1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Dopalacze testowaliście?

Dyskusja w dziale Dopalacze i syntetyki rozpoczęta przez JointRoller w dniu 02.02.2012

1. JointRoller

JointRoller Inspiracja

Siema. Dopalacze "nie istnieja" juz jakis czas ale mam pytanie. Testowaliscie to ?
    Jaki czas dzialania, jakie odloty czy spokojnie spedzoiny czas? Efekty uboczne? Pytam, bo znajomy ma cos "dopalaczopodobnego" i chcialbym poznac wasze zdanie o tym.

2. Sativa

Sativa Kumaty

Dopalacze-testowaliscie?

No nie polecam niczego w stylu Tajfun i inne gówna ... To "ryje " mózg strasznie , oczywiście negatywnie . Dopalacze to "mózgozjeby" Jak powiedział Bas Tajpan "Jebać dopalacze , nie dajcie zrobić się w bambuko i z siebie idiotów .Narkotyki są nie dla ludzi (chodzi o twarde narkotyki i dopalacze )" Więc odradzam to w 100% . Tyle dzieci zjebało sobie przez to życie ... Jak ktoś kiedyś powiedział "Każdy człowiek ma swój rozum , weźmie to co będzie chciał , spali to co ma spalić " więc jest to twój wybór .Teraz odpowiem na twoje pytania .
    Nie sądzę że to można nazwać odlotem , bardziej przytępieniem . Rzygasz dalej niż widzisz , wszystko cię drażni , spokojnie spędzonym czasem też nie da się nazwać ,bo chaos w twojej głowie nie daje ci spokoju . Efekty uboczne to na pewno jakieś uszczerbki na zdrowiu . Naprawdę nie polecam tego nikomu ...

3. Topka

Topka Błyskotlwy

Testowałem pare takich jak : czeszący grzebien, sztywny misza itd.
    po niektorych jest fajnie , ale niektore to tak przerastaja ze nie wiesz co sie z toba dzieje...
    ogólnie nie polecam...

4. dzonson.

dzonson. Weteran

NIE JARAC TEGO!!!!

ZANIM SPROBUJESZ DOPALACZA TO POSŁUCHAJ CO MÓJ KUMPAL MA ZE ZDROWIEM PO JEDNYM MACHU SZTYWNEGO MISZY!

stałem se ja, brat i kumpel.

leciała sobie jakas muzyka Hip - Hop z telefonu.. no to podbilem działo i dałem kumplowi niech rozpala.. złapał macha.. trzyma w płucach.. i nagle ( jak jeszcze trzymał w płuchach dym ) pomachał cos rękami ( tak jak by rapował ) jakies 3 sekundy, pokazał nam srodkowego palca ( fuck you ), wypuscił dym, i poszedł do domu. a ja z bratem stoimy, patrzymy sie na tego kumpla jak na debila :o.. no ale chuj.. poszedł se to se poszedł....

kumpel wrócił na chate. ( dobrze ze jego siorka byla w domu ) wchodzi na chate patrzy sie na dłonie a tu z dłoni płomienie, z podłogi napierdalaja płomienie... pierdolnął na glebe. jego siostra polozyla go do łózka.. puscił spawa. Ale to nie jest to o czym chce Wam powiedziec.

słuchajcie tego - palilismy to jak był legal... bodajze w wakacje 2009 ( nie jestem pewny roku ) i do tej pory jak złapie mama byle jakiego skuna to zaczyna panikowac ze " faza wraca " wiec postanowił nie palic wogole niczego.

ALE FAZY NAKRĘCAJA MU SIE NAWET JAK NIC NIE PIŁ, NIC NIE PALIŁ! TAK NAGLE.. MÓWI, ZE NAWET W SRODKU NOCY CZASEM CZUJE JAK BY SIE WBIJAŁ W ŁÓŻKO.

kolejna faza jaką on ma to taka, ze jak np. stoje se ja, btar, ten kumpel. Jak ja z bratem sie najaramy to i ten kumpel równiez czuje sie najarany az mu sie jezyk plątał jak sie go spytalem która godzina :o czyli cos jest kurwa nie tak...

to bedzie na tyle. nie jestem w 100% pewny, ze to przez dopalacze ale przed dopalaczami nie mial takich jazd.

5. Clonazepam

Clonazepam Błyskotlwy

Paliłem o wiele mocniejsze maczanki i nie miałem takich schizów. Szczerzę wątpię , że kannaboid palony w dodatku raz wpłynął w tak miażdżący sposób na psychikę tego człowieka, no chyba , że miał jakieś ukryte problemy z nią. Inni łapią schizy po trawce i co ? Też mam założyć podobny temat i namawiać do tego by przestać jarać ? Uważam , że dopalacze to już fobia społeczna .
    Nikt wam tego nie kazał palić więc pretensje do siebie.

Uważam , że ludzie którzy mają słabą psychikę czy zwyczajnie mówiąc , mają zryty beret nie powinni dotykać takich rzeczy.

Po MJ ludzie też mają krzywe loty , ale takie posty na forach są żadkością .

Ktoś wyżej napisał , że narkotyki nie są dla ludzi , w takim razie napisz dla kogo ? Przez narkotyki niszczą sobie życie ludzie którzy nie potrafią sobie powiedzieć NIE.
    Pisząc, że biorąc narkotyki robię z siebie idiotę obrażasz mnie , równie dobrze mogę mieć podobne zdanie o palących trawe dzień w dzień...

Last edited: 03.02.2012
  6. Bliku

Bliku Kumaty

Popieram powyższą wypowiedź , też paliłem dopalacze te tajfuny ,grzebienie , loty itd. i miałem schizy ale nie takie bomba jak bomba możne trochę dziwna była , jedyne co zauważyłem co do trawy to to że po trawie dziury łapie , nieraz wypowiedzieć się nie umiem brakuje mi jakiegoś słowa pyzatym nic ; )

7. Paszteciarz

Paszteciarz Tuptuś

Nie paliłem i nawet nie chciałem :P Mi wystarcza normalna trawka :)

8. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

próbowałem ale żadnej rewelacji ;]

9. Franek

Franek Autorytet

Ja miałem po tajfunie straszne schizy nie polecam...

10. Zielony152

Zielony152 Inspiracja

Nie paliłem, BO się nasłuchałem opowieści kolegi. Że ostre wymioty miał. I Czuł się jak w czasie epoki lodowcowej, patrząc przez okno myślał że pada śnieg. Ostre Haluny

11. TrawaPaleStresy

TrawaPaleStresy Dyskutant

Dopalacze to scierwo!!!

12. Haszczu

Haszczu Tuptuś

Dopalacze to jedno wielkie Gowno nie ma porownania do ganji. Nie palcie tego ryje beret jak japie****e

13. ciapek

ciapek Forumowy guru

Nie testowalem i nigdy nie przetestuje bo to guwno jest, które zabija twoj organizm

14. GoodSensi

GoodSensi Dyskutant

Ja paliłem tylko skuna żenionego z jakąś Dajaną, czy czymś i powiem, że mnie się podoba, ale sądzę, że Dopalacze to Shit! Lepiej zapalić coś naturalnego, GOOD Sensimila !

15. WhiteNygga

WhiteNygga Autorytet

Ja paliłem Konkreta I AK47 czy jakoś tak i mówie wam gówno w huj spaliłem całą ćwiartke i niewzieło mnie tylko lekko ocy zajarane i nic więcej
    wole czysta prawdziwa maryśke z chodowli

16. Clonazepam

Clonazepam Błyskotlwy

Twoja kochana mj też coś zabiła , w Twoim przypadku ortografię...

I tak przy okazji zapytam , czym się kierowałeś pisząc tego posta skoro nie testowałeś ? Ja jaram tego od chuja i żyję , w większym stopniu negatywny wpływ wywarło na mnie palenie papierosów niż grzanie dopalaczy czy ładowanie RC-ków.

Last edited: 07.02.2012
  17. WhiteNygga

WhiteNygga Autorytet

Zgadzam sie z kolegą wyżej nie testowałeś ziomek to się nie udzielaj;d

18. WhiteNygga

WhiteNygga Autorytet

Ja w wakacje z kolega paliłem to dzień w dzień i zyję ;d

19. monikawakon

monikawakon Zagubiony

a po co testowac przeciez Ziolo najlepsze naturalne a nie jakis szajs:)niewarto THC de best

20. fr33sty13

fr33sty13 Użytkownik

Słyszałem że po tym jest konkret ale jakoś mnie do tego nie ciągnie.

nasiona marihuany, nasiona konopi