Dziewczyna na jedną noc

adron3 21.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. adron3

adron3 Tuptuś

W jaki sposób taką poznać?

Łatwiej na żywo czy w sieci?

2. GoHan

GoHan Zagubiony

idz do burdelu , no kurwa ... tam poznasz fajne na chwile ...

3. Irenka tańsza :D

4. Łoś

Łoś Tuptuś

Idź na Roksy :D

5. v3nom

v3nom Użytkownik

czekamy na odpowiedź tego pedała z multikonta gdzie na pewno za chwilę będzie podany link okraszony własnymi obserwacjami oraz licznymi potwierdzeniami osób 'entych' gdzie to na której stronie lub w jakim mieście dobrze nie poruchasz.
    gratulacje, właśnie po to wchodzę na forum konopne:
    żeby udzielać pizdom rad co do tego jak mają zaruchać.
    NO KURWA !!!!!!!!!!!!
    hahahahahaha

• HAHA XD x 3
  6. W jakich można poznać hmm to ja powiem od siebie na powagę. :D
    Najczęściej mi się udawało poznawać na xatach a dokładnie na radiowych stronach co mają czaty pod nazwą xat, wystarczy wpisać w google xat a już tam znajdzie się radiowe xaty :D Sam już byłem z 3 takimi xD

A w realu to trochę trudniej zależy jak ktoś ma gadane.
    Bo czasami np na dyskotece poznajesz jaką ładną dupę a obracasz się i dostajesz po mordzie xD
    albo gdy spotykasz na ulicy zagadasz to ściemniają że są zajęte a w zasadzie to one się boją ciebie że krzywdę się zrobisz bo myślą że to może być złodziej, bandyta, gwałciciel xD

Sami wiecie jakie mają pomysły kobiety xD

7. TSW

TSW Błyskotlwy

od sieci lepsze lasso albo maczuga

8. we tam romantycznie trza podbijać ..łańcuch piwica świeczka a koniec końców snuff :DD

9. we tam romantycznie trza podbijać ..łańcuch piwica świeczka a koniec końców snuff :DD

10. W sieci, są portale na których odzywają się takie osoby:
    https://sexpolis.pl/dziewczyny-na-noc/
    I wbrew pozorom nie ma ich tak niewiele bo nie kazdy chce się wiazac na dłużej.
    Kobiety lubią być uwodzone, ale kiedy mają ochotę na podniecającą przygodę, często same wolą odegrać rolę uwodzicielki. Mamy ochotę na faceta? To go sobie bierzemy. Czasami dziwi mnie pewność siebie nowoczesnych kobiet. Dodam tutaj jednak, ze ich pewność siebie jest największa w sieci, Na żywo nie jest już tak rózowo bo wiele z nich wstydzi się takich propozycji. Przez internet o wiele łatwiej jest je powiedzieć.

11. v3nom

v3nom Użytkownik

o, jest i spec z multikonta z linkiem i fachową opinią.

wygrałem coś? zgadłem od samego początku!

12. Że nadal to zjebane forum jest takie zjebane i nikt nie wybanuje tego chujostwa.
    Moderatorzy mi kiedyś na dawnym koncie pierdolili w prywatnych wiadomosciach ze jestem wulgarny, żeby trochę przyhamowac itd a jak tutaj trzeba zadziałać to niema komu

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...