Domowy filtr weglowy

Testowyziom 02.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Testowyziom

  Testowyziom Tuptuś

  Siema,
  jako, ze do wyplaty jeszcze kawalek chce najpierw rozwazyc zrobienie filtra domowego i sprawdzic czy dziala. Do jego dzialania chce uzyc 120mm wentylatora komputerowego, jeszcze nie podola pojade po kanalowy, ale filtr bedzie musial jeszcze poczekac. Chce go zrobic na zasadzie takiej. "Beczke" po proteinach powiercic na otwory, wsadzic taka sama ale mniejsze do srodka. Na obydwie nalozyc ponczoche i miedzy mniejsza a wieksza wsypac wegiel. Jak myslicie, zamiast ponczochy uzyc maty weglowej, czy nie bedzie takiej koniecznosci?
   
 2. Mroczny

  Mroczny Zagubiony

  Ziomeczku zerknij sobie do mojej pierwszej fotorelacji.Na pierwszej stronie jest zdjęcie filtra węglowego który się sprawdza https://forum.nasionakonopi.pl/314,...0-watt-cob-4000k-plus-dopalka.html#post434348 . Nic nie musisz wiercić kombinować.Składasz zaciskasz i działa.Wszystkie części dostępne w marketach budowlanych.Do środka możesz dać matę węglową i węgiel aktywny.W każdej chwili możesz go rozebrać dodać węgiel lub odebrać.Też kiedyś głowiłem się jak wykonać taki filtr a najprostrza konstrukcja okazała się najlepsza.Całość kosztowała 30 złotych plus cena węgla aktywnego.Pozdro
   
  • Lubie to x 1
 3. Pewnie, może być tylko nie wierciłbym a powycinał nożykiem ściany, byle tylko kształt został. Zastosowałbym tanią matę węglową. Wycięte okna zasklepiłbym matą węglową i klejem na gorąco. Do tego koniecznie wentylator kanałowy.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...