Durban Poison ,Purple Maroc i inne - zobacz out 2015

skun 01.04.2015

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Sproboj narazie lac samą wode bez nawozu moze pomoze.
    A jak tam z pH gleby pod tym marokiem?

2. Witam dawno mnie nie było.
    Jak narazie wszystko leci dobrze panienka purple maroc wyzdrowiała powoli idze w góre , fotki są z niedzieli dziś byłem i zastosowałem na jednej ambrosi fim trzecia fotka, a pierwsze zdjęcie to automaty od kannabia auto mix mają około 2tyg nie pamiętam dokładnie.
    No i mam jeszcze jeden problem na 3 panienkach pojawiła mi się mszyca jaki biologiczny preparat polecacie i w miare tani.
    Jak będziecie chcieli nazwy danych panienek to piszcie następnym razem będą bobrze widoczne nazwy.
    Piszcie, doradzajcie.
    Pozdrawiam

• Lubie to x 5
  3. El Chapo

El Chapo Tuptuś

"preparat na mszyce z pokrzywy – wyciąg (1 kg roślin zebranych przed kwitnieniem zalać 10 l wody i pozostawić na 24 godziny) stosuje się bez rozcieńczania " U mnie działało ;)

• Lubie to x 1
  4. grubetopy

grubetopy Zagubiony

Widze tu śladowe ilości agresji nad roślinką !!! ( no i dobrzeee...) powo ziom :>

5. El Chapo napewno spróbuje oby pomogło
    Dzięki

6. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

gdzie fotki??? :D

7. Siema siema
    Wrzucam kolejne fotki wszystko ok idzie w góre chociaż pogoda nie sprzyjała na niektórych zdjęciach widać lekko zółtawe brzegi to moja wina opryskałem substralem od mszyc dawka mniejsza ale w najgorętszej porze dnia i to moja wina ale mszyce atakowały a później nie miałem czasu, napewno wrócą do siebie . Zastosowałem w tamtym tygodniu trening fim na jednej ambrosi(tam gdzie nie ma nazw to ambrosie .a jeśli nie widziecie nazw to piszcie) będziecie widzieć .
    Kolejny up bd za jakies 3-4 tygodnie chyba że chcecie wsześniej to zależy od Was .
    Komentujcie , jak się podoba ? :D
    Pożdrawiam!!!!!!!!!!

• Lubie to x 4
  8. Durban Poison w jakim wieku? :>

9. Siema
    Wracam z nowymi fotkami myśle że teraz będą się bardziej podobać mpje panienki jedne mniejsze drugie większe . Do mojej kolekcji trafiły dwie easy sativa mają koło 14 dni , auto bluebeery kwitnie mi napewno będziecie wiedzieć która fotka a reszta ma koło 90 dni co ja będe się rozpisywać maciee
    podlewane nawozem z pokrzywki
    co myślicie o największym ?? :D

• Lubie to x 6
  10. Chwila relaksu

• Lubie to x 3
  11. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Żeby wiatr ich nie porwał bo będą kolosy :D chociaz na wietrze łodyga powinna zgrubieć...dobrze jakby się trochę więcej krzaczyly co po niektóre ale ładnie,ładnie... :D ten po FIM fajny :D

• Lubie to x 1
  12. No właśnie u mnie to każdy krzak inny jak mniejszy to krzaczasty jak większy to mniej ale mają jeszcze dużo czasu nadrobią

13. Siema byłem ostatnio na spocie co mnie zdziwiło to niektóre panny zaczynają kwitnąć nie za wcześnie ??
    I dlaczego teraz ?
    Fotki będą jakoś w niedziele, może wcześniej się wybiore ale wątpie.

14. czekam na foty w niedziele, 1kg pęknie jak chuj ;d

15. No teraz nie będzie fotek ale do końca tego tygodnia na 100% będą

16. Witam wszystkich sorry trochę mnie nie było ale to z powodu braku czasu.
    U mnie ostatnio padało i myślałem że nie trzeba podlewać wbijam a tam liście przywiędnięte i wiało mocno bo wszystkie przechylone co zobaczycie na fotkach,
    od 3 tyg podlewane są wodą bo jak widzicie na fotkach coś się im dzieje czy to możliwe żebym mógł przelać nawozem z pokrzywki??
    Panny mają około 115 dni i wszytkie zaczynają kwitnąć jedne tydzień drugie ze 3 tyg na fotkach nie widaćsłaba jakość , nazw nie miałem czasu wpisać ale następnym razem wrzuce z nazwami.
    Co myślicice o mojej uprawie komentujcie pytajcie doradzajcie i opierdol też się przyda
    Pozdrawaim!!

PS.
    Niemam zdjęcia największego durbana ma około 2.2m przy okazjii wrzuce jak znajde fotke

17. U mnie ostatnio padało i myślałem że nie trzeba podlewać wbijam a tam liście przywiędnięte i wiało mocno bo wszystkie przechylone co zobaczycie na fotkach,
    od 3 tyg podlewane są wodą bo jak widzicie na fotkach coś się im dzieje czy to możliwe żebym mógł przelać nawozem z pokrzywki??

Jak od 3 tyg woda to dawno powinny sie ogarnąc, wątpie zebyś przelał pokrzywkami hahahaha Stawiam bardziej na ph ziemi,sprawdz
    biohumusem lales?

18. Ndk

Ndk

Moze dolomitem podsyp troche ;D

19. Sypnij im po garsci dolomitu i azofoski przeciez one sa glodne w chuj,w tamtym roku tez mialem na piasku spota i rosliny podlewane biohumusem i tak byly glodne

20. Siema
    Sorki nie mam czasu aby częściej fotki wrzucać ani dobrze zorganizowań fotorelacje napisze krótko co i jak.
    Do 2 krzaków jakaś zwierzyna się dobrała, wszystkie panny kwitną lub zaczynają kwitnąć. Myślałem że będą wyższe ale nie narzekam jeden rośnie i rośnie :D
    a i jeden jajcarz

to jakiś yris z OP nie pamiętam dokładnie
    View attachment 46254
    ambrosia
    View attachment 46258
    View attachment 46255
    View attachment 46252
    durban
    View attachment 46249
    View attachment 46259
    blueberry chesecake
    View attachment 46246