DUCKFOOT AUTO BY WarrSeeds

warr 23.11.2013

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Również się zgłaszam! :)
    Fascynują mnie Twoje poczynania :D w tym sezonie OUT będę polegał w dużej mierze na Twoich sionkach :)

2. zgłaszam się :P

3. HzL

HzL

Zgłaszam się, wszystko gotowe, tylko sadzić :) !!

4. .Salam alejkum

.Salam alejkum Dyskutant Staff Member

Zamiast pisać zgłoszenia to wrzućcie zdjecia swojego boxa i ewentualne linki do fotorelacji.
    Myślę ze takie posty będą brane pod uwagę jako pierwsze a nie "zgłaszam się", "może ja?"...
    Open seed ma na celu pokazanie roślin jakie wyrosną z nasion a nie tylko wziąć nasiona i nara.

• Lubie to x 6
  5. postawił bym ci nawet 3 blanty heheh

6. No to zacznę 10 dniowa pandora (pózniej brak aparatu) niestety nie dotrwała do konca bo mialem nie miłych gosci i musiałem w 10 dniu flo kosic :( i oczywiście sie zgłaszam !! :)

Last edited: 24.11.2013
  7. To ja również się zgłaszam ;) Oto moje poczynania z tego roku, a w in jest moja Pandorka z Pcbox'a po dobrym lst :)
    http://forum.nasionakonopi.pl/313,fotorelacje-outdoor-2013/10217,prawie-80szt-nieznanych-odmian.html
    W tym sezonie mam już na oku kolejne spoty, więc ta i tak nie mała liczba drzewek wzrośnie i to znacząco, dlatego chętnie wrzucę do ziemi i te nasionka :D Jak widać, żadne nasionka się u mnie nie marnują :) Pozdro :)

P.S. Przy okazji chcialem przeprosic za brak up'a w mojej fotorelce, ale nie ogarnąłem jeszcze wszystkiego ;) Wyniki końcowe wkrótce..

Last edited: 24.11.2013
  8. po komentarzu admina poprzedniego posta usunąłem i napiszę jeszcze raz:)

Zgłaszam się:) Fotorelacja gwarantowana indoor jak i outdoor:) Warr napisał "kilka pakietów" więc będzie więcej niż jedno nasionko w pakiecie. Jedno przetestuje w indoor dokładnie pcbox czytałem o tej odmianie i do wysokich nie należą więc się zmieści:)
    Oto moja aktualna fotorelacja : http://forum.nasionakonopi.pl/314,f...kobi-pcbox-josearcadiomorales.html#post129982
    Jeśli dostanę nasionka na pewno wykorzystam je w odpowiednim celu:)

• Lubie to x 1
  9. Lubie sadzić zgłaszam się

10. Last edited: 29.11.2013
  11. Melduje się:)
    Będzie na sezon 2014 do kolekcji:)

12. Last edited: 24.11.2013
  13. Roots

Roots Kumaty

zgłaszam się :D planuję coś dobrego :D

14. Zglaszam sie :) moze fotorelacja :)

15. Zglaszam sie , moge z kims rowno wysadzic i wymieniac sie doswadczeniami na temat tej odmiany

16. Ja sie zgłaszam :)

17. Siemanko. Zgłaszam się. :)

18. stantyminsky

stantyminsky Banned Zbanowany

Jestem chętny :D będzie im u mnie dobrze.

• Lubie to x 1
  19. Zgłaszam się :)
    Na pewno będą w dobrej opiece.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...