1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Duże ilości nikotyny

Dyskusja w dziale Inne rozpoczęta przez Guzzi w dniu 23.08.2018

1. Witam
    Ostatnio odkryłem ciekawą rzecz. Jak wiadomo przedawkowanie nikotyny prowadzi do nudności bólów głowy itd,
    ale pewnego razu z kumplem postanowiliśmy ukręcić 5 grubych fajek jedna była wielkości conajmniej 3 normalnych, wbiliśmy je do butli i zapaliliśmy na raz. Spodziewałem się nudności bólów głowy i brzucha ale nie, po kilku minutach od spalenia popadłem w pewnego rodzaju błogość czułem się jak bym był w innym wymiarze wszystko widziałem jak by przez mgłe inaczej odczuwałem bodźce były one głębsze ale jednocześnie tak jakby odległe. U mojego kumlla objawy były podobne. Nie miałem skutków ale to prawdopodobnie dlatego że po 30 minutach poszedłem spać (jechaliśmy pociągiem)
    I teraz mam pytanie czy możliwe jest że po przekroczeniu progu który powoduje nieprzyjemne skutki uboczne działania nikotyny działa ona jak substancja odurzająca z widocznymi efektami ? Czy próbowaliście kiedyś tak zrobić ?
    Dodam że filtry były kręcone z zwykłego kartonu czyli bez waty

nasiona marihuany, nasiona konopi