1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

drugi eksperyment "100ml"

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez Medicum89 w dniu 03.09.2016

1. Medicum89

Medicum89 Expert

Siema mordeczki :)eksperyment 1l zostal rozpoczety w malym jasiu rosnie 2xwhite russian af 1xauto purple roslinki maja sie dobrze maja po 5dni tak jak obiecalem zrobie fr ale czekam na aparat cyfrowy:)rusza nastepny eksperyment w doniczce od sadzonek 100ml a pestka to gratis cream mandarine xl :)pamietajcie to eksperyment wiec prosze mi nie pisac ze gowno z tego bedzie bo i tak gowno bedzie:)ale popatrzymy jak bedzie roslinka rosla w tak malej doniczce i czy wogole bedzie cos rosla:)

2. pajonk skłerk

pajonk skłerk Stary wyjadacz

yo. A tą litrówkę to masz wąską i wysoką, czy odwrotnie?
    100ml ;d orzesz jarzesz
    Coś czuję że następny z Twoich eksperymentów będzie w nakrętce po Coca-Coli haha
    Pozdrawiam i powodzenia oczywiście :Piwo:

1 person likes this.
  3. Unknown

Unknown Wiedza nadprzyrodzona

Moze zrobisz eksperyment z automatem w 20L zeby sprawdzić ile faktycznie zajęły korzenie

1 person likes this.
  4. Medicum89

Medicum89 Expert

Kiedys napewno zrobie na balkonie mam od maja sezonowki w 3l i ladnie rosna czuc na klatce:)

--- Dodano ---

Lubie eksperymenty zawsze cos nowego sie dzieje:)a ta litrowka ma wymiar 11x11xh11 a 100 ml jest okragla i ma h 5cm:)bym wrzucil foty ale na tel jestem i cos nie chce sie wgrac:)mam juz pare pomyslow nad nastepnym eksperymentem ale jeszcze nic wam nie powiem:)

--- Dodano ---

Tylko moge wam powiedziec ze nastepny eksperyment bedzie kosmos napewno na zadnym forum takiego nie znajdziecie:)

--- Dodano ---

Tylko dopracuje pare elementow i tak na pazdziernik mysle ze rusze z eksperymentem"jeż"

5. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

ja pierdole 100ml haha
    no to powodzenia ziomuś i czekam co z tego wyjdzie!

1 person likes this.
  6. Medicum89

Medicum89 Expert

Czekajcie jak odpale eksperyment "jeż" :)

--- Dodano ---

Exp jez mialbyc na pazdziernik ale rusze wczesniej nie moge sie doczekac:)

7. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

Wiem że odkopuję temat sprzed dwoch lat ale było coś z tego?

8. Medicum89

Medicum89 Expert

byl to automazar od bulka i dal ok 2g :)

9. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

Dzięki za info a swoją drogą to 2g na 100ml medium to raczej dobry wynik ;)

nasiona marihuany, nasiona konopi