haszu którą moja ukochana v3nomka wywaliła do śmieci bo 'nie wiedziała' :( :(
    żeby nie zasmucać bardziej zapraszam do oglądania fotek które standardowo upam w przypadkowej kolejności :)

Maroc x GSC #1:

Dół jednego z Maroców, jeszcze pełno białych kudłów:

Maroc x GSC #2:

Nepal x hindu Kush x hindu Kush:

Do dobry Nepal to martwy Nepal ;d

Grzesiu nie będzie zbytnio szczęśliwy że jego rośliny zostawiają fanty, jedna dojrzała i na bank wyjdzie a ta po lewo już w śmieciach

nasiona marihuany, nasiona konopi