1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Dziewczyny v3nom'a czyli fotorelacja na niby

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez v3nom w dniu 15.10.2018

1. v3nom

v3nom Weteran

Siema założę sobie wątek bo nie chcę zakładać fotorelacji z każdej z odmian tylko będę wrzucać poszczególne fotki swoich dziewcząt na różnym etapie życia

Growbox 80x80 nówka sztuka
    Donice 4x 11L
    Ziemia biobizz lightmix
    Wentylacja: Jest
    Filtr: też jest
    Oświetlenie panel COB 200w DIY (na razie świeci im 150 bo jedna dioda odmówiła posłuszeństwa)
    Trening - brak. moja pierwsza uprawa bez jakiegokolwiek treningu, jadą na dziko - zobaczymy jak to się spawdzi
    Odmiany - stajnia GGS:
    Nepal x Hindu Kush x Hindu Kush x2
    Purple Maroc x Girl Scout Cookies x 2

Nie wiem który to już jest dzień ich życia bo przestałem przykładać do tego jakąkolwiek uwagę, nie ma to po prostu dla mnie znaczenia ale dziewczyny już się rozszalały i pięknie kwitną
    Jeden nepal wyjątkowo wypierdolił jedną łodygę w górę, nadprogramowo bym wręcz ujął ale nic nie szkodzi bo ładnie się obrasta pałką na końcu, w sumie to rośnie podobnie do tej które miałem wcześniej w boksie 60x60 pod panelem FireFly
    Nepale wyszły niewiele wyższe od maroków ale są bardziej rozłożyste i luźne za to maroki mocno zwarte gałęzie ze sobą, nie są jakoś przesadnie rozkrzaczone. Wszystkie ładnie rosną w każdym razie :)
    Żeby nie było aż tak kolorowo to niestety mam w boksie atak przędziorków więc wywar z czosnku już się 'odstaje'.
    jutro oprysk
    Zapraszam do oglądania i zachęcam do komentowania, pozdrawiam :)

Purple Maroc x Girl Scout Cookies:
    numer 1

Numer 2
    Razem

Nepal x Hindu Kush x Hindu Kush
    Numer 1
    Numer 2
    Razem

I dziewczynki razem w boksie, z tyłu nepale, z przodu maroki

2. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Ladne,zdrowe zielone-oby tak dalej I powodzenia w walce z robactwem.

v3nom likes this.
  3. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

To co? Światełko się póki co sprawdza?

4. v3nom

v3nom Weteran

I to 150w bo jedna dioda się popsuła ale już do mnie leci nowa no i niebawem wjedzie panel 60w od ucha Cree Cxb 39xx nie pamiętam oznaczeń tej diody więc finalnie będzie 260w ale mocno się zastanawiam czy nie będzie nadmiaru. Na razie walka z robactwem

5. Moonweed

Moonweed Kumaty

Jestem pod wrażeniem, że tak się rozkraczyły bez żadnego treningu. Serio tak same z siebie, czy im jakoś pomagałeś na początku? ;d
    I drugie pytanie z ciekawości, na jakich nawozach lecisz?

Pozdro i jak największego zbioru!! ;d

6. v3nom

v3nom Weteran

Jak się przyjrzysz to dostrzeżesz druty bo bardzo zgniataly się łodygi do wnętrza i panował okrutny ścisk ale to nawet nie jest LST.
    Stwierdziłem że nie ma co ich maltretowac skoro przeżyły przeprowadzkę na weg a wróciły do mnie z powrotem z ładnymi czuprynkami.
    Niestety jak tylko dojdzie dioda to znowu czeka je duży stres bo będę musiał zdemontować panel i naprawić diodę i trochę go ulepszyć. Muszę też uciąć nowe kątowniki tym razem dłuższe żeby panel miał większa rozpiętość

7. Ryjek

Ryjek Weteran

ale pięknie sie prezentują w boxie =))
    chyba mamy dokładnie na tym samym etapie rozwoju planty hehe
    super Ci idzie

8. v3nom

v3nom Weteran

a nawet nie wiem ale dzięki za uznanie

Dzisiaj panny dostały oprysk z Karate zeon 050cs, 1,5ML na niecałe 2L wody, poszło sporo tego ale zaraz idę im jeszcze poprawić

9. v3nom

v3nom Weteran

Upka kolejny dzień.
    Po oprysku te kurwy jeszcze był widoczne bo karate radzi sobie skutecznie ale tylko z dorosłymi osobnikami więc trzeba było zastosować radykalne metody i dojechać je Magus 200SC.
    Podczas robienia tego Update'a sprawdzałem liście, dosyć dużą ilość przeczesałem i jak coś zobaczyłem na spodzie od razu robiłem podjazd z mikroskopem kieszonkowym.
    Dostrzegłem jednak tylko same martwe, czarne pluskwiaki. Na razie nic się nie wykluwa, następnym razem biorę dziewczyny pod porządny prysznic żeby zmyć resztki chemii, być może efekt coś przyniesie bo widzę że zostało sporo resztek chemicznych w postaci płatów liści przypominających te które łuszczą się na klatkach starych kamienic z farby. Ewentualnie woda z szarym mydłem
    Niepokoi mnie dół nepala x hindu kush bo zaczyna żółknąć i dziewczyny, w porównaniu do swoich siostr wyglądają blado

Fotki Maroka

Maroczki razem:

Nepale:
    i Siostrzyczki razem:

i widok ogólny z boksa:

10. Ryjek

Ryjek Weteran

czym je nawozisz?
    z tym prysznicem to nie wiem czy to dobry pomysł w tym stadium hehe

11. v3nom

v3nom Weteran

BioTabs panie

12. Ryjek

Ryjek Weteran

strasznie ciemne te wiatraki i czuprynki popalone..

13. Ryjek

Ryjek Weteran

chodzi mi, że te liście prezentują się pięknie, ale czy oby zdrowo to dla rośliny?
    dwie odmiany po dwie roślinki i każda taka, to coś tam się stało sie hehe

14. v3nom

v3nom Weteran

od początku tabsy nie chciały się przyswoić nie wiem czemu, dopiero po jakimś czasie zauważyłem że kwiaty są strasznie nabite azotem ale jakoś rosną i nie stoją w miejscu a czuprynki popaliły się po oprysku.
    Najpierw podlałem karate zeonem; podczas kontroli zauważyłem średnie efekty jego działania więc spryskałem magusem z topsinem (dałem na wszelki wypadek bo podniosłem wilgotność do 70%) a potem samym magusem.
    dzień po oprysku czuprynki zostawiły już takie ślady na sobie, i tak myślałem że będzie znacznie gorzej, że dziewczyny kiepsko to zniosą ale jak widać wielkiej tragedii nie ma.
    za to znowu nepale są blade, od spodu żółkną i tu już nie wiem czy to wina oprysku czy coś im jeszcze przestaje pasować.
    zastanawiam się czy nie zaczyna pokazywać się deficyt calmaga.
    w ogóle nepale strasznie dziwnie powykręcało, łodygi niby się kładą ale nie opadają bezwiednie..

Ryjek likes this.
  15. Ryjek

Ryjek Weteran

zżera potas od dołu..

v3nom likes this.
  16. v3nom

v3nom Weteran

a jak go uzupełnić skoro mam organikę ?
    mam biobizza biobloom jeszcze jakieś resztki, podlać tym ? czy oprysk znowu zrobić ?
    brakuje mi pomysłów

17. Tsubasa

Ile dałeś tabsów na jedną donice? Jak często lejesz im orgatrex i bactrex? Kup sobie pk od biotabs lub jakieś inne organiczne. Ew zrób nawozów z bananów.

18. oczywiście biobloom możesz podawać doglebowo... przecież to też organika
    w oprusku nie polecam, kiedyś zrobiłem oprysk z bioblooma to nie wyszło im to na dobre
    ale ja bym miał wyjabane na razie w to że się troszkę wpierdalają na dole tam gdzie światło nawet nie dochodzi

19. v3nom

v3nom Weteran

2 piguły na 11L donice, raz podałem orgatrex i bactrex czyli tak jak producent zaleca. dziewczyny idą zdrowo i mają się dobrze alę chodzi też o to żeby zareagować na czas gdy pojawi się ewentualny problem

20. Tsubasa

No to tak jak mówię. Zakup sobie pk organiczne od biotabs.. Ok 100 zl za pół litra.

nasiona marihuany, nasiona konopi